'Bir Zamanlar Çukurova' ve 'Gülperi' Hangi Günler Yayınlanacak?

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
0db50c8e-fe11-45bc-84e4-d28e29d22ca8.jpg

Tims & B'nin yeni sezon için hazırladığı iki iddialı dizi hangi günler ekranlara gelecek?

Yönetmenliğini Faruk Teber'in yaptığı, kadrosunda Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş ve Hilal Altınbilek'in yer aldığı ''Bir Zamanlar Çukurova'' yeni sezonda ''Perşembe'' akşamları izleyiciyle buluşacak.

Senaryosunu Sema Ergenekon ve Eylem Canbolat'ın yazdığı, yönetmenliğini Cem Karcı'nın yaptığı, başrollerinde Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen'in yer aldığı ''Gülperi'' yeni sezonda ''Cuma'' akşamları izleyiciyle buluşacak.

Tims & B yeni sezona üç diziyle girecek, yapımın Ocak 2019'da da bir dizi hazırlayacağı konuşuluyor. Pazartesi akşamları reyting rekorları kıran ''Söz'' dizisiyle izleyici karşısına çıkan Tims & B bakalım iki yeni dizisiyle nasıl performans sergileyecek?

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,888
Puanı
360
İyi. Gülperi salı filan olması. Cuma olursa izlerim. Bir zamanlar çukurovayada internetten bakarım artık

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
İki dizi de iyi günlerde başlıyor. En azindan 6 reyting alırlar. Zaten Perşembe 6 alan dizi adam akıllı yok ki Bir Zamanlar Cukurovadan başka perşembe dizi yayınlanmayacak.
İstanbullu Gelin de zaten git gide düşüyor. En azindan Gülperi Total grubunda alır götürür tek başına.
Ben en çok Şu Çılgın Türkleri merak ediyorum. Acaba Ocak ayında başlayacak dizi o mu?

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
İki dizi de iyi günlerde başlıyor. En azindan 6 reyting alırlar. Zaten Perşembe 6 alan dizi adam akıllı yok ki Bir Zamanlar Cukurovadan başka perşembe dizi yayınlanmayacak.
İstanbullu Gelin de zaten git gide düşüyor. En azindan Gülperi Total grubunda alır götürür tek başına.
Ben en çok Şu Çılgın Türkleri merak ediyorum. Acaba Ocak ayında başlayacak dizi o mu?
Bence Şu Çılgın Türkler dizisi şimdi yayınlanmaz, öyle dev prodüksiyondan hiç haber yok mesela. 2019 Eylül veya 2020'ye kalır gibi. Yapım zaten üç diziye paraları harcayacak, BZÇ gibi dönem dizisi var.

Ocak 2019'da farklı bir iş yapılacak diye biliyorum, aşk/dram tarzı. :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Çukurova iyi günde başlıyor. Atv'de olmasaydı VS kitlesini alır diyecektim ama yine 7-8 reytingi var bence :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,897
Puanı
1,060
İki dizinin de günleri en makul günler,kesin başarılı olacaklardır.

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Bence Şu Çılgın Türkler dizisi şimdi yayınlanmaz, öyle dev prodüksiyondan hiç haber yok mesela. 2019 Eylül veya 2020'ye kalır gibi. Yapım zaten üç diziye paraları harcayacak, BZÇ gibi dönem dizisi var.

Ocak 2019'da farklı bir iş yapılacak diye biliyorum, aşk/dram tarzı. :D
Leke vardı şimdi aklıma geldi. Kanal D icindi galiba o. Belki de odur.:)

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,888
Puanı
360
Perşembe avlu dizisi var. 6-7 alıyor. Onu geçemez