ATV Bir Zamanlar Çukurova - Dizi Yorumları

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
züloşum kusmaya başladı bir kadının hamilelikten dolayı kusum aksiyonları kaç aylııkken başlıyordu onu tam bilsem bir yorumda bulunacaktım da şu an yorum için bilgim yetersiz :)
1 haftalıkta da görülebilen bir durum.
3. ayda genelde kesilir kusma belirtileri :A
Eski zamanı anlatan bir dizi olduğu için çok detaylara takılmayacaklardır dizide :A

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
Hayır Demir biliyor çocuğun Yılmazdan olduğunu @Dosi @vadikızı :A

:AE onu annesine niye söylemediki o zaman karı koca olmadıklarını diyen adam bunu niye sakladı yok ya Demir kendi çocuğu sanıyor bence

ya nerden bu bilgileri alıyorsunuz aynı diziyi bende izliyorum ben hiçbirşeyden emin değilim :) demir kazması size özel açıklamalarda mı bulunuyor yoksa bende mi kafa yok anlamadım gitti :)

:ANasıl izlediğini görmüyoruz ki desterecim artık uyuyormusun acaba izlerken

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,567
Puanı
1,060
:AE onu annesine niye söylemediki o zaman karı koca olmadıklarını diyen adam bunu niye sakladı yok ya Demir kendi çocuğu sanıyor bence

Ahırda konuşurken söyledi ablam :A Öyle hatırlıyorum :D

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,567
Puanı
1,060
Evet ablam da yinede kafama takılıyor karı koca olduklarını biliyor Demir hamile kalacağını düşünmemesi imkansız geliyor bana ya onu saklamakta istemiş olabilirmi diye geliyo aklıma
Bence Demir kısır olduğunun farkında ama kimseye belli etmiyor :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Eski zamanı anlatan bir dizi olduğu için çok detaylara takılmayacaklardır dizide :A
beşinci bölümüde izledim harikaydı :)
artık kusmaları geçtik bebek züleyhanın karnında rövaşata atmaya başladı :) yılmazın kaçışı ve hiç kimse görmeden hünkara arkadan bıçak çektiği sahneler saçmaydı o kısımları pas geçersek güzel bir bölümdü
şerminin züleyha için hazırladığı bebek düşürme mamasını ayyaş sabahattinin aşırdığı sahne muhteşemdi :)
züleyhanın gaffurun karısını morartığı sahneler harikaydı
evet bu bölümde gördükki yılmaz züleyha ile pişpirik oynadığını demire açıklamış ona rağmen demir başkasının yumurtasına kuluçkaya yatan kuş gibi sessizce civcivin çıkışını bekliyor :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Bebek doğacak bence, Saniye de çatlayacak. :A Züleyha'nın yeri ancak bebekle sağlama alınır. Tabi Saniye ve Şermin de bir şeyler karıştırıyor gibi. :D
Yeni fragman olay olmuş :Z @Yiğitt
Bence Demir kısır olduğunun farkında ama kimseye belli etmiyor :A

daha üç hafta önce söylemiştim bunu yılmaz kazması genel afla çıkacak diye aynısı oldu işte ne demişsek çıkıyor birer birer :)
birde demirle yılmaz züleyhanın peşini bırakıp birbirlerinin kollarında teselliyi arayacaklar demiştim o tahminimde üç beş bölüme kalmaz gerçekleşir :)

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
daha üç hafta önce söylemiştim bunu yılmaz kazması genel afla çıkacak diye aynısı oldu işte ne demişsek çıkıyor birer birer :)
birde demirle yılmaz züleyhanın peşini bırakıp birbirlerinin kollarında teselliyi arayacaklar demiştim o tahminimde üç beş bölüme kalmaz gerçekleşir :)
Kerem Alışık diziye dahil oldu, Demir ve Yılmaz'ın kollarına o da katılır :bhr:

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,567
Puanı
1,060
harika olmuş işte onlar üçlü takılsın züleyhamı bana bıraksınlar yani rahat bıraksınlar kızı :)
fazilet-hanim-ve-kizlari-28-bolum-yalida-cinnet_1038586_193-1514469983.jpg

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
beşinci bölümüde izledim harikaydı :)
artık kusmaları geçtik bebek züleyhanın karnında rövaşata atmaya başladı :) yılmazın kaçışı ve hiç kimse görmeden hünkara arkadan bıçak çektiği sahneler saçmaydı o kısımları pas geçersek güzel bir bölümdü
şerminin züleyha için hazırladığı bebek düşürme mamasını ayyaş sabahattinin aşırdığı sahne muhteşemdi :)
züleyhanın gaffurun karısını morartığı sahneler harikaydı
evet bu bölümde gördükki yılmaz züleyha ile pişpirik oynadığını demire açıklamış ona rağmen demir başkasının yumurtasına kuluçkaya yatan kuş gibi sessizce civcivin çıkışını bekliyor :)
Diziyi merak edenler senin yorumlarını okusunlar, anında hakim olurlar diziye :A:A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,175
Puanı
1,061
@Dosi @serhatt @destere @Yiğitt ikinci fragman çıkmış olaylar olaylar valla harika bi bölüm olacak gibi:Z

@gözlemci kuzum bence izlemeye başla artık bu diziyi ya:Z

Kerem Alışık diziye dahil oldu, Demir ve Yılmaz'ın kollarına o da katılır :bhr:

harika olmuş işte onlar üçlü takılsın züleyhamı bana bıraksınlar yani rahat bıraksınlar kızı :)

Diziyi merak edenler senin yorumlarını okusunlar, anında hakim olurlar diziye :A:A

Olmaz öyle ya Züleyha ne şanslı kız hem Yılmaz hem Demir :A Züleyhanın yerinde olmak isterdim :A
Yeni
King & Queen in zamanı :X
Dpx_8e_UwAA4WT2.jpeg