Bu Şarkı Benim 2.Sezon 1.Hafta (Sonuç - Sohbet Konusu)

2.Hafta şarkılar hangi kategori içerisinde yarışsın?

• 2017 ve en yeniler

Oy: 7 43.8%
  • 2000 li seneler

Oy: 3 18.8%
  • 90 lar

Oy: 5 31.3%
  • Grup karşılaşması

Oy: 1 6.3%
  • Tüm yıllar slow

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    16
  • Anket kapatılmış .

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Ben batuhana aynı öneriyi bulunmuştum ama @mrt-06 başka kanal diye sıcak bakmamıştı ama burası onun kanalı @gözlemci ye verir :A

Ayrıca @gözlemci bir daha format falan düşünmesin @batuhankaralar a ben haksızlık yaptığımı anladım o bile daha iyi format düşünüyormuş :F Ama @gözlemci senarist adam yani oyüzden bocalaması normaldir klasik sunsun yarışalım işte aman format düşünmesin o daha :A :A :A @Yiğitt @destere @ozmoturk

O zaman @mrt-06 ile @gözlemci aralarında anlaşsın, Bu Şarkı Benim 2. sezon hayırlı uğurlu olsun :A

İsmi de buradan araklamış galiba gözlemci :A
Bu haliyle evet bildiğin Bu Şarkı Benim olmuş, ben diğer hali oylama şekli, jüri vs. farklı diye izin vermiştim, bu haliyle programı Bu Şarkı Benim 2. Sezon olarak değiştirelim çünkü hem format yaratıcısı olarak bana hem de izin vermediğim @batuhankaralar'a haksızlık olur. :X @gözlemci

gözlemci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Bu haliyle evet bildiğin Bu Şarkı Benim olmuş, ben diğer hali oylama şekli, jüri vs. farklı diye izin vermiştim, bu haliyle programı Bu Şarkı Benim 2. Sezon olarak değiştirelim çünkü hem format yaratıcısı olarak bana hem de izin vermediğim @batuhankaralar'a haksızlık olur. :X @gözlemci
Senin formatın değil yine ? Bu isimde olursa da ben yokum başkası uğraşssın . Çok fark var ayrıca 2.hafta konusunu oku derim ;) 1. Ben bu programın ismini de içeriğini de belirlerken sizin konuları asla görmedim görsem zaten bu tarz bir işe girmem 2. Anlayamadılar diye değişikliğe gittim onda da ufak tefek değişiklikler . 3. Böyle herkes birşeye karışacaksa hiç yapmayalım daha iyi.

Son düzenleme: