NBC Brooklyn Nine-Nine - Dizi Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Brooklyn'de sıra dışı bir karakol...

Sezonun en iyi yeni komedi dizisi olarak gösterilen (bkz: https://fav10.net/forum/threads/2013-2014-sezonu-en-İyi-yabancı-komedi-dizileri.201782/) Brooklyn Nine-Nine ile ilgili 1. sezon yorumları bu başlıkta yapabilirsiniz.

Brooklyn Nine-Nine'ın yeni bölümleri Amerika'da Salı akşamları Fox'ta...

Brooklyn-Nine-Nine-Cast-Shot-620x413.jpg

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
İlk bölümü geçenlerde izlemiştim ve çok beğendiğimi bir konuda yazmıştım.

Bugün de ikinci bölümü izledim.

Dizi gerçekten övgüleri hakediyor, baya eğlenceli. Umarım böyle devam eder. :D

2. bölüm için puanım: 8/10

Dizi 20 dakikalık ve şu ana kadar 8 bölüm yayınlandı sadece. :)

Uzun lafın kısası gelin siz de izleyin 3-4 bölüm sonunda beğenmezseniz bırakırsınız. :D @cevaa @BesaleT @Forumdash @Mr.At

Diziyi her izleyen kişi 4 izlemeyen kişiyi diziyi izlemeye ikna etsin ve böylece çoğalalım. :D
(bkz: https://fav10.net/forum/threads/sarıgül-4-ak-partiliyi-ikna-edin.204546/ :D)

@xemrexxx sana da önereceğim ama yayından kaldırılmasından çekiniyorum. :D

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,464
Puanı
1,061

Uzun lafın kısası gelin siz de izleyin 3-4 bölüm sonunda beğenmezseniz bırakırsınız. :D @cevaa @BesaleT @Forumdash @Mr.At

Diziyi her izleyen kişi 4 izlemeyen kişiyi diziyi izlemeye ikna etsin ve böylece çoğalalım. :D
(bkz: https://fav10.net/forum/threads/sarıgül-4-ak-partiliyi-ikna-edin.204546/ :D)

:T:

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Hesabın süpermiş:F:F Sezon aralarina girilmeye başlandı "belki" izlerim:)

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Sıkıcı polisiyelerden değil dimi? Spoiler vermeden diğer polisiye dizilerden farkını söyleyebilir misin @OzaN? :)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
olumsuz değilim diziye:X Ama sen nasıl bu kadar tutkunu oldun(b) Gerçi bazı diziler ilk bölümden kendine aşik ederler kendine:X Sesli gülme efekti varmi?
Çok da tutkunu sayılmam ya daha iki bölüm izledim. Belki de ilerleyen bölümlerde soğurum onun garantisi yok. :D Çok izleyen olunca daha iyi oluyor. Hem altyazısı çıkan hem de genel olarak bu kadar olumlu yorum alan başka dizi yok herhalde bu sezon. :)

Gülme efekti yok. Sit-com sayılmaz zaten pek dış mekan sahneleri de var. :):)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Çok da tutkunu sayılmam ya daha iki bölüm izledim. Belki de ilerleyen bölümlerde soğurum onun garantisi yok. :D Çok izleyen olunca daha iyi oluyor. Hem altyazısı çıkan hem de genel olarak bu kadar olumlu yorum alan başka dizi yok herhalde bu sezon. :)

Gülme efekti yok. Sit-com sayılmaz zaten pek dış mekan sahneleri de var. :):)
Tamam sezon arası izlenilecekler listesinde kendisine check attım :X

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Sıkıcı polisiyelerden değil dimi? Spoiler vermeden diğer polisiye dizilerden farkını söyleyebilir misin @OzaN? :)
Polisiyeden çok komedi tarafı ağırlıkta. Başroldeki dedektif (unvanından emin değilim :D - en öndeki) işinde çok başarılı ama aşırı derecede düzensiz ve disiplinsiz. İş yerine yeni disiplinli bir patron gelince onun için işler zorlaşmaya başlıyor.

Karakterler tamamen komedi karakterleri polisiye yönü kuvvetli sayılmaz. :):)

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
İlk bölümü izledim ve olumlu düşüncelere vardım.

O kadar az süreyle (20-30 dakika) iyi bir iş çıkmış. O kadar uzun süreyle izleyiciyi sıkan polisiyeden öte daha iyi. Hem polisiye, hem de komedi. Komedi olarak gülme efekti yok ve bu da ayrı bir artı. Jake Peralta karakterini beğendim, komik yani. Dedektif Jake Peralta hiç birşeye ciddiye almaması, çocukca hareketlere kaçması, karakterine ayrı bir anlam yüklüyor. Dedektif Amy Santiago'nun cesareti hoş. Yüzbaşının gelmesi ayrı bir artı kattı diziye ve bir anda renklendi. Dedektif Charles Boyle ve Gina Linetti arasında da komik diyaloglar oluşuyor. Böyle böyle gidiyor işte.

Son düzenleme:

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,679
Puanı
1,061

Bu gece izlerim ilk bölümünü. :)

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Polisiyeden çok komedi tarafı ağırlıkta. Başroldeki dedektif (unvanından emin değilim :D - en öndeki) işinde çok başarılı ama aşırı derecede düzensiz ve disiplinsiz. İş yerine yeni disiplinli bir patron gelince onun için işler zorlaşmaya başlıyor.

Karakterler tamamen komedi karakterleri polisiye yönü kuvvetli sayılmaz. :):)

Bu yorumu yazmadan önce izlemeye başlamıştım. Sonuç olarak iyi bir iş çıktığını söyleyebilirim. Polisiye dediğin içinde sürekli sıkıcı sahneler olmamalı, içinde komedi de olmalı. Bu dizide bunu görüyoruz ve bu da çok iyi. :)