'Bir Litre Gözyaşı' Dizisinin Yönetmeni Belli Oldu!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

'Bir Litre Gözyaşı' Dizisinin Yönetmeni Belli Oldu!

79d646b3-b8f8-439d-892e-d3ce098a4c12.jpg

Kanal D'nin yeni ve iddialı dizisi 'Bir Litre Gözyaşı'nın yönetmeni belli oldu!

Yapımcılığını MF Yapım'ın üstleneceği, Japon uyarlaması bir diziden ekranlarımıza taşınacak olan hikayenin başrolünde Farah Zeynep Abdullah yer alıyor. Amansız hastalığın pençesindeki bir genç kızın duygusal hikayesini ekrana taşıyacak olan dizide Farah Zeynep Abdullah'ın anne ve babası için Evrim Alasya ve 'Avcı' projesinde de adı geçen Olgun Şimşek'le görüşülüyor. Merakla beklenen diziyi son olarak 'Kalp Atışı'nı çeken Yusuf Pirhasan yazıp yönetecek.

Dizinin erkek başrol oyuncusu için görüşmeler sürüyor. Kerem Bursin ile anlaşma sağlanamadığı öğrenildi. Bakalım dizinin erkek başrol oyuncusu kim olacak?

Diğer merak edilen soru ise Farah Zeynep Abdullah'ın neden Kanal D'nin tanıtımında yer almadığıydı. Abdullah'ın yurtdışında olduğu, programı uymadığı için tanıtım çekimlerine katılamadığı öğrenildi.

Kaynak: Medyatava
Orijinal formatta oku

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Yazan kişinin çekmesi sahnenin duygusunu daha iyi verir bence. Ki Yusuf Pirhasan çok kaliteli biri Seviyor Sevmiyor ve Kalp Atışı'n da farkını hissettirmişti.

Jonsnow

Favori Üye
Reaksiyon puanı
653
Puanı
155
Güzel bir iş olabilir. İyi ki Kerem Bursin olmamış onda duygu falan görmüyorum ben. Twitterda da birileri kanalı show tv oldu yazmışlar belki ondandır

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Yusuf Pirhasan iyidir. Baba Candır ve Seviyor Sevmiyor'a kalite katmıştı. :D