ATV Bir Zamanlar Çukurova - Dizi Yorumları

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Kerem ve İbo var muhteşem kasları ve tatlılıklarıyla :bhr: :Z
ibrahim çelikkol oyuncu olarak idare eder kerem bursin ise tam felaket hiç bir dizide dikiş tutturamayanlardan yani burda saplardan hayır yok diziyi kurtarsa kurtarsa kızlar kurtarır :)

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
7. bölüm fragmanını yeni izledim. Fekeli ile Hünkar'ın ilişkisi çıkacak ortaya, yanılmadık. Yılmaz ve Demir'in kavgası da damga vurur. :Z

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
alıntı yapınca spoiler kutucuğu açıldı bu mesajı gözüm kapalı yazdığım için saçmalayabilirim :)
fragmanda kerem alışık yılmaz kazmasına yardım ediyordu o yüzden benim nefretimi şimdiden kazandı ayrıntıları artık izleyince yorarım :)
Bu kez spoiler içine spoiler ekliyorum görme diye ama sen yinede hafif aç:A
Yine dolu dolu bir bölümdü. Yalnız daha önce belirtmiştim inşallah hep kovalamaca sahneleri olmaz diye. Bu bölüm öyleydi ama artık Yılmaz'ın elini kolunu sallayarak gelmesini bekliyorum. Yan konağı o alır belki illerde.
Gülten abisine son sahnede iyi rest çekti @destere . Yüzüğüde attı. Bile bile, Züleyha ile durumu bile bile içindeki sevgiyi büyütmüş. Keşke bu denli olmasaydı. Feleke'mi senin deyikinle Teke'mi her neyse. edit: baktım Fekeliymiş ismi :A Onun şöförü tam Gülten'e göre :A Daha Gülten'in adı Doktor ilede çıkacak :F
Demir çok gaddar çıktı. Gafur'da biraz merhamet var gibi ama korkuyor Demir'den. Sarhoş arkadaşı bile şaşırdı. Demir yaktırdı Yılmaz'ın saklandığı yerdeki tüm evleri. o garibanların elinden Fekeli tutar. 8. bölümüde sabırsızlıkla bekliyorum :Z

Son düzenleme:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Bu kez spoiler içine spoiler ekliyorum görme diye ama sen yinede hafif aç:A
Yine dolu dolu bir bölümdü. Yalnız daha önce belirtmiştim inşallah hep kovalamaca sahneleri olmaz diye. Bu bölüm öyleydi ama artık Yılmaz'ın elini kolunu sallayarak gelmesini bekliyorum. Yan konağı o alır belki illerde.
Gülten abisine son sahnede iyi rest çekti @destere . Yüzüğüde attı. Bile bile, Züleyha ile durumu bile bile içindeki sevgiyi büyütmüş. Keşke bu denli olmasaydı. Feleke'mi senin deyikinle Teke'mi her neyse. edit: baktım Fekeliymiş ismi :A Onun şöförü tam Gülten'e göre :A Daha Gülten'in adı Doktor ilede çıkacak :F
Demir çok gaddar çıktı. Gafur'da biraz merhamet var gibi ama korkuyor Demir'den. Sarhoş arkadaşı bile şaşırdı. Demir yaktırdı Yılmaz'ın saklandığı yerdeki tüm evleri. o garibanların elinden Fekeli tutar. 7. bölümüde sabırsızlıkla bekliyorum :Z
bölümü izlemeden kesinlikle spoiler açamam :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
7. bölüm fragmanını yeni izledim. Fekeli ile Hünkar'ın ilişkisi çıkacak ortaya, yanılmadık. Yılmaz ve Demir'in kavgası da damga vurur. :Z
sen hala ne fragmanından bahsediyorsun kötü codmin :) millet yedinci bölümü izlemiş yorum yapıyor sen hala fragman sayıklıyorsun:)

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,147
Puanı
1,060
Bölümü bitirip geldim çok ama çok güzel bir bölüm oldu Fekelinin gelmesi ortalığı karıştıracak gibi alacaklarımı almaya geldi dedi evi tuttu bakalım Hünkarın karşısına ne zaman çıkıcak Yılmazz ahh elin kırılsın Demir boyun posun devrilsin neler ettin adama ya Fekeli Yılmazı çabuk bulur inşAllahh ya Gülteni abisine demesi hiç iyi olmadı ama Yılmaz kaçmayı başardı Fekelinin bulması kolay olacaktır artık :D

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,147
Puanı
1,060

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Yılın dizisi +15 reytinge koşuyor! İşte 8. bölüm fragmanı:

@xemrexxx @destere @Dosi @vadikızı @YıldırıM @sokak sanati @HachiKo @anniegrant @cookies ve izleyen diğer herkes...
harikayı peşin attım züleyha için ama fragmanı açıpta izlemedim yalan söyleyecek halim yok :)
17. bölümü daha izlememişim 18. bölüm fragmanını niye izleyeyim ama içinde züloş vardır o varsa zaten harikadır diyerekten harikayı yapıştırdık bir kere :)