BKM'den Yeni Film: "Deli Dumrul"

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
ozgur2113 yeni bir haber konusu açtı

BKM'den Yeni Film: "Deli Dumrul"

CpV0cw2XYAAGcd7.jpg

Türk sinemasının en çok beğenilen filmlerine imza atan BKM Film'den yepyeni bir sinema filmi geliyor.

Yapımcılığını Necati Akpınar'ın üstlendiği Deli Dumrul'un yönetmenliğini ise Leyla ile Mecnun, Bana Masal Anlatma ve Kara Bela projeleriyle adından söz ettiren Burak Aksak üstleniyor. Burak Aksak ve BKM birlikteliğinin devam ettiği projenin kadrosunda ise birçok filmde rol alan ve şu sıralar Hangimiz Sevmedik dizisinde rol alan usta oyuncu Cengiz Bozkurt var.

Çekimleri bugün başlayan Deli Dumrul, çok yakında sinemaseverlerle buluşacak
Orijinal formatta oku

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
BKM bildiğin seri üretime geçti, adamlar bir dakika bile boş durmuyor. Bu filmi de merakla bekliyorum, Burak Aksak'ın olması heyecanı daha da arttırıyor. :X

Son düzenleme:

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Bir an Deli Dumrul filminin devamı sandım. Her şeye rağmen BKM'nin filmlerini hep beğenmişimdir umarım bu da öyle olur.

Frank Slade

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,355
Puanı
535
İşin içinde Burak Aksak varsa giderim.Daha önceki iki filminide sinemada izledim.Tabi Cengiz Bozkurt etkiside var.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Burak Aksak varsa işin içinde tamamdır, izlenir o film. Deli Dumrul için çekilen filmlere bakarsak -ki bakmaz olsaydık keşke- çok iyi filmler olmadığı ortada, hele efektlere hiç girmiyorum. Kendisinnden de bir şeyler katarak Burak Aksak iyi bir iş çıkartacaktır. :)