Bizim Hikaye - Tanıtım Fragmanı | FOX (Yerli Shameless)

xBUGRAx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
xBUGRAx yeni bir haber konusu açtı

Bizim Hikaye - Tanıtım Fragmanı | FOX (Yerli Shameless)

Adsız-1.jpg

FOX'un dünyaca ünlü 'Shameless' dizisinden uyarlanan yeni dizisi 'Bizim Hikaye'nin tanıtım fragmanı yayınlandı!

Medyapım tarafından uyarlanan dizinin oyuncu kadrosunda Hazal Kaya, Burak Deniz, Nesrin Cavadzade, Evrim Doğan, Yağzıcan Konyalı, Nejat Uygur ve Reha Özcan bulunuyor. Meryem Gür ve Banu Kiremitçi'nin senaryosunu yazacağı ve Serdar Gözelekli'nin yönetmen koltuğunda oturacağı 'Bizim Hikaye' çok yakında FOX'ta!

İşte ilk tanıtım:

Orijinal formatta oku

Son düzenleme:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,891
Puanı
1,061
Orijinal diziyi izlemedim ama içeriğini en azından uyarlanamayacak sahnelerin yer aldığını az çok biliyorum. En azından tek başına özgün bir dizi olarak düşünülürse iyi tanıtım. :)

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Saniyelerle kaçırdım resmen. :X Neyse yabancıya gitmedi konu. :A

Fragman harika olmuş. Hazal'ım döktürüyor. :hearteyes: Çok özlemişim ekranlarda görmeyi. Merakla bekliyorum dizimizi, Burak Deniz'le de çok uyumlu görünüyor.:love1:

Canol

Favori Üye
Reaksiyon puanı
379
Puanı
184
Hayaller shameless hayatlar üvey baba olmuş dramın dibine vuracaklar alkol,sex ve komedi olmazsa nerede shameless boşuna telif odemisler

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,428
Puanı
1,061
vallahi elim ayağım tiriyor orjinali izlemesem de youtubeden gördüklerimden ; ekşide okuduklarımdan konunun içine @destere nin fok balıığı atmışlar resmen :(

vallahi elim ayağım tiriyor orjinali izlemesem de youtubeden gördüklerimden ; ekşide okuduklarımdan konunun içine @destere nin fok balıığı atmışlar resmen :(

xBUGRAx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Uyarlanabilecek en mantıklı şekilde uyarlanmış çok iyi çift olmuşlar. :bhr: Komedi kısmı da vardır diğer fragmanlarda görürüz onu da. :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Fragman beni tatmin etmedi. Shamelessin fragmanı genelde komedi üzerine yoğunlaşılır. Burda salt dram yapmişlar. @dizi kolik

Hazal dramın altından kalkar belki ama komedisine guvenmiyorum. O sokak ortasındaki kavgada resmen çığrından cıkmış aile kavgası var. Ama shamelessde bi komedi unsuru eklerlerdi.

Şu bizim hikayede sen yoksun konuşmalı sahe olmuş. Fiona'da oğlana böyle yol veriyordu :X

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Fragman beni tatmin etmedi. Shamelessin fragmanı genelde komedi üzerine yoğunlaşılır. Burda salt dram yapmişlar. @dizi kolik

Hazal dramın altından kalkar belki ama komedisine guvenmiyorum. O sokak ortasındaki kavgada resmen çığrından cıkmış aile kavgası var. Ama shamelessde bi komedi unsuru eklerlerdi.

Şu bizim hikayede sen yoksun konuşmalı sahe olmuş. Fiona'da oğlana böyle yol veriyordu :X
Orjinalini izlediğin için ister istemez karşılaştırıyorsun haliyle ama tanıtıma bakınca en alt tabakayı gerçekten iyi yansıtmışlar. Zaten kara komedi yapacaklar, orjinalinde aşk drama sahneleri de oluyormuş, bu da onlardan bir kesit bence. Yani diğer tanıtımlar için komedi unsuru da mutlaka olacaktır. :X

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ben beğendim fragmanı, gayet güzel olmuş. Yeni sezonda garanti izleyeceğim ilk işlerden birisi. Umarım salı günü olur, hayırlı ve bol reytingli olsun inşallah. :bhr:

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Orjinalini izlediğin için ister istemez karşılaştırıyorsun haliyle ama tanıtıma bakınca en alt tabakayı gerçekten iyi yansıtmışlar. Zaten kara komedi yapacaklar, orjinalinde aşk drama sahneleri de oluyormuş, bu da onlardan bir kesit bence. Yani diğer tanıtımlar için komedi unsuru da mutlaka olacaktır. :X
Yok aşk sahnelerine bişey demedim. Son sahneyi de beğendim dedim :X komedisi unsuru, tek bi tebessümlü sahne göremedim:(

Ama az öncede fragmanı gör dedin, şimdi 2.yi bekle :X beni hep erteliyorsun :(

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Yok aşk sahnelerine bişey demedim. Son sahneyi de beğendim dedim :X komedisi unsuru, tek bi tebessümlü sahne göremedim:(

Ama az öncede fragmanı gör dedin, şimdi 2.yi bekle :X beni hep erteliyorsun :(
Bu aşk drama sahnesi olduğu için komedi tarafı olmaması normal bence. Bence diğer tanıtımlarda komedi tarafı mutlaka olur, yoksa uyarlamazlardı zaten. :X

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Pardon ama yiyişmeleri gerekmiyor muydu?
Valla bilemedim. Fragmanda tek beğendiğim sahne çamaşır makinesini sandalye ile kapağını kapamak.:A Onu iyi uyarlamislar. :A
Umarim düzgün olur.
Bunlardan bu arada hangisi eşcinsel ?