Bryan Cranston ve James Franco'lu Why Him'den Fragman Yayınlandı!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
sürgünüm yeni bir haber konusu açtı

Bryan Cranston ve James Franco'lu Why Him'den Fragman Yayınlandı!

Why-Him.png

Breaking Bad dizisiyle gönüllere taht kurmuş Bryan Cranston ve Hollywood’un en üretken isimlerinden biri olan James Franco’nun başrollerini paylaşacağı Why Him'den fragman yayınlandı!

I Love You, Man filminin yönetmeni John Hamburg’un yeni filmi olacak olan Why Him, bir aile etrafında geçerken bir babanın, kızının züppe erkek arkadaşıyla olan rekabetine odaklanıyor. Filmde Bryan Cranston'ın kızına Zoey Deutch hayat verecek. Ayrıca kadroda, Adam Devine, Megan Mullally, Keegan-Michael Key, Griffin Gluck ve Casey Wilson gibi isimler de yer alacak.

Film Amerika’da 23 Aralık’ta vizyonda olacak. İşte o fragman:

Orijinal formatta oku

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Pek ilgi çekici üst düzey bir film gibi durmuyor. Klasik argosu bol komediye benziyor. Bryan Cranston üstat daha sağlam filmlerle gelmedi. Hele Aralık'ta vizyona giriyorsun en azından Oscar'a oynayan bir film seçeydin be adam. :)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
John Hamburg aynı zamanda Zor Baba serisinin senaristi, bu filmde de yazar olarak yer alıyor. Kadro çok güzel, fragman 1-2 yerde güldürdü. James Franco'ya pervasız erkek arkadaş rolü çok yakışmış. :) (Sen mi seviyordun kendisini? (b) @sokak sanati)

Pek ilgi çekici üst düzey bir film gibi durmuyor. Klasik argosu bol komediye benziyor. Bryan Cranston üstat daha sağlam filmlerle gelmedi. Hele Aralık'ta vizyona giriyorsun en azından Oscar'a oynayan bir film seçeydin be adam. :)
Klasik kayınpeder – damat çatışması ama vakit geçirmek gülüp eğlenmek için böyle filmleri de arada izlemek gerekiyor. :)

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
John Hamburg aynı zamanda Zor Baba serisinin senaristi, bu filmde de yazar olarak yer alıyor. Kadro çok güzel, fragman 1-2 yerde güldürdü. James Franco'ya pervasız erkek arkadaş rolü çok yakışmış. :) (Sen mi seviyordun kendisini? (b) @sokak sanati)

Klasik kayınpeder – damat çatışması ama vakit geçirmek gülüp eğlenme tarzında böyle filmleri de arada izlemek gerekiyor. :)
Yani zaten izlenmeyecek film değil. Sağlam mizahı var gibi. Çıksın izlerim zaman bulabilirsem. :) Benim derdim üstadın Aralık ayında Oscar döneminde böyle bir filmle gelmesi. Bu yılı boş geçecek gibi duruyor. Baktım da filmlerine öyle çok da iddialı duran yok sanki oyunculukta yarışa gireceği. :)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Yani zaten izlenmeyecek film değil. Sağlam mizahı var gibi. Çıksın izlerim zaman bulabilirsem. :) Benim derdim üstadın Aralık ayında Oscar döneminde böyle bir filmle gelmesi. Bu yılı boş geçecek gibi duruyor. Baktım da filmlerine öyle çok da iddialı duran yok sanki oyunculukta yarışa gireceği. :)
Bryan Cranston ve James Franco her önüne gelen işe atlıyor zaten, o konuda haklısın. Bryan Cranston'ın en son izlediğim The Infiltrator filminde nasıl oynamayı kabul etmiş hala onun şaşkınlığı içerisindeyim. En azından bu film onu kadar sıkıcı olmayacak bu yüzden rahatım. :)

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Bryan Cranston ve James Franco her önüne gelen işe atlıyor zaten, o konuda haklısın. Bryan Cranston'ın en son izlediğim The Infiltrator filminde nasıl oynamayı kabul etmiş hala onun şaşkınlığı içerisindeyim. :)
Adamlar paraya da sıkışık değiller heralde bu kadar iş yapıyorlar. Niye böyle filmlerde oynuyorlar ben de çözemiyorum. Hele James Franco yılda 5'ten aşağı film çekmiyor. Yarısı belki de daha fazlası çöp. :A Bryan Cranston bari hatıralarda iyi kalsın böyle basit filmlerle gelerek üzmesin bizi. :)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Adamlar paraya da sıkışık değiller heralde bu kadar iş yapıyorlar. Niye böyle filmlerde oynuyorlar ben de çözemiyorum. Hele James Franco yılda 5'ten aşağı film çekmiyor. Yarısı belki de daha fazlası çöp. :A Bryan Cranston bari hatıralarda iyi kalsın böyle basit filmlerle gelerek üzmesin bizi. :)
Bryan Cranston'ın 50 yaşından sonra yıldızı parladı, önünde 10 senelik bir zaman var, bu yüzden gelen teklifleri geri çevirmiyordur diye düşünüyorum ama James Franco için sağlıklı bir yorum yapamayacağım. @OzaN'a soralım bir de? :)

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Bryan Cranston'ın 50 yaşından sonra yıldız parladı, önünde 10 senelik bir zaman var, bu yüzden gelen teklifleri geri çevirmiyordur diye düşünüyorum ama James Franco için sağlıklı bir yorum yapamayacağım. @OzaN'a soralım bir de? :)
Doğru Bryan Cranston şaşırmıştır o yaştan sonra o kadar teklif gelince. İstem dışı kabul ediyordur. :) James Franco'ya ben de bir şey diyemiyorum. Allah akıl fikir versin. :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

Klasik kayınpeder – damat çatışması ama vakit geçirmek gülüp eğlenmek için böyle filmleri de arada izlemek gerekiyor. :)

Şu Kennedy suikastını engellemeye çalıştığı dizide izledim ama çok büyük hayranı değilim.:D @berkann çok seviyordu sanırım.:X

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
James Franco iticiliğinin zirvesinde gözükse de Bryan Cranston hatrına izlenebilecek bir film gibi. Fena gözükmüyor. Kız da güzelmiş. :A

Bryan Cranston'ın 50 yaşından sonra yıldızı parladı, önünde 10 senelik bir zaman var, bu yüzden gelen teklifleri geri çevirmiyordur diye düşünüyorum ama James Franco için sağlıklı bir yorum yapamayacağım. @OzaN'a soralım bir de? :)
Bryan Cranston şu an 60 yaşında. Bu yaşlarda iyi başrol kapmak hiç kolay değil ve maksimum 5 sene daha alacaktır iyi başrol teklif. Bu film en azından gişede hit olma potansiyeli olan bir iş.

Genel anlamda bence Bryan Cranston'ın kariyeri de gayet iyi. Geçen yıl Trumbo ile Oscar adayı oldu. Bu yıl All the Way ile Emmy adayı oldu. Ayrıca Wakefield filmi vardı bu yıl Oscar sezonu için ama film pek ilgi görmedi. Oysa yolu tam Oscarlık gözüküyordu kağıt üzerinde. Yani bu yıl da Oscar'ı denedi. :)

Gelecek yıl yine gişede büyük hit olma potansiyeli olan Power Rangers'ta oynayacak. Ödül sezonuna girme ihtimali olan film olarak da Boyhood ve Before serisinin yönetmeni Richard Linklater'ın yeni filminde oynayacak Steve Carell ile birlikte.

James Franco için ise diyecek pek bir şey yok. Berbat bir kariyer planlaması yapıyor. Oysa gayet de yetenekli bir oyuncu. Psikolojik sorunları olduğundan şüpheliyim. :):)

@MEnes

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
bryan cranston tek başına izleme sebebi zaten :) birde kızı var tabi onuda unutmamak lazım :)
Zoey-Deutch-Pictures-HD.jpg