2023 Boğa Boğa - Film Yorumları

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,952
Puanı
1,061
5180238.jpg

Boğa Boğa (2023)

Tür: Gerilim
Süre: 113 dk

Yönetmen: Onur Saylak
Senaryo: Hakan Günday

Oyuncular:
Kıvanç Tatlıtuğ
Funda Eryiğit
Gürgen Öz

IMDb Linki

Fragman:
Boğa Boğa, aradıkları huzuru bulmak için Ege'de bir köye yerleşen İstanbullu bir çiftin hikayesini konu ediyor. İstanbul'dan ayrılarak Ege'ye yerleşen çift, burada aradıkları huzuru bulacaklarına inanır. Ancak onlar çok geçmeden yerleştikleri kasabada pek çok düşmana sahip olduklarını anlarlar.

• Beğendim
Reactions: Dante and Angelica

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,952
Puanı
1,061
KARE KARE (Kıvanç Tatlıtuğ, Onur Saylak & Hakan Günday)

Dante

Favori Üye
Reaksiyon puanı
384
Puanı
104
Ben sevdim filmi. Annemle izlemiştik ama ona çok yavaş ve sıradan geldi. Benim hoşuma gitti
filmi bende begendim. -sinematografya tarafini ayri bi begendim.
zaten film, hikayenin gectigi yer *bolge -hemen hemen adeta *dogal ortam da cekilmis dersek yanilgi olmaz. ton olarak yesile,dogaya,maviye doyduk. tek kelime ile -bayildim. zaten tatil vs olarak cokca gittigimiz yerler. :)

kisik ates ,minimalist ,depresif ve noir hikayesi ile sanki nordic , irlanda vs filmi izliyor hissiyatina kapildim.....
ustte de belirttigim gibi cekimleri cok iyi buldum.adeta filmin teknik anlamda yildiziydi... acik alan sahnelerin/doga nin zenginligi renk ton kontrasi oldukca basarili gecislerle bezeli sahnelere bi nevi yazilan hikaye ile bayagi uyumlu eslik etti.... cok sahne var ancak en begendigim -misal kivanc'in doga da tek basina oldugu -dere ustu kopru- sahnesi var, kartpostal gibi kopru cekimiydi..... bu gibi cok leziz doga cekim sahneleri vardi.

*goruntu yonetmenini ayri tebrik ediyorum... oralara tekrar dan gitmis kadar olduk.

basrol partneri sevgili funda nin kaliteli oyunculugu olsun ,
yan karakterler -gurkan basta olmak uzere -oyunculuklar genel anlamda inandirici ve basariliydi. ancak hakkini vermek gerekir baslangic gecis ve kapanis baglaminda -kivanc adeta dokturmus.....

kanimca, kivanc'in *dizilerinin uzerinde cok yonlu oyunculuk sergiledigi bir proje olmus -boga boga .

bu arada,
gurkan'in oynadigi role de bayildim. orijinal bir karakter olmus. muze de anlattigi -arkeoloji ve tarih mini anektodu- da cok iyi di. bilgi bazli.

:bhr:

finaldeki detaylar oldukca dikkat cekiciydi.

10/7

• Harika
Reactions: Gizmen