Birsen Dürülü 'Altınsoylular' Dizisinde!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

Birsen Dürülü 'Altınsoylular' Dizisinde!

birsen-durulu-dizisponsorlaricom_2.jpg

Kanal D'nin yeni ve iddialı dizisi ''Altınsoylular''a yeni bir oyuncu dahil oldu!

Yapımcılığını O3 Medya’nın üstendiği, genel yönetmenliğini Türkan Derya’nın, yönetmenliğini ise Murat Aksu’nun yapacağı dizinin kadrosunda Şebnem Bozoklu, Cihat Tamer, Bennu Yıldırımlar, Ayça Ayşin Turan, Aras Aydın, Ünal Yeter, Görkem Şarkan ve Burak Sevinç yer alıyor. Dizinin kadrosuna daha önce İffet, Küçük Kadınlar, Ali Ayşe'yi Seviyor, Kertenkele gibi yapımlarda rol alan Birsen Dürülü dahil oldu.

Dizi; Kayserili kalabalık bir aileyi ve onların hayat ritmini beklenmedik bir şekilde ailenin içine düşen iki gencin bozmasını anlatıyor.

Çekimleri haftaya Beylerbeyi'nde başlayacak olan dizi Ekim'de Kanal D'de ekrana gelecek.
Orijinal formatta oku

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
İffet dizisinde izlemiştim kendisini, iyi bir isim. Hayırlı olsun diziye. (Küçük Kadınlar dizisinden de az çok hatırlıyorum).

Eğlenceli ve güzel bir iş çıkacak gibi, bekliyoruz ilk bölümü. :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,166
Puanı
1,061

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Şebnem Bozoklu'nun dizisi bu muydu? Bugün de Gülsüm falan diyorlardı yoksa aynı dizi mi. (b)

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Aynen bu dizide, dizideki adı da Gülsüm. :D

Eski konumdan kopyala yapıştırdım yaptım, şimdi sen deyince ekledim. :A
Aman iyi olmuş dizinin adını Gülsüm sanıp o nasıl dizi ismi diye düşünüyordum :F

Altınsoylular da pek iyi değil gibi keşke ilk ismi Yalancısın Sevgilim kalsaydı :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Aman iyi olmuş dizinin adını Gülsüm sanıp o nasıl dizi ismi diye düşünüyordum :F

Altınsoylular da pek iyi değil gibi keşke ilk ismi Yalancısın Sevgilim kalsaydı :A
Eee dizinin 'Yalancısın Sevgilim'le alakası yok. :A Kayserili Altınsoylu ailesinin komik hikayesini ekranlara taşıyacak. :D