Selam dünyalı,

Sence de artık üye olarak devam etmenin zamanı gelmedi mi? Üstelik şimdi Fav10'a üye olmak aşırı kolay. Ücretsiz olduğunu söylemeye bile gerek yok zaten?

Eğer Facebook'un varsa buraya tıkla anında giriş yap.

Eğer Facebook'un yoksa şuraya tıkla ve 1 dakikada işlemi tamamlayıver.

Olur mu? İnan, pişman olmayacaksın.

Breaking Bad Sinemaya Uyarlanıyor!

Bu konu 'Yabancı Dizi Haberleri' forumundadır ve dreamy tarafından 8 Kasım 2018 başlatılmıştır.

1. dreamy

dreamy Favori Üye
    Favori Üye

Türkiye'de yüksek hayran kitlesine sahip olan Breaking Bad'in yaratıcısı Vince Giliggan ünlü dizinin film olacağını ve çalışmalara başlandığını açıkladı. Filmin senarist ve yönetmenliği yine Gilligan tarafından yapılacak.

Dizinin başrolleri Bryan Cranston ve Aaron Paul'un filmde yer alıp almayacağı henüz bilinmiyor.

Ünlü dizi, 2008-2013 yılları arasında yayınlanmış ve bu süre boyunca Emmy ve Altın Küre dahil olmak üzere 147 ödül kazanmıştı.

Şunlar da ilginizi çekebilir:

2. kerem

kerem Favori Üye
    Favori Üye ♪♪ MusicSurvivor Şampiyonu ♪♪

Neden dizi olarak devam edilmedi anlamadım. Sinema ne alaka? Başarılı olacaklar mı o da şüpheli zaten. :X

3. Harunnn60

Harunnn60 Süper Moderatör
    Süper Mod.

@bazinga Ozan bunu beğendi. :A

Bryan Cranston teklif gelirse oynarım demiş. Bence de bir sinema filmini hak ediyor. :X Bende merak ediyorum dizi sonrası neler olduğunu..

• Beğendim Beğendim x 1
  4. Doğu

Doğu Well-Known Member

Hey yo! :A Harika bir haber :Z Filmde Pinkman’ın hikayesi ele alınacakmış. Walter olur mu bilmem belki flashback sahnelerde oynar. Albuquerque sokaklarında Pinkman keşini ne maceralar beklyor kim bilir? :) Heyecanla bekliyorum filmi. Zira BB’i çok geç tanıdım, bitime yakın bitmesin diye yavaş yavaş izledim :)

5. denizz19

denizz19 Emekli
    Emekli

İzleriz gelsin :A

6. MEnes

MEnes Emekli
    Emekli

Merakla bekliyorum. Better Call Saul'de Vince Gilligan eskimediğini hala bu dünyaya dair çok iyi şeyler üretebileceğini gösterdi. Pinkman hikayesi olursa ben sonuna kadar varım. :D

7. kerim yavuz

kerim yavuz Favori Üye
    Favori Üye

İnşallah Bryan ve Aaron oynamamazlık yapmaz, zaten bu ikisinden bir olmasa filmin tadı olmaz.

8. bazinga

bazinga Admin
    Admin

Normalde böyle projeler hayal kırıklığı olur ama Vince reyise güveniyoruz.

Yine de dizilerin sinemada devam etmesi fikrine çok sıcak bakmıyorum. Mini dizi mi olsaydı acaba? :)

Sayfayı Paylaş