Bodrum Masalı'nın Final Tarihi Belli Oldu!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
sürgünüm yeni bir haber konusu açtı

Bodrum Masalı'nın Final Tarihi Belli Oldu!

5787440304207c27300c4891.jpg

Kanal D'nin sevilen dizisi Bodrum Masalı'nın ne zaman final yapacağı belli oldu.

Yapımcılığını TMC’nin üstlendiği, başrollerini Timuçin Esen, Şevval Sam, Nejat İşler, Murat Aygen, Alperen Duymaz, Toprak Sağlam, Hilmicem İntepe, Ezgi Şenler, Serhan Onat, Serel Yereli ve Basri Albayrak’ın paylaştığı yapımla ilgili radikal bir karar alınmış ve süresi 2 Nisan'dan itibaren 60 dakikaya indirilmişti. Yeni gelen habere göre ise, düşen reytinglerini zaman içinde yükselten yapım sezon sonuna kadar yayınlanma şansını elde ederken 36. bölümüyle de final yapacağı öğrenildi.

Böylece dizi 8 bölüm sonra ekranlara veda edecek.
Orijinal formatta oku

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Dizi bundan sonra 1 saat yayında olacak sanırım reklamsız yayınlanır yada çok kısa reklam olur,çünkü 60 dk. Yayında olacak:)

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,937
Puanı
1,061
Ranini 39'a kadar garantisi var demişti, Kanal D 3 bölümün nesini çok gördüyse artık. Neyse, sonradan keşfetmeme rağmen gerçekten kaliteli bir diziydi ve bu muameleyi hak etmiyordu. Tüm ekibe bu güzel iş için teşekkürler.

Ayrıca final tarihi de 21 Mayıs'a denk geliyor, demek ki Hayat Şarkısı final haftasında eskisi gibi özetli olacak.

Dizi bundan sonra 1 saat yayında olacak sanırım reklamsız yayınlanır yada çok kısa reklam olur,çünkü 60 dk. Yayında olacak:)
Kanal D zaten 60 dakika olacağını duyurdu, yepyeni bir şeymiş gibi anlatmana pek anlam veremedim. :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Ranini 39'a kadar garantisi var demişti, Kanal D 3 bölümün nesini çok gördüyse artık. Neyse, sonradan keşfetmeme rağmen gerçekten kaliteli bir diziydi ve bu muameleyi hak etmiyordu. Tüm ekibe bu güzel iş için teşekkürler.

Ayrıca final tarihi de 21 Mayıs'a denk geliyor, demek ki Hayat Şarkısı final haftasında eskisi gibi özetli olacak.

Kanal D zaten 60 dakika olacağını duyurdu, yepyeni bir şeymiş gibi anlatmana pek anlam veremedim. :)

Ne kadar agresifsin bi sakin ol.:D Ne güzel Pazar akşamlar senin için kalite akşamı olacak. Aç aç izle işte. Sevin bu haberlere.:A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Sezon sonu final mantıklı mı bilemedim diziyi izleyenler daha iyi bilir işlenmeyen konu kaldı mı :D

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860

sanırım yazdıklarımı yanlış anlamışsın,burda anlatmak istediğim 60 dakika çok uzun bir zaman değil bir dizi için o açıdan sanırım fazla reklamda yapılmaz dedim anlatmak istediğim buydu,60 dakika olacağı durumunu yeni birşeymiş gibi anlatmadım,bende bu kadar zıt konuşmana açıkçası bir anlam bulamadım:)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
sanırım yazdıklarımı yanlış anlamışsın,burda anlatmak istediğim 60 dakika çok uzun bir zaman değil bir dizi için o açıdan sanırım fazla reklamda yapılmaz dedim anlatmak istediğim buydu,60 dakika olacağı durumunu yeni birşeymiş gibi anlatmadım,bende bu kadar zıt konuşmana açıkçası bir anlam bulamadım:)
Aserat biraz psikolojik problemleri olan biri sen kusuruna bakma :A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,608
Puanı
860
Zaten sıkmaya başlamıştı. Bitmesi daha iyi olur gibi duruyor. Ama ben inanıyorum Hayat Şarkısının final kararı biraz uzatılabilir. Ama kanalın elinde o güne koyacak dizisi varsa bilemem yoksa pazarları boş geçmemeliler.

utawleee

Favori Üye
Reaksiyon puanı
145
Puanı
144
çok saçma pazar gününün en fazla izlenen dizisi ha abartılı reytingleri yok ama sonuc olarak en fazla izlenen dizisi sonucta zaten yakın zamanda hiç bir dizi o ses ve ya survivor olduğu sürüce zirveryi aldığı dönem olmadıki