BluTV'nin Yeni Dizisi 'Sahipli' Ne Zaman Başlıyor?

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Aserat yeni bir haber konusu açtı

BluTV'nin Yeni Dizisi 'Sahipli' Ne Zaman Başlıyor?

nRVNBg.png

İlk orijinal dizisi 'Masum'un dün final yapmasının ardından BluTV'nin 2. yapımı olan Sahipli'nin yayın tarihi de belli oldu.

Yönetmenliğini 'Musallat', 'Kanal-i-zasyon', 'Siccin', 'Sabit Kanca' ve 'Üç Harfliler' gibi ilgiyle takip edilen yapımlarda imzası bulunan Alper Mestçi'nin üstleneceği proje, Türkiye'nin ilk yerli korku internet dizisi olma niteliğini taşıyor. Başrolerini Funda Güray, Baran Akbulut, Sait Genay, Ferit Kaya ve Koray Şahinbaş'ın paylaştığı yapım, 24 Şubat'tan itibaren her Cuma akşamı 60 dakikalık ikişer bölümler halinde ekrana gelecek.

Dizinin konusu ise şöyle:
Yaşadığı felaketin etkisiyle yıllar sonra doğduğu köye doktor olarak dönmeye karar veren Büşra, geçmişi en az onunki kadar yaralı öğretmen Selim ile geri dönülmez bir yolculuğa çıkar. Gerilimi adım adım artan hikâyenin düğümü de, Selim ile Büşra’nın birbirlerini daha iyi tanımasıyla neredeyse çözülmez hâle gelecektir.
Sahipli, 24 Şubat Cuma 20.00'de BluTV'de!

384a8c01-cf04-4642-8bc3-59df41b74a34.jpg

Orijinal formatta oku

Son düzenleme:

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Hiç aramın olmadığı bir tür, bu yüzden izleyeceğimi sanmıyorum. Ama BluTV'nin hızlı davranıp yeni dizi sürmesi (Netflix'in neredeyse her hafta dizi başlattığını düşünürsek) akılda kalma açısından iyi bir hamle olmuş.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
görüntüsü kalitesi iyi sadece :F çok donuyor deneme sürecinde baktım saniye bası donuyor bu nedir ayoll otür başka şikayet yorumlarıda okudum en dandik sitede bile donmadan gidiyor bulu tv diye abartmışlar 1 dakıka sonra donuyor kesinlikle önermiyorum kimseye :A

Jonsnow

Favori Üye
Reaksiyon puanı
653
Puanı
155
Böyle tek tek dizilerle olacak iş değil sezona bol diziyle baslmasi lazım bence

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Heyecanla bekliyorum :)
Hazır üyelik varken gelsin hele izleriz elbet. :)
görüntüsü kalitesi iyi sadece :F çok donuyor deneme sürecinde baktım saniye bası donuyor bu nedir ayoll otür başka şikayet yorumlarıda okudum en dandik sitede bile donmadan gidiyor bulu tv diye abartmışlar 1 dakıka sonra donuyor kesinlikle önermiyorum kimseye :A
Hiç ilgim olmayan bir tür ama deneriz üyelik varken. :)
Böyle tek tek dizilerle olacak iş değil sezona bol diziyle baslmasi lazım bence
Kadro bilgileri, konu ve afiş eklendi. Şahsen bir Masum etkisi yaratması zor.

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Aa 1 aylik deneme uyesi olabilirim bu bittiginde konusu sarcakmis gibi duruyor üç harfliler falan da vardır :eek: