2017 Blade Runner 2049 - Film Yorumları

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bu sene Oscar felaket eşiğinde sanırım 1 tane 10 verdim gerisinden tatmin olmadım :A

5 Puan :A :A :A
Aaa çok karışık geldi bu film bana açıkcası robot ve insan üremeside pek ilgimi çekmedi. Ben normal aksiyon filmi sanıyordum aşırı durgundu film sadece son sahnelerde başroldeki adamın bir kadını suda boğması güzeldi okadar :A
Hologram kıza yorum yapmamişsin :(

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Bu sene Oscar felaket eşiğinde sanırım 1 tane 10 verdim gerisinden tatmin olmadım :A

5 Puan :A :A :A
Aaa çok karışık geldi bu film bana açıkcası robot ve insan üremeside pek ilgimi çekmedi. Ben normal aksiyon filmi sanıyordum aşırı durgundu film sadece son sahnelerde başroldeki adamın bir kadını suda boğması güzeldi okadar :A
son sahneyide sırf benim sevdiğim luv boğulduğu için sevmişsindir yoksa o sahneyide sevmeyecektin :)
şu joe ya girip çıkan bir kzı vardı onun hakkında yorum yapmamışsın hiç harikaydı ya keşke öyle bir kızla içiçe girsek arada bir :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
hologramla bitch ayırmamıştım filmde tüm kızlar muhteşemdi :)
İlla hologram istiyorsan bu da senin olsun :X
blade_runner_2049___joi_vector_2_wallpaper_by_elclon-dblm8xk.png

Benim hiçç ilgimi çekmedi vlla :A :A :A
Şu güzeliği nasıl görmezsin yaa? İsanbula hemen gel seni dünya göz hastanesine götürcem :A
062.jpg

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
İlla hologram istiyorsan bu da senin olsun :X
blade_runner_2049___joi_vector_2_wallpaper_by_elclon-dblm8xk.png

Şu güzeliği nasıl görmezsin yaa? İsanbula hemen gel seni dünya göz hastanesine götürcem :A
062.jpg
üstteki dev kadında muhteşem bişeydi bir ara joe kadının yaklaştığını görünce öyle dalıp gitti yukarılara :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
ecünnüleri @destere ye kakalıyorum :A Ona önerdiğim kız tam bir ecünnü şeytan kaçmiş içine baksana gözlere:F
gözlere nasıl bakalımki gözler 40 bin fit yüksekte biz altta gözüken manzarayla idare ediyorduk ne güzel sen tee gözlere kadar çık diyorsun oraya merdiven yetişmez :)

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Film oldukça iyiydi.

Süresi uzun olmasına ve ilk yarısının temposuz geçmesine rağmen neredeyse hiç sıkılmadım, özellikle teknik detaylar bunda etkiliydi.

Film; ilk Blade Runner filmine benzer bir konu işliyor, o yüzden konuya çok değinmeyeceğim. Bu konu yine oldukça başarılı işlenmiş diyebilirim, tabii filmin süresinin biraz daha kısa tutulması mümkünmüş.

Oyunculuklar gayet iyiydi. Ryan Gosling ve Harrison Ford üstlerine düşeni yapmışlar. Ancak bence en iyi performansı Ana de Armas sergilemiş, oynadığı karakter bir hologram olmasına rağmen muhteşem yansıtmış karakteri.

Filmin en büyük artısı bana göre görüntü yönetmeni olan Roger Deakings. Gerçekten harika bir iş çıkarmış. Hologramlar, efektler falan muazzamdı.

Film, En İyi Sinematografi dalında önce adaylığı ardından da ödülü kesinlikle almalı ki zaten alacaktır. En İyi Görsel Efekt ve En İyi Prodüksiyon Tasarım dallarında da Oscar'ı alabilir.