'Bodrum Masalı' Eski Süresine Geri Döndü!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Aserat yeni bir haber konusu açtı

'Bodrum Masalı' Eski Süresine Geri Döndü!

58931f51a781b61464eee156-1024x538.png

Son zamanlarda aldığı kararlarla izleyicilerin tepkisini toplayan Kanal D'den yeni bir haber daha geldi.

Bilindiği gibi geçtiğimiz haftalarda Bodrum Masalı'nın süresi 60 dakikaya indirilmişti. Ancak kısalan süreye rağmen bölümler ikiye bölünerek yayınlanıyordu. Bugünkü gelişmeye göre Bodrum Masalı bu pazar 20.00'de özetsiz olarak ekrana gelecek ve önümüzdeki haftadan sonra da yine eski düzeninde izleyicileriyle buluşacak. Kara Yazı'nın final bölümü ise 22.15'te yayınlanacak.

Bodrum Masalı, özetsiz yeni bölümüyle Pazar 20.00'de Kanal D'de!
Orijinal formatta oku

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
güneşin kızları gibi bunuda sessiz sedasız bıraktın değilmi ayoll kaç bölümdür izlemiyorsun mesala :A :A :A
Yok daha son bölüme dün baktım da yorum yazmadım :A

Sen de çok yorulmayan dizilere yorum yazmıyordun ben yazmayınca mı izlemiyor oluyorum hanımefendi :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yok daha son bölüme dün baktım da yorum yazmadım :A

Sen de çok yorulmayan dizilere yorum yazmıyordun ben yazmayınca mı izlemiyor oluyorum hanımefendi :A
hahha türk dizilerine yorum yapmayı çok sevmiyorum oan izlerken forumdaysam yorum yapıyorum ama bittikten sonra yorum yapmayı pek sevmiyorum yabancı dizilere daha çok sarıyor yorum yapmak :A :A :A ayrıca sen sabıkalısın güneşin kızlarından :F

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
hahha türk dizilerine yorum yapmayı çok sevmiyorum oan izlerken forumdaysam yorum yapıyorum ama bittikten sonra yorum yapmayı pek sevmiyorum yabancı dizilere daha çok sarıyor yorum yapmak :A :A :A ayrıca sen sabıkalısın güneşin kızlarından :F
Sen okul zamanı kaç dizi izleyebiliyordun sanki o dönem şartlar öyle gerekmiştir devam edememişizdir :A Yoksa dizi bırakmak genel olarak huyum değildir :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sen okul zamanı kaç dizi izleyebiliyordun sanki o dönem şartlar öyle gerekmiştir devam edememişizdir :A Yoksa dizi bırakmak genel olarak huyum değildir :D
O diziyi bıraktığın için eleştirmiyorum seni cnm çok iyi yapmışsın :Z:Z:Z

yılda 5 dizi barajı koyuyordum ben bu yl ilk defa sayı baya çoğaldı ama çoğuda bu sezon bitiyor seneye yine 5 sınırda tutablirim inş :A :A :A