Kanal D Bodrum Masalı - Dizi Yorumları

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Bir Halkın polisinin 6.Sezonun fragmanına gelirmisin

TURKCELL T70 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Etiketle geleyim reyiz :A

Yani yalan değil ama seninle konuşurken daha başlamadığımı söylemiştim. :A
O önemli degil ya baslamis olman önemli olan :A bu arada beni yemiyorsun dimi gercekten de basladin yani diziye sanki böyle bir saka yapiyormussun gibi hissediyorum :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Etiketle geleyim reyiz :A

O önemli degil ya baslamis olman önemli olan :A bu arada beni yemiyorsun dimi gercekten de basladin yani diziye sanki böyle bir saka yapiyormussun gibi hissediyorum :A
Sence yorumum böyle bir izlenim mi veriyor? Yani istersen son bölümü anlatabilirim. :A

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Sence yorumum böyle bir izlenim mi veriyor? Yani istersen son bölümü anlatabilirim. :A
Daha önce bir konuda cok pis trollendim o yüzden süpheli yaklasiyorum olaylara :A ama sana inandim ya yorumun da iyiydi zaten yeni bölüm gelsin de izleyelim bari :A bu arada netten mi izleyeceksin tv den mi ? ben netten izliyorum :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Daha önce bir konuda cok pis trollendim o yüzden süpheli yaklasiyorum olaylara :A ama sana inandim ya yorumun da iyiydi zaten yeni bölüm gelsin de izleyelim bari :A bu arada netten mi izleyeceksin tv den mi ? ben netten izliyorum :A
Sanırım TV'den. Baba Candır'ı da sonraki gün netten izlemeyi düşünüyorum. Ayrıca hangi konuda trollenmişsin merak ettim. Bir de o kadar beğendiğin diziyi niye netten izlediğini de bilmek istiyorum. :A

Bu arada yeni profil fotoğrafım nasıl olmuş? :D

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Sanırım TV'den. Baba Candır'ı da sonraki gün netten izlemeyi düşünüyorum. Ayrıca hangi konuda trollenmişsin merak ettim. Bir de o kadar beğendiğin diziyi niye netten izlediğini de bilmek istiyorum. :A

@destere sagolsun beni Ms yarismasind bir güzel trolledi en begendigim yarismaci Fettah Can dedi 2-3 öyle sandim ama oylama günü gördük ki en düsük puani bana vermis :A
Bodrum Masali'ni internetten izleme sebebim ise tv yi bir süreligine biraktim hic tv izlemiyorum ve takip ettigim dizileri internetten izliyorum :A
Foto efsane olmus efsane cok begendim :A

@destere sagolsun beni Ms yarismasind bir güzel trolledi en begendigim yarismaci Fettah Can dedi 2-3 öyle sandim ama oylama günü gördük ki en düsük puani bana vermis :A
Bodrum Masali'ni internetten izleme sebebim ise tv yi bir süreligine biraktim hic tv izlemiyorum ve takip ettigim dizileri internetten izliyorum :A
Foto efsane olmus efsane cok begendim :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Bodrum Masalı 18. Bölüm Fragmanı

Fragman muhteşem. Haftayaki bölümde kan gövdeyi götürüyor resmen. :D Ateş safozu mahvetti her şeyi. ss

Tns bize hak ettiğimiz reytingleri vermeyince senarist de haklı olarak total aksiyonu katmış, silah patlıyor bakalım birisi vurulacak mı. ss

Yalnız haftaya yılbaşı arası verilebilirmiş umarım olmaz öyle bir şey ya, zaten bir ara vermiştik 2 hafta önce. :(

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
bölüm harikaydı baştan sona sıkılmadan izlediğim yerli dizilerden biri bodrum masalı .:)
su kelebek barışma sahnesi , uzayın aslıyla alarayı birbirine düşürürkenki komik halleri ve sona doğru bizimkilerin fok yoluna gitmek üzere olduğu arabalı sahneler muhteşemdi :)
arabanın bağajındaki kadınmıydı erkekmiydi dop muydu orda soru işaretleri var ama bence dop olma ihtimali çok yüksek :)

fragmanı izledim fragmanda muhteşem, haftaya dananın bamyası kopuyor gibi :)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Bodrum Masalı 18. Bölüm 2. Fragman:

İkinci fragman da muhteşem olmuş. :Z

Su - Kelebek, Aslı - Ateş ve özellikle de Yıldız - Faryalı yakınlaşması harika. :D

Kelebeğin dudağında yara var, herkes de mutlu mesut olduğuna göre kimse vurulmuyor demek ki, bu da güzel haber. :D

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
İlk 6 bölümü izlemiştim bugün 7. bölümü izledim kafam nereden estiyse. :A

Ama baya sağlam bir bölümdü. Bıraktığımda plajın açılışında sorunlar olmuştu diye hatırlıyorum, bu bölüm açılışı yaptılar Cenk engellemişti açılışı, alacakları borucunu almaya gelince Cenk'e ödettirdiler tabi Cenk'de istedi Su'nun gözüne girmek için. :D

Su - Kelebek yakınlaşması oldu bu bölüm. Bakalım ne zaman sevgili olacaklar. Ateş ile Aslı'da aynı, Ateş tam Aslı'ya yürüyor diyorum yine Alara'ya gidiyor ilk bölümlerde de hep böyleydi bunların sevgili olma durumu uzun sürcek gibi. :D

Uzay karakteri dizinin kötü karakterinden ama bu kötü karakteri sempatik kılmışlar, daha öncede demiştim dizilerde kötü karakteri izleyiciye en iyi şekilde aktaran dizileri severim. :D Şu repliğe baya güldüm; -Üvey babam bana üvey anne mi getiriyor. :A

Final kısmı muazzam bitti. Faryalı ile Yıldız'ın eskiden sevgili olduklarını Ateş'e söylediler, aynı an da Aslı'da, Evren'i Gözde'yle yakaladı. :D

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
İlk 6 bölümü izlemiştim bugün 7. bölümü izledim kafam nereden estiyse. :A

Ama baya sağlam bir bölümdü. Bıraktığımda plajın açılışında sorunlar olmuştu diye hatırlıyorum, bu bölüm açılışı yaptılar Cenk engellemişti açılışı, alacakları borucunu almaya gelince Cenk'e ödettirdiler tabi Cenk'de istedi Su'nun gözüne girmek için. :D

Su - Kelebek yakınlaşması oldu bu bölüm. Bakalım ne zaman sevgili olacaklar. Ateş ile Aslı'da aynı, Ateş tam Aslı'ya yürüyor diyorum yine Alara'ya gidiyor ilk bölümlerde de hep böyleydi bunların sevgili olma durumu uzun sürcek gibi. :D

Uzay karakteri dizinin kötü karakterinden ama bu kötü karakteri sempatik kılmışlar, daha öncede demiştim dizilerde kötü karakteri izleyiciye en iyi şekilde aktaran dizileri severim. :D Şu repliğe baya güldüm; -Üvey babam bana üvey anne mi getiriyor. :A

Final kısmı muazzam bitti. Faryalı ile Yıldız'ın eskiden sevgili olduklarını Ateş'e söylediler, aynı an da Aslı'da, Evren'i Gözde'yle yakaladı. :D
Tükürdüğünü yalamana bayılıyorum. :A

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
8. bölüm harika ötesiydi. Ateş Alara'nın babasına yumruğu geçirdi nefis sahneydi. :A Kelebek centilmenlik yapıcaktı Su'ya olmadı. :T: Cenk fena sürpriz yaptı.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
harika bir bölüm daha geride kaldı yıldız (şarkısıyla) bizi mest etti aşktan beli bükülenlere armağan ediyoruz şarkıyı :) su ya da tekrar selam ve sevgilerimi yollayayım :)

gelecek haftanın fragmanıda muhtşemdi
diziyi hala izlememekte direten ve diziyi kaçıranlar çok şey kaçırıyor benden söylemesi sonra demedi demeyin böyle bir dizi bir daha zor gelir:) @Doğu menes @dosimosi @MasacRE- @Çiğdem-