Klasik Breaking Bad - Dizi Yorumları

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Dünya'nın en izlenmesi gereken dizisine yeni başlayanları görmek güzel. :)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
1.sezon 4.bölüm

Bu bölüm olayların daha az olduğu bir bölümdü ama izlerken keyif verdi yine de sıkıldığımı hatırlamıyorum. Ağırlıklı olarak Walter'ın kanser hastalığı ile ilgili bir bölümdü ki tedavi için Skyler bayağı çabalıyor bakalım Walter bu tedaviyi kabul edecek mi?

Jesse, bu bölüm ailesinin yanındaydı. Sahnede kardeşine ait olan bir tozu kendisininmiş gibi sahiplendi ama iyi mi etti kötü mü etti tabi tartışılabilir. :)

Walter JR. bence o role çok yakışmış. Yani engelli insan tipini üzerine giydirmeyi fazlasıyla başarmış. O çocuk ilerleyen bölümlerde iyileşebilir sanıyorum bizim Kendal'ın oğlu Asım gibi. :A

Geçen bölümün sonunda Walter, Skyler'a bir şey söyleyecekti ben yalan dolan bir şey söyler demiştim ama kanser olduğunu çabucak söyledi. Biraz daha farklı şekilde öğrenmesini yeğlerdim ben.

Bölüm sonunda o havalı züppe adamın arabasını havaya uçurması ve o bıyık altı gülmesiyle Walter White yine dizinin en iyisi. :D

8,5/10

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
1.sezon 5.bölüm

Şu ana kadar izlediğim en durgun bölümlerden biriydi. İlk bölümlerdeki olayların seyrine kaptırınca bölümün durgunluğu dikkatten kaçmadı ama kötü değildi yine de.

Yine ana konu Walter'ın hastalığı idi aslında. Güzel olan tarafı şu konuşma yastığı kısmıydı. Herkes fikirlerini söyledi ve biraz tartışma yaşadılar ama Walt sonunda kemoterapiyi kabul etti. Bundan sonraki süreç nasıl işleyecek bakalım.

Walt yine son çare olarak Jesse'ye gitti yine bir ortaklık söz konusu olacak gibi bakalım.

Onun dışında dişe dokunur çok bir şey olmadı aslında ama Elliot'un karısının Walt ile bir bağlantısı mı var göreceğiz.

6,5/10

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
1.sezon 6.bölüm...

Geçenki bölüme göre bu bölüm çok iyiydi bayağı beğendim. Hem daha hareketli hem de duygusal kısımların da yer aldığı bir bölümdü. HeisenBerg ismini kullanan @HeisenBerg neden kullanıyor şimdi daha iyi anlıyorum sevgili Orçun selamlar :D

Walter'ın saçlar dökülmeye başlayınca çözümü kesmekte buldu ve bence bu hali daha karizma gerçi @OzaN ın avatarlarında görüyordum sürekli de yine de kanlı canlı görmek bir başka :A

Bu bölüm Jesse etkiliydi bayağı ben seviyorum bayağı yakışıyor rolüne kaldı ki Walter ile uyumlarına söyleyeceğim söz Yok zaten. Güzel bir ikili olmuşlar ama bu bölüm fena dayak yedi ve hastanede yatıyor bakalım ne zaman düzelecek? Walter, Tugo mudur nedir o zıkkımdan İyi intikam aldı ama Nasıl uçurdu camı çerçeveyi korkun Walter'dan. :A

Şu Hank tam bir şopar ya neydüğü belirsiz biraz da sapıklık var ulan evli adamsın ne işin var başka popolarda :A

9,5/10

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
1.sezon finali yorumları...

İlk sezonun 7 bölüm olması güzel en azından çabucak bitiyor. :D Ama bölüm güzeldi gayet. Met yapmaya devam ettiler bizim tayfa kimyasal sanayi bölgesini soymaya gittiklerinde ne kadar coollardı :F

Tuco nasıl bir baş belası yahu adamı haşat etti resmen. O kadar para kazanıyorlar hala az diyor Walter ve Jesse bir alemler cidden :D

Genel olarak bu konu etrafında döndü ilk sezon finaline göre daha da vurucu sahnelerle karşılaşmak isterdim açıkçası ama kötü değildi tabiki.

9/10

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
1.sezon finali yorumları...

İlk sezonun 7 bölüm olması güzel en azından çabucak bitiyor. :D Ama bölüm güzeldi gayet. Met yapmaya devam ettiler bizim tayfa kimyasal sanayi bölgesini soymaya gittiklerinde ne kadar coollardı :F

Tuco nasıl bir baş belası yahu adamı haşat etti resmen. O kadar para kazanıyorlar hala az diyor Walter ve Jesse bir alemler cidden :D

Genel olarak bu konu etrafında döndü ilk sezon finaline göre daha da vurucu sahnelerle karşılaşmak isterdim açıkçası ama kötü değildi tabiki.

9/10
İlk sezon finalini ben de beğenmemiştim hatta ''bu ne la bu mu çok övdükleri dizi'' dedim kendi kendime :A Ama sonradan dizi bir açılıyor pir açılıyor :) Ben de bugün 4. sezona geçiyorum.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
İlk sezon finalini ben de beğenmemiştim hatta ''bu ne la bu mu çok övdükleri dizi'' dedim kendi kendime :A Ama sonradan dizi bir açılıyor pir açılıyor :) Ben de bugün 4. sezona geçiyorum.

İzlemediysen Prison Break'i de tavsiye ederim, 1-2 ay içinde yeni bölümleri yayınlanacak 7 yıl aradan sonra. :)

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
İzlemediysen Prison Break'i de tavsiye ederim, 1-2 ay içinde yeni bölümleri yayınlanacak 7 yıl aradan sonra. :)
Ona başlamıştım 3. veya 4. bölümde bırakmak zorunda kaldım bölümlerinin tamamını indirmiştim -yaklaşık 20 küsür GB boyutunda- fakat eski bilgisayarımda kaldı yedeklemeyi unuttum. Ama aklımda yani muhakkak izleyeceğim. Yeni bölümlerine yetişir miyim orası meçhul :)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
2.sezon 1.bölüm yorumlarım

Bölüm çok güzeldi. Her bölümün süresi de küçük saniyelerle de olsa azalıyor bu daha da güzel. Walter ve Jesse başlarına büyük bela aldılar keza Tuco gerçekten tehlikeli. Ama ben öleceğini düşünüyorum bakalım neler olacak?

Skyler bu bölüm bayağı çıldırdı adeta isyan etti güzel bir oyunculuk sergiledi bence. Walt ile iletişim kuramaması da oldukça sıkıntı.

Bölüm sonu şahane bitti bayağı heyecanlı bir Yeni bölüm olacak belli ki bakalım Walter ve Jesse nasıl kurtulacak? Fasulye zehiri umarım yanındadır Walt'un zira silah yanında değil.

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
2.sezon 2.bölüm yorumları...

Çok iyiydi bölüm. Soluksuz izledim desem yeridir. Nihayet Tuco öldü ama o yaşlı moruk beni korkuttu bayağı ne uyuz biri :F

Ben o an Hank'in öldürülebileceğini düşündüm ama neyse ki umduğum gibi olmadı. Ayrıca o araba niye aşağı yukarı zıngırdıyor yine mi biri var yoksa?

Walt ve Jesse ucuz yırttı özellikle Jesse. Ama bölüm çok iyiydi aksiyon anlamında.

10/10

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
2.sezon 3.bölüm

Bölüm fena değildi. Ağırlıklı hastane ortamında geçti zaten ve pek olay yaşanmadı aksiyon anlamında. Sadece Jesse'nin tutuklandığı sahnede biraz gördük Ve özellikle sorgu sahnesi ve o yaşlı herifin Gonzi midir nedir işte onun getirilmesi güzeldi ama ele vermedi Jesse'yi ve iyi yırttı.

Walter numaradan hafıza kaybına uğradığını söyledi ve her anlatmak istemeyişinde bunun arkasına sığındı bakalım nereye kadar saklayacak bu gerçeği?

8/10

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
2.sezon 4 ve 5.bölüm...

Çok fazla detaya girmeden söylemek istiyorum ki olayların seyri bayağı değişecek gibi görünüyor. Tuco öldü Ve yeni bir Tuco etkisi yaratabilir Walter ve Jesse bakalım ne yapacaklar?

Skyler bir iki bölümdür itici bir karakter olmaya başladı ama Walter'ın onlar İçin bir şeyler yaptığını anladığında neler olacak bakalım.

Şu Hank'in asansörde yaşadığı kısa titreşim dalgası merak uyandırdı Ve bölüm sonunda fırlattığı o kutuyu iki adam bulmuştu oradan ne çıkar bilemiyorum.

Marie karakteri çok gereksiz ve yetersiz bir karakter.

Walter JR. karakterinin daha fazla rolü olmalı ama o da sönük kaldı bu zamana kadar.

İki bölümde iyi diyebileceğimiz kadar iyiydi 8,5/10

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,825
Puanı
1,060
2.sezon 4 ve 5.bölüm...

Çok fazla detaya girmeden söylemek istiyorum ki olayların seyri bayağı değişecek gibi görünüyor. Tuco öldü Ve yeni bir Tuco etkisi yaratabilir Walter ve Jesse bakalım ne yapacaklar?

Skyler bir iki bölümdür itici bir karakter olmaya başladı ama Walter'ın onlar İçin bir şeyler yaptığını anladığında neler olacak bakalım.

Şu Hank'in asansörde yaşadığı kısa titreşim dalgası merak uyandırdı Ve bölüm sonunda fırlattığı o kutuyu iki adam bulmuştu oradan ne çıkar bilemiyorum.

Marie karakteri çok gereksiz ve yetersiz bir karakter.

Walter JR. karakterinin daha fazla rolü olmalı ama o da sönük kaldı bu zamana kadar.

İki bölümde iyi diyebileceğimiz kadar iyiydi 8,5/10

Maşallah diziyi sevmişsin:D

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
2.sezon 6.bölüm

Şahane bir bölümdü. İşte böyle bölümlerle gelin bana ya. :D O uyuşturucu bağımlısı adam Ve kadının evdeki hayatlar Ve ufak çocuğun yaşadığı acı gerçek çok güzel lanse edilmişti kesinlikle. Çaldıkları ATM Ve Jesse'nin oradan paraları alması güzeldi. Jesse çocuğa üzüldü bayağı Ve yardım gelmesi için 911'i aradı güzel kurgulanmış o sahneler. Gerçi adam kevaşe demenin bedelini ödedi :D hak etti ama kadın deme dedi o kadar :A

Walter'ın masraflarını Eliott karşılıyor yalanı da bu bölüm karısının gelişiyle ortaya çıkacaktı ki Walter yine ucuz atlattı. Nereye kadar sürecek bu yalan Ve nerede son bulacak merak ediyorum.

Bu bölüm hiç görünmeyen Hank inşallah daha da görünmez :F

10/10

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
4. Sezonu dün bitirdim. Şu ana kadar izlediğim en iyi sezondu. Walt'un evrimi ve yavaş yavaş psikopata bağlamasını izlemek muhteşemdi. Bugün 5.sezona geçeceğim inşallah :)