Bizim Hikaye - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Bizim Hikayede ki baba rolü sürekli bira içiyor filan diyorlar. Hatta bir kadının evine gidyor kadın daha yeni bira filan içtiniz demişti. :F Bira içtiği sahneyi gösteriyorlar mı yoksa öyle lafta mı içiyor bu adam? @sokak sanati @HachiKo

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,623
Puanı
1,060
Bizim Hikayede ki baba rolü sürekli bira içiyor filan diyorlar. Hatta bir kadının evine gidyor kadın daha yeni bira filan içtiniz demişti. :F Bira içtiği sahneyi gösteriyorlar mı yoksa öyle lafta mı içiyor bu adam? @sokak sanati @HachiKo
Orjinalinde baya içiyo gösteriyolar, Bizim Hikayeyi fazla izlemedim birkaç sahnesine baktım ama hatırladığım kadarıyla gösteriyolar :D

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Orjinalinde baya içiyo gösteriyolar, Bizim Hikayeyi fazla izlemedim birkaç sahnesine baktım ama hatırladığım kadarıyla gösteriyolar :D
Başka dizilerde şarapları bile buzluyorlar. :F İyi o zaman burada içtiğini gösteriyorlarsa. :A Ben göremedim ama içtiğini sadece lafı geçiyor bugünde çok içtin diye. :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Ben bu çocuğun zengin olduğunu ama söyleyemediğini düşünmüştüm başlarda ama baya baya yeni şeyler çıkıyor. Bakalım neler olacak.
Geçen bölümü izledim, yine baya baya güldürdü. Fikret yine döktürdü :Z
Orijinalinde de neydüğü belirsiz zaten :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Ben bu çocuğun zengin olduğunu ama söyleyemediğini düşünmüştüm başlarda ama baya baya yeni şeyler çıkıyor. Bakalım neler olacak.
Geçen bölümü izledim, yine baya baya güldürdü. Fikret yine döktürdü :Z
Fikri'ye Fikret demişim :F
@denizz19 de hiç uyarmamış :A

Bölüm tekrarı bugün oynuyordu biraz kaçırdığım sahneleri bakmış oldum:D yeni bölümde ilgi çekici olacak sanırım Filiz ole Barışın arası bazı durumlardan bozulabilir,Fikri ortalığı bakalım karıştıracak mı bir daha:A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Bunlar hiç yataktan çıkmıyorlardı ama sempatim vardı bu çifte :D Ben de Birkan gibi bir stilde olup yataktan çıkmak istemezdim :F
YY konusunda Hayat Şarkısı'nın bahsi açılmışken aklıma geldi Filiz ve Barış piknik için Hülya ve Mahir'in buluştuğu yere gitti. :(