Kanal D Bodrum Masalı - Dizi Yorumları

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
harika bir bölüm daha geride kaldı yıldız (şarkısıyla) bizi mest etti aşktan beli bükülenlere armağan ediyoruz şarkıyı :) su ya da tekrar selam ve sevgilerimi yollayayım :)

gelecek haftanın fragmanıda muhtşemdi
diziyi hala izlememekte direten ve diziyi kaçıranlar çok şey kaçırıyor benden söylemesi sonra demedi demeyin böyle bir dizi bir daha zor gelir:) @Doğu menes @dosimosi @MasacRE- @Çiğdem-
diziyi izliyorum ben.
ilkkez harika kaptin benden ;)

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
harika bir bölüm daha geride kaldı yıldız (şarkısıyla) bizi mest etti aşktan beli bükülenlere armağan ediyoruz şarkıyı :) su ya da tekrar selam ve sevgilerimi yollayayım :)

diziyi hala izlememekte direten ve diziyi kaçıranlar çok şey kaçırıyor benden söylemesi sonra demedi demeyin böyle bir dizi bir daha zor gelir:) @Doğu menes @dosimosi @MasacRE- @Çiğdem-
Hayret sen yerli dizi izler miydin ? :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860

La ben izliyordum diziyi ama en son 11. bölümde kalmıştım sanırım daha da dönemedim izlemeye. İzlediğim son bölümde Ateş'le kız adada kalıyordu kız hasta olmuştu falan. Ama aklımda var diziye bir ara döneceğim kısmetse. :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Hayret sen yerli dizi izler miydin ? :A
iki sağlam dizim var anne ve bodrum masalı :) paramparça ve vatanım sensine ise parçalı bulutlu bakıyorum :) yerlilerde fazla bir dizim yok yani :)

La ben izliyordum diziyi ama en son 11. bölümde kalmıştım sanırım daha da dönemedim izlemeye. İzlediğim son bölümde Ateş'le kız adada kalıyordu kız hasta olmuştu falan. Ama aklımda var diziye bir ara döneceğim kısmetse. :A

çok geride kalmışsın senden sonra evrenle gönenç halvete girdi oraları görememişsin :))

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
iki sağlam dizim var anne ve bodrum masalı :) paramparça ve vatanım sensine ise parçalı bulutlu bakıyorum :) yerlilerde fazla bir dizim yok yani :)

çok geride kalmışsın senden sonra evrenle gönenç halvete girdi oraları görememişsin :))
Baya büyük bi olay kaçırmışım desene. :A :A Sen spoiler verecekmişsin gibi bir hava sezdim aman diyeyim ben diziye yetişirim bir şekilde bilgi edinmek istemiyorum gelecek hakkında. :A :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
evren tam bir uğursuz baykuş ilk defa yıldızla faryalı mutlu bir an yakalamıştı evren içine etti olayın :) ama bu bölüm evrenede acıdım nedense özellikle şu hediyeelri tek tek yataklara bırakırken veya hap şişesini kafaya dikerken vijdanım sızlayacaktı nerdeyse ama son dakika golüyle aynı zamanda ne kadar adi biri olduğunuda göstermiş oldu :)
biraz daha ayrıntıya girelimde @MEnes spoiler a boğulsun :)

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860

Umarım tamamen sanatsal bir gözle izliyorsundur bu saydıklarını :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
evren tam bir uğursuz baykuş ilk defa yıldızla faryalı mutlu bir an yakalamıştı evren içine etti olayın :) ama bu bölüm evrenede acıdım nedense özellikle şu hediyeelri tek tek yataklara bırakırken veya hap şişesini kafaya dikerken vijdanım sızlayacaktı nerdeyse ama son dakika golüyle aynı zamanda ne kadar adi biri olduğunuda göstermiş oldu :)
biraz daha ayrıntıya girelimde @MEnes spoiler a boğulsun :)
Eveeet benim konudan zıplayarak kaçma zamanım gelmiş çok iyiye gitmeyecek çünkü bundan sonrası. :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Umarım tamamen sanatsal bir gözle izliyorsundur bu saydıklarını :A
sanat dedinde su aklıma geldi:) yani dünyada bir sanat varsa su gibi yaratıklar sayesindedir :) kızı görünce insanın sanatı allak bullak oluyor yani sanatçı kesilesim geliyor aniden :)

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
sanat dedinde su aklıma geldi:) yani dünyada bir sanat varsa su gibi yaratıklar sayesindedir :) kızı görünce insanın sanatı allak bullak oluyor yani sanatçı kesilesim geliyor aniden :)
Nü sanatına olan merakın burdan geliyor zaar? :A

gizem ak

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,826
Puanı
360
harika bolumdu )

fragmanda guzel ..reytinglerimizde sevindirici

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

@Bully güneşin kızlarından sonra bodrum masalınıda satmaya hazırlanıyormus ayoll sen seyirci çkeceğine elindeki seyirciyi tut önce acuna kaçacakmış :A :A :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
O değil de Gözde bir an önce geri dönsün, çok özledim kadını. :(
ben o kadını hiç sevmedim nedense :)
bu son hafta iliştirdikleri ferdi karakteride çok bayık geldi ama kırık yusuf adlı mafya kabadayısı harika bir karakter çiziyor diziye önemli bir katkısı var :)
ben haydar amcayı özledim iki haftadır göremiyoruz :)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060