Kanal D Bodrum Masalı - Dizi Yorumları

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Bölüm şahaneydi. Özellikle Nejat İşler'i gördüğümüz andan sonrası...

Öncelikle Nejat İşler'i bir dizide, televizyonda izlemeyi gerçekten özlemişiz. Bora karakteri ise çok güçlü olmakla birlikte, Faryalı'yı bir süre rahat bırakmayacak. Timuçin Esen ve Nejat İşler'in karşılıklı sahnelerini izlemek keyifli olacak.

Bölümün bombasına gelirsek, Aslı'nın, Faryalı'nın kızı olduğunun ortaya çıkması... Gerçi bize böyle göstermiş olmalarına rağmen ben bir ters köşe bekliyorum.

Onun dışında Gözde sonunda istediğini, Evren'i elde etti. Bakalım bundan sonra neler yapacak? Abisini de arkasına alarak şaşırtıcı hamleler görebiliriz Gözde'den...

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ama @Çiğdem- de şu an şunlarla göz zinası yapıyormuş yani karşılıklı boynuzlaşıyorsunuz:A
seviyor_sevmiyor_6bolumde_yigit_gercek_denizi_kiskaniyor_h669254.jpg
aaa bunların kıllarını döküp fazlalıklarını aldıkmı olur yani :) hogathayla ortak gireriz bunlara :)
diziye final haberi geldi bee sizin nazarınız dokunmus belli :kizgin::kizgin::kizgin:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
@Bully ne alaka ?
@destere nin icindeki iyiligi ciddiligi gördum ben :A
evet içim çok güzel benim bende içimi beğeniyorum:)

diziye final haberi geldi bee sizin nazarınız dokunmus belli :kizgin::kizgin::kizgin:
dizi gittikçe tempo ve heyecan kazandı :) bundan sonrada yolu açık aa bu arada aslı faryalının ela dan doğma kızı çıkacak @Bully iki hafta önce tahmin etmiştim son anda ters köşe yapmasalar bari :)

Öncelikle Nejat İşler'i bir dizide, televizyonda izlemeyi gerçekten özlemişiz. Bora karakteri ise çok güçlü olmakla birlikte, Faryalı'yı bir süre rahat bırakmayacak. Timuçin Esen ve Nejat İşler'in karşılıklı sahnelerini izlemek keyifli olacak.

Bölümün bombasına gelirsek, Aslı'nın, Faryalı'nın kızı olduğunun ortaya çıkması... Gerçi bize böyle göstermiş olmalarına rağmen ben bir ters köşe bekliyorum.

Onun dışında Gözde sonunda istediğini, Evren'i elde etti. Bakalım bundan sonra neler yapacak? Abisini de arkasına alarak şaşırtıcı hamleler görebiliriz Gözde'den...
zamanında ateşte oğlu çıkacaktı ama çıkmadı sanırım en sonunda evren faryalının oğlu çıkacak dizi öyle bitecek :)

ok bilmiyordum :D
@Bully etiket olmadi galibada neyse gözluku anlamadim niye attin, ben gercekten anlamadim mevzuyu :D
evet öyle pis huylarım var :) @xemrexxx topacınında dediği gibi yoklukta parlakların fazlalıklarını nacakla budayıp ağdaya yatırıp uygun bir hale gelince kullanmak gibi huylar edindim :) yokluğun gözü kör olsun insanı çileden çıkarıyor :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,191
Puanı
1,061

where are your votes.ss

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,318
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
böyle arada bir ingilizce pırtlatacaksan @Dr. Sabahat ı çağıralım :) yoksa işin içinden çıkmamız güç :)
Ben söylüyorum bence Faryalının kızı çıkar evren öldü demiş olabilir Bir deniz hikayesindeki gibi sahte mezarda koymuş olabilir kosta avukatıyla beraber @destere

TURKCELL T70 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Nejat İşler, tüm coolluğu ve karizmasıyla muhteşem bir giriş yaptı diziye :D Ama Bora'nın gelişiyle Evren dört ayak üstüne düştü maalesef. ss

Aslı, babasını bulmaya yaklaştı, oklar Faryalı'yı gösteriyor, Ateş'e niyet, Aslı'ya kısmetmiş :F

Faryalı ile Yıldız sonunda öpüştüler :D Ama her güzel şeyin bir sonu olur ne yazık ki, bakalım Faryalı nasıl yırtacak Bora'nın tehditinden. ss

Su-Kel sahneleri de harikaydı yine :D

Ferdi - Alara ilişkisi enteresan oldu, güzel de oldu aslında :D Ama Ferdi bir kez daha kazık yiyecek maalesef, yazık çocuğa. ss

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Nejat İşler, tüm coolluğu ve karizmasıyla muhteşem bir giriş yaptı diziye :D Ama Bora'nın gelişiyle Evren dört ayak üstüne düştü maalesef. ss

Aslı, babasını bulmaya yaklaştı, oklar Faryalı'yı gösteriyor, Ateş'e niyet, Aslı'ya kısmetmiş :F

Faryalı ile Yıldız sonunda öpüştüler :D Ama her güzel şeyin bir sonu olur ne yazık ki, bakalım Faryalı nasıl yırtacak Bora'nın tehditinden. ss

Su-Kel sahneleri de harikaydı yine :D

Ferdi - Alara ilişkisi enteresan oldu, güzel de oldu aslında :D Ama Ferdi bir kez daha kazık yiyecek maalesef, yazık çocuğa. ss
ateşin su - kel ilişkisini bilip görmezden gelmesi güzel düşünülmüş sahneler :)
aslının faryalının kızı çıkmasıda son anda düşünülmüş sanırım senaryoda o yüzden ateş in faryalının oğlu çıkma durumu gözardı edilmiş gibi :)
şimdi faryalı ile yıldız kavuşamadı ama çocukları birbirine kavuştu durumu çıkacak ortaya :) faryalı demişti ya iki üç bölüm önce gen çekiyor diye :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,777
Puanı
1,060
En sonki bölümu bir an önce izlemeliyim :D
Demek Aslı Faryalının kızı :O
Bugün etkinliklerden fırsat olmaz ama diğer günler yarım kalan dizilerime bakayım artık

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
En sonki bölümu bir an önce izlemeliyim :D
Demek Aslı Faryalının kızı :O
Bugün etkinliklerden fırsat olmaz ama diğer günler yarım kalan dizilerime bakayım artık
tan net bir bilgi değil bu, öyle dedikodular dolaşıyor :) bir ara ateşte faryalının oğlu diyorduk tam tüm planları ona göre yapıyorduk boş çıktı :) bakalım bu sefer senarist son anda kıvıracakmı ? :)