Bizim Hikaye - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ay sizler ne safsınız, beni öldüreceksiniz. Bizim Hikaye'nin bölümü açıldı, burayı sohbet konusu yapıp yeni bölüm yorumu için konu açmak hiç mi birinizin aklına gelmedi? :eek: :F @vadikızı @denizz19 @xBUGRAx

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
izlemeyecem videonu :D Türk versiyonunu da ertesi gün izliyorum.
Açtığın resimleri düşünürsek masum sahne değildir ve yayınlanmaz burada :p
taktın resimlere :A Az kalsın sapık ilan edeceksin bizi :A Biz kutsal bir amaç için açıyorduk o konuları. :A Yoksa gözümüz yok :A Sahne de normal sahne. Kız erkek arkadaşını annesiyle tanıştırıyor :D

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,823
Puanı
1,060

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
taktın resimlere :A Az kalsın sapık ilan edeceksin bizi :A Biz kutsal bir amaç için açıyorduk o konuları. :A Yoksa gözümüz yok :A Sahne de normal sahne. Kız erkek arkadaşını annesiyle tanıştırıyor :D
Ay sus IBS gol attı :Z

bu arada bence sen @denizz19 un profilinde O resimlerin Deniz den daha önemli olduğunu diyerek o damgayı kendin kendine verdin :A gitte oradaki cevabımı oku :A

tolgab

Emekli
Reaksiyon puanı
6,585
Puanı
560
8. Bölümü izledim dizi başlayalı en beğendiğim en duygusal bölümdü. Dizi çok güzel ilerliyor özellikle anneleri döndükten sonra çocukların tepkileri vs. çok iyidi hepsi birbirinden sağlam oynuyor :)

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Bu dizi benim için 14. Bölümde final yapmıştır.

Ilk hatrı Adını Feriha Koydum için vermiştim. Yine Medyapım ve Hazal Kaya tekrar bir araya geliyorlardı. Heyecanlandım. Dizinin ilk bölümlero hoşuma gitti ama hep birşey bekledim, bir şey eksikti 13'ten itibaren gelir demiştim. Sonradan anladım ki konu ve senaryo aşırı yavaş ilerliyordu ve arada saçma sapan boş bölümler vardı, hayal kırıklığına uğradım. 2011deki AFK bundan yüzbinlerce kat daha iyi. Verdim finali..

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,082
Puanı
410
maşallah, yüzler gülüyor @xBUGRAx :A

Bizim-Hikaye-haber-resim-30253bb6-c262-41a5-9d92-1d7610a90471-mpositioned-640x360.JPG

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,082
Puanı
410
Bölüm güzeldi, Barış ile Filiz arasına bu kez de Doktor Hülya girdi. Kanıt Ateş Üstünde'deki polis kızımız Asya imiş meğersem, bir yerden gözüm ısırıyor diyordum :A Yeliz, Cemil, Barış'ın annesi yetmezken bir de bu çıkacak kara kedi olarak :X

basakguroz.jpg

Şeyma'nın Fikri'den yediği kazıklar yetmedi şimdi kızını aldı eve, Hikmet desen kendisinden 15 - 20 yaş büyük yeni boşanmış biriyle aşk yaşamaya falan çalışıyor.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,465
Puanı
1,060
Bölüm güzeldi, Barış ile Filiz arasına bu kez de Doktor Hülya girdi. Kanıt Ateş Üstünde'deki polis kızımız Asya imiş meğersem, bir yerden gözüm ısırıyor diyordum :A Yeliz, Cemil, Barış'ın annesi yetmezken bir de bu çıkacak kara kedi olarak :X

basakguroz.jpg

Şeyma'nın Fikri'den yediği kazıklar yetmedi şimdi kızını aldı eve, Hikmet desen kendisinden 15 - 20 yaş büyük yeni boşanmış biriyle aşk yaşamaya falan çalışıyor.
Şeyma hanım aşkından kör oldu napsın :A:A