TVen Bu Şarkı Benim 11. Hafta (Çeyrek Final - Sonuçlar)

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
upload_2017-1-24_13-8-10-png.53650

Hangi isim zirvede yer alacak? Hangi isim çeyrek finalde yarışmamıza veda edecek?

Bully mi? Ahmad mı? Harunnn60 mı? batuhankaralar mı?

Heyecanla beklenen Bu Şarkı Benim 11. Hafta çeyrek final sonuçları belli oldu!

11. HAFTA ÇEYREK FİNAL SONUÇLARI.png

FİNAL PUANI ALANLAR;
2 PUAN = @Ahmad ve @Bully
1 PUAN = @batuhankaralar

Yarışmamıza çeyrek finalde @Harunnn60 veda etmiştir kendisine katıldığı için çok teşekkür ediyorum, kendisini jüri olarak görmekten mutluluk duyarız. :)

HAFTANIN ŞARKILARI

Harunnn60 (Çılgın Bediş)
Bully (Süper Baba)
Ahmad (Cennet Mahallesi)
batuhankaralar (Parmaklıklar Ardında)
HAFTALARELENENLER
1. Haftavadikızı
2. Haftasoo & ozmoturk
3. HaftaBilly Kane
4. Haftaturkuazz
5. Haftayatutarsa & EFE UYSAL
6. Haftaxemrexxx
7. Haftasokak sanati
8. HaftaFaJi
9. HaftaMayısKralı
10. Haftadenizz19 & Çiğdem-
11. HaftaHarunnn60
12. HaftaYARI FİNAL
13. HaftaBÜYÜK FİNAL

@Bully @Çiğdem- @denizz19 @xemrexxx @batuhankaralar @turkuazz @vadikızı @Ahmad @ozmoturk @Harunnn60 @dosimosi @destere @xemrexxx ....​

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Ben etiketsiz gelirim :D senin etiket yine olmadı :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Ben de tam oylarımı göndermeye gelmiştim zaten :A
inandık diyelim :A
hadi bakalım bol kaoslu oylarsın umarım :A ben 4 puandan 3 tanesini kullandım :D
Bu arada Çiğdem müzik anketini unuttu galiba. Ben hamlemle Ismail YK yı birinci yaptım :A
Nerdesin şarkısına yapılan haksızlığın intikamını aldım :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
hadi bakalım bol kaoslu oylarsın umarım :A ben 4 puandan 3 tanesini kullandım :D
Bu arada Çiğdem müzik anketini unuttu galiba. Ben hamlemle Ismail YK yı birinci yaptım :A

Ben de 3 tane puan kullandım :A

O anketi ben de unuttum ya, hatırlasaydım İsmail YK'ya kazandırtmazdım. Hem de Mfö ile berabere kalmışlar yazık olmuş. Oy kullansam 10-9 Mfö kazanırdı ne güzel :A Sen de bilerek hatırlatmadın demi :A @Çiğdem- de normalde 50 kere hatırlatırdı bu sefer unutacağı tuttu onun da :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

O anketi ben de unuttum ya, hatırlasaydım İsmail YK'ya kazandırtmazdım. Hem de Mfö ile berabere kalmışlar yazık olmuş. Oy kullansam 10-9 Mfö kazanırdı ne güzel :A Sen de bilerek hatırlatmadın demi :A @Çiğdem- de normalde 50 kere hatırlatırdı bu sefer unutacağı tuttu onun da :A
Bu hafta üyeleri kendi başına bıraktım ne halleri varsa görsünler hesabı ayoll :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060

Ben nerden bileyim kullanmadigini. anket aklima geldi son gece hatta sabaha karsiydi belki :) baktim duruma Ismail YK ya 1 puan geride eşitlik sagladim ama bak senin isteginle sanatcini birinci yaparken kendi birincimden vazgecmistim. Yaraladin beni şimdi :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ben nerden bileyim kullanmadigini. anket aklima geldi son gece hatta sabaha karsiydi belki :) baktim duruma Ismail YK ya 1 puan geride eşitlik sagladim ama bak senin isteginle sanatcini birinci yaparken kendi birincimden vazgecmistim. Yaraladin beni şimdi :)
Bu hafta üyeleri kendi başına bıraktım ne halleri varsa görsünler hesabı ayoll :A
Masacreye ders olsun bu sona bırakmayı görmüştü umarım :F ama ismail yke ile dosimosi mfö ilede masacre akzanmıs kardeş payı yapmıssınız ayoll :A :A :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Şimdi başka bir beraberlik olsa durum farklı olabilirdi ama bir tarafta Mfö diğer tarafta İsmail YK var. En sevdiğim gruplardan birisi ile en sevmediğim şarkıcılardan birisi :A Oy kullansaydım İsmail YK'ya vermezdim yani yalan yok :A Neyse @Çiğdem- in de dediği gibi kardeş kardeş kazanmış olduk böylece sıkıntı yok :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Şimdi başka bir beraberlik olsa durum farklı olabilirdi ama bir tarafta Mfö diğer tarafta İsmail YK var. En sevdiğim gruplardan birisi ile en sevmediğim şarkıcılardan birisi :A Oy kullansaydım İsmail YK'ya vermezdim yani yalan yok :A Neyse @Çiğdem- in de dediği gibi kardeş kardeş kazanmış olduk böylece sıkıntı yok :A
Bende MFÖ ye bilerek vermedim :A :Z Ismail YK nın slow parçalarını severim. Benimkisi sadece intikamdı :F