ATV Bir Zamanlar Çukurova - Dizi Yorumları

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Veli reis geri döndü, özlemiştik kendisini. Maşallah nasıl da yakışıklı, böğrünü biraz daha açarsa daha memnun olacağız. O sert bakışlar falan... :bhr: @destere

Demir ve Yılmaz'ın karşılaşması bayağı iyiydi, bölüme damga vurdu. Demir'i kendi elleriyle salar diyordum Yılmaz ama tam aksine arkasına bakmadan gitti. Neyse ki kurtuldu, şimdilik ortalık karışa karışa ilerlesin. :Z

Zeki Müren şarkısı diziye damga vurdu, her hafta bir şarkı isteriz. :bhr:

Son sahnede bebek kaçırılıyor, sanırım Yılmaz götürüyor. Ben böyle bir gelişme bekliyordum ama erken oldu bu da, şaşırtıcı şekilde dizi kusursuz ilerliyor... Fekeli'nin çocukları bir trafik kazasında ölmüş. Ya da başka bir şey var bunun altında, Hünkar'a düşman olmasının sebebi de bunla alakalı sanırım. Bakalım haftaya ne olacak?

Klaus

Favori Üye
Reaksiyon puanı
513
Puanı
135
Veli reis geri döndü, özlemiştik kendisini. Maşallah nasıl da yakışıklı, böğrünü biraz daha açarsa daha memnun olacağız. O sert bakışlar falan... :bhr: @destere

Demir ve Yılmaz'ın karşılaşması bayağı iyiydi, bölüme damga vurdu. Demir'i kendi elleriyle salar diyordum Yılmaz ama tam aksine arkasına bakmadan gitti. Neyse ki kurtuldu, şimdilik ortalık karışa karışa ilerlesin. :Z

Son sahnede bebek kaçırılıyor, sanırım Yılmaz götürüyor. Ben böyle bir gelişme bekliyordum ama erken oldu bu da, şaşırtıcı şekilde dizi kusursuz ilerliyor... Fekeli'nin çocukları bir trafik kazasında ölmüş. Ya da başka bir şey var bunun altında, Hünkar'a düşman olmasının sebebi de bunla alakalı sanırım. Bakalım haftaya ne olacak?
Yılmaz varken o ginger velinin nesine hayran oldun acaba :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

spoiler diye bişey icat olmuştu sana haber vermedilermi ? birde onca insan dururken izlemeyeni etiketlemiş hain codmin :)

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Yılmaz bu bölüm iyice yakışıklı olup gelmiş, o ayrı hayranlık zaten :bhr: :A

Oha spoiler ne demek, ilk kez duyuyorum? :eek: Co admin olarak benden habersiz bir şey mi eklediler foruma?
dur ben anlatayım olayı ... bamyası budanmış yorumlara spoiler deniyor:) bundan sonra yorumların bamyası sarkmasın dışa doğru :)