Netflix Bloodline - Dizi Yorumları

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Döve döve oğlunu tımarhanelik yaptığı yok. Her dayak yiyen tımarhanelik olacaksa ülkemizdeki vatandaşları tımarhaneler almaz.:)

John'u niye dövmüyormuşta sadace Danny'i dövüyormuş bunu sordunmu kendine. Danny'de biraz uslu dursaymış. :)

Durmaz arkadaş durmaz. Her köyün, mahallenin bir delisi olduğu gibi o ailenin deliside Danny idi. :)
john pısırık bir karaktermiş danny isyankar biri devamlı danny tarzı insanları severim biraz renkli bir karaktere sahip olmalı insanlar john ise sürü kurallarına uyan ve bu uyumu sayesinde belli bir zaman dilimi içinde kendini sürüde yetkili konumda bulmuş biri :)
her dayak yiyen diyorsunda adamın 15 yaşında kırılan kaburga kemikleri hala kırık durumda , birde dayağın asıl görünmeyen bir etkisi var o da fiziki değil ruhsal kırıklık ruhsal bozukluğa yol açışı :)

john odunla vururken gülüşü harikaydı ölüme gülerek gitti adam :))

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
john pısırık bir karaktermiş danny isyankar biri devamlı danny tarzı insanları severim biraz renkli bir karaktere sahip olmalı insanlar john ise sürü kurallarına uyan ve bu uyumu sayesinde belli bir zaman dilimi içinde kendini sürüde yetkili konumda bulmuş biri :)
her dayak yiyen diyorsunda adamın 15 yaşında kırılan kaburga kemikleri hala kırık durumda , birde dayağın asıl görünmeyen bir etkisi var o da fiziki değil ruhsal kırıklık ruhsal bozukluğa yol açışı :)
Bahane o doktor tedavi edelim diyor da hiç oralı olmadı. Sırf ailesine karşı mağduru oynayacak. John diyorki ne zaman bitecek bu. Git kardeşim tedavini ol kabugada ne var benim trafik kazasında kırılmayan kemiğim kalmadı. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Bahane o doktor tedavi edelim diyor da hiç oralı olmadı. Sırf ailesine karşı mağduru oynayacak. John diyorki ne zaman bitecek bu. Git kardeşim tedavini ol kabugada ne var benim trafik kazasında kırılmayan kemiğim kalmadı. :)
doktor 30 yıldır kırık olan kaburgayı zor tedavi eder artık orası yara olmuştur onuda geç danny nin beyni yara olmuş kaburga kırığı beynindeki hasar karşısında hiç de önemli değil

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
doktor 30 yıldır kırık olan kaburgayı zor tedavi eder artık orası yara olmuştur onuda geç danny nin beyni yara olmuş kaburga kırığı beynindeki hasar karşısında hiç de önemli değil
Amerika'da değilde dağda yaşıyor öyle ya. Tedavi olacak hastane yoktur. :)

Birde beni istemeyenin yanına ben gitmem arkadaş. Madem seni ailen silip atmış niye geliyorsun daha yanlarına. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Amerika'da değilde dağda yaşıyor öyle ya. Tedavi olacak hastane yoktur. :)

Birde beni istemeyenin yanına ben gitmem arkadaş. Madem seni ailen silip atmış niye geliyorsun daha yanlarına. :)
danny e sorsalar aileden dışlanmakmı yoksa kırık kaburgalarmı seni rahatsız ediyor diye kesinlikle aileden dışlanmak derdi :) diyorsun ya aileye niye bulaşıyorki neden bulaşmasın o mu istedi kendisini dünyaya getirsinler diye dünyaay getirenler sahip çıkmalı yada katlanmalı eziyete :))

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
2x1

İlk yarım saat önceki sezonda ne olup bittiğini hatırlamakla geçti. İkinci yarısı ileriki bölümlerde işlerin karışacağının habercisi gibiydi.

Danny, Wayne Lowry’ye kaset bırakmış. John’un cinayeti Wayne Lowry’ye yıkma girişimi başarısızlıkla sonuçlanacak diyebiliriz.

John, Miami’deki eve uyuşturucu yerleştirdiğinde Danny’nin oğlunun da o zamanlar orada olduğunu öğrendik. Kafama takılan şu: John uyuşturucuyu yerleştirirken arkada görülen eleman Danny’in oğlu muydu? Peki oysa bildiklerini polise niye anlatmıyor?

Şu yanan tekneden de bir delil elde edilebilir bence. Kevin konuşurken epeyce tedirgin gözüktü John’un yerinde olsam onu da ortadan kaldırırım, yoksa onun yüzünden yakayı ele verecek.
7/10

@destere

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Haziran'a birkaç gün kalmış gelince izler herhalde. :):)
Haziran'ın başında geleceği belli değil. Geçen gün twitter da 15'ini bulur diyordu. Hem bir Netflix klasiği olarak dizinin13 bölümü birden yayınlandı. Altyazı çıkarsa o gelene kadar bitiririm tüm bölümleri. :)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Haziran'ın başında geleceği belli değil. Geçen gün twitter da 15'ini bulur diyordu. Hem bir Netflix klasiği olarak dizinin13 bölümü birden yayınlandı. Altyazı çıkarsa o gelene kadar bitiririm tüm bölümleri. :)
O kadar hızlı izleyebiliyorsan sorun yok zaten. :):)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Valla ben izleyeceklerimi bitirip izleyecek şey aramanın hayallerini kuruyorum ama bitmiyorlar hiç. :):)
Bu arada 30 Mayıs'ta çocukken köle olarak Amerika'ya satılan ve orada hayat yolculuğuna devam eden Afrikalı Kunta Kinte’yi konu alan Roots adlı yeni bir dizi başlayacak. Sevebileceğim bir tür, kanalı da Vikings'in kanalı. Hayırdır inşallah bunlar dizi işine alışmaya başladılar, devamı gelir mi acaba?

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bu arada 30 Mayıs'ta çocukken köle olarak Amerika'ya satılan ve orada hayat yolculuğuna devam eden Afrikalı Kunta Kinte’yi konu alan Roots adlı yeni bir dizi başlayacak. Sevebileceğim bir tür, kanalı da Vikings'in kanalı. Hayırdır inşallah bunlar dizi işine alışmaya başladılar, devamı gelir mi acaba?
Vikings ile parayı buldular, gelir tabii. :) BBC gibi benzer setler kullanarak çok sayıda iş çıkarabilirler. :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
2x2, 2x3

İkinci bölüm tırt bir bölümdü. İkincisi ise ortalama bir bölümdü diyebiliriz.

Kadın tacirliği ve aynı zamanda insanları diri diri yakan Wayne Lowry, nasıl 10 yılla kurtulacak anlamadım valla? :) 15 yıl alsa cezaevinden çıkamaz belli bir yaşa gelmiş sonuçta. Bu yüzden John ile anlaşmaya gitmesi saçma geldi bana. :)

4 kardeşten Meg ile john aklı başındayken, Danny müptezeliyle bu Kevin malı niye böyle? Bakalım bunların pisliklerini kardeşleri daha nereye kadar temizlemeye devam edecekler?

7/10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
2x4, 2x5

İkisi de güzel bölümlerdi. :)

Nolan'ın ardından annesi de çıktı piyasaya. Robert'ın bunlardan haberi varmış tabii, ailesinden uzakta kalmak kaydıyla para yardımında bulunuyormuş. Şimdi Robert'ın vasiyetinde yer almadıkları için haklarını almak için gelmişler ama Sally başta olmak üzere Meg para koklatmak niyetinde değil. Hadi Eve neyse de, Nolan ailenin torunu üniversite de okuması için yardım etmeliler bence.

Vicente denilen adam Wayne Lowry'i öldürünce Danny olayı bir müddet kapanır dedik ama Jonh'ın şeriflik yarışında rekabet ettiği kişi bunu koz olarak kullanmaya devam edecek. Diğer dedektif de olayı kurcalamaya devam ediyor.

Bir de ortada kayıp kaset var tabi ki.
8/10