Starz Black Sails 2. Sezon Yorumları

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Bu yorum +18 içerir. :)
Cavabına göre tam da ben onu yazacağıdım. O büyük memeli kız soyunsa 100 lira verirdim. Azıcık ucundan gösterdiler ama başka icraat yok. Oysa kız dünden razı. Kör olasıca senaristler kıza güreşmek için bir rol yazmadılar. Yaşıda genç kızcağazın kanı kaynıyordur şimdi. :)
vallahi yaptığı mesleğe göre kızın her fırsatta icraata girmesi gerekiyor:) birde black sails uygun bir diziydi o sahneler için ? son zamanlarda niye bir kapandılar bende anlamadım o kız öyle harcanacak türden biri değil :))

filnt soyunucakmıs sezon finalinde paylaşırsınız artık hahaha :F:F
biz eleanor ve max den öyle bir icraat bekliyoruz:) flint bize lazım değil :) zaten flint soyunsa @xemrexxx anında diziye başlar :))

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
vallahi yaptığı mesleğe göre kızın her fırsatta icraata girmesi gerekiyor:) birde black sails uygun bir diziydi o sahneler için ? son zamanlarda niye bir kapandılar bende anlamadım o kız öyle harcanacak türden biri değil :))
Kızda estetik silikon falan yok. O doğallığı herkes görmeli bence. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Kızda estetik silikon falan yok. O doğallığı herkes görmeli bence. :)
idelle in daha cesur resimleri vardıda bunu bulabildim ama yeterli değil tabiki :)

Idelle_S1E5.png

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
2x10 (Sezon Finali)

Çiğdem rüyasında bu saatde parlakları göre dursun, sezon finalini ilk ben izledim. :)

Efsane bölümdü. Şimdi bekle bekliyorsan 3. sezonu. :)

Flint ve Vane'nin birlikte olması ayrı güzeldi. Omuz omuza mücadelesini izlemek kesinlikle harikaydı. :)

Vane'nin işaretiyle yerle yeksan ettiler şehri. İki sezondur göremediğimiz kadar çatışma sahnesi izledik. Gemiden atılan toplarla taş üstünde taş başüstünde baş bırakmadılar. Flint o altınları da kimseye yar etmez. Kaptan Vane yine gemiden oldu. Keşke Eleanor'u da görebilseydik. :)

Miranda'cığımı şeytan taşlar gibi taşladılar. :)

Silver serdümen oldu ama bacağının tekini kaybetti. :(

Acilen tayfa oluşturup denize açılmalıyım. Acayip gaza geldim. :)
9.5/10

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
2x10 (Sezon Finali)

Çiğdem rüyasında bu saatde parlakları göre dursun, sezon finalini ilk ben izledim. :)

Efsane bölümdü. Şimdi bekle bekliyorsan 3. sezonu. :)

Flint ve Vane'nin birlikte olması ayrı güzeldi. Omuz omuza mücadelesini izlemek kesinlikle harikaydı. :)

Vane'nin işaretiyle yerle yeksan ettiler şehri. İki sezondur göremediğimiz kadar çatışma sahnesi izledik. Gemiden atılan toplarla taş üstünde taş başüstünde baş bırakmadılar. Flint o altınları da kimseye yar etmez. Kaptan Vane yine gemiden oldu. Keşke Eleanor'u da görebilseydik. :)

Miranda'cığımı şeytan taşlar gibi taşladılar. :)

Silver serdümen oldu ama bacağının tekini kaybetti. :(

Acilen tayfa oluşturup denize açılmalıyım. Acayip gaza geldim. :)
9.5/10
bende daha izlemedim :) bugün anca twd izleyebildim :)
10.bölüm sezon finalini izledim @sürgünüm @destere
ilk sezonu genelde sıkılarak zorlama izlemiştim ama 2.sezondan büyük zevk aldım nerdeyse kötü bölüm hatırlamıyorum 2.sezon tam bir korsan dizisiydi kesinlikle :love1::love1::love1:
@destere @sürgünüm benim vanem sizin filtinizi kurtardu:F:F:F ikisinin birlikte savasması gerçekten harikaydı ilk defa belkide blac sailsi izledikten sonra tekrar tekrar sahnesine baktım çok güzeldi vane gemiden oldu alamadı ama iyiliği karşılıksız kalmadı filntte buna akrşılık vaneyi serbest braktı bu ikiliden ara sıra bu sahneler bekliyorum:Z:Z:Z
silver bacağını kaybedeğini bliyordumda hangi bölüm onu bilmiyordum demek bu şekilde kaybetmiş çokta üzülmedim:A
filn altınları o kadınlara brakmaz kesinlikle alır ama vane elenaoru kurtarmaya gitmez umarım :-):-):-)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
2x10. bölüm
sezon finali harikaydı ilk yarım saati normal bir gidişattıda son 20 dakikası muhteşemdi :)

vane ile flint in işbirliği güzel sonuçlandı sonunda birde orayı top atışıyla yerle bir ettiler ya içimin yağları eridi :) tek eksiklik eleanor du göremedik ! max in elenor un yerine geçme çalışmaları var sanırım o kısımda max çok konuştu pek bişey anlamadım :)
silver a üzüldüm ya sahtekarın biriydi ama iyi adamdı şimdi tek ayağıda yok öyle seke seke zıplayıp dursun :)
flint , vane , silver ve billy dörtlüsüyle eleanor , max , anne ve idelle dörtlüsü diziden ayrılmadığı müddetçe her son güzel bitmiş demektir :))

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
2x10. bölüm
sezon finali harikaydı ilk yarım saati normal bir gidişattıda son 20 dakikası muhteşemdi :)

vane ile flint in işbirliği güzel sonuçlandı sonunda birde orayı top atışıyla yerle bir ettiler ya içimin yağları eridi :) tek eksiklik eleanor du göremedik ! max in elenor un yerine geçme çalışmaları var sanırım o kısımda max çok konuştu pek bişey anlamadım :)
silver a üzüldüm ya sahtekarın biriydi ama iyi adamdı şimdi tek ayağıda yok öyle seke seke zıplayıp dursun :)
flint , vane , silver ve billy dörtlüsüyle eleanor , max , anne ve idelle dörtlüsü diziden ayrılmadığı müddetçe her son güzel bitmiş demektir :))
aaaa @destere hep beni etiketlerdin şimdi benim adamımın sizin adamınızı kurtardığını görünce çaktırmadan dikkat çekmeden yorum yapıp kaçmışsın hayırr efendim kaçamazsın :F:F:F
benim adamım sen ve @sürgünüm adamını kurtardı ohh olsun:A

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
aaaa @destere hep beni etiketlerdin şimdi benim adamımın sizin adamınızı kurtardığını görünce çaktırmadan dikkat çekmeden yorum yapıp kaçmışsın hayırr efendim kaçamazsın :F:F:F
Senin adamın kendi menfaatini düşünüyordu kimi kandırıyorsun. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
senin adamınla bizim adamımız bundan iki bölüm önce birbirleriyle güreşirlerken birbirlerine aşık oldular sanırım :) ben zatn o kavğadan şüphelenmeye başlamıştım her kavğanın ardında gizli bir aşk vardır :)

bu arada aklıma gelmişken bu konuda sorayım ? TWD dizisinde özellikle son bölümlerde zombiler neden yakaladıkları insanları okşuyorlar onu anlamadım :) belki @Harunnn60 un bir fikri vardır son bölümdede daryl ın arabasını okşuyordu zombiler :) zombiler gittikçe vahşilikten çıkıp sapıklaşmayamı başladı acaba :)