Bir Deniz Hikayesi - Tanıtım Fragmanı | Kanal D

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bir Deniz Hikayesi - Tanıtım Fragmanı | Kanal D

30826433-150x150.jpg

Kanal D'nin merakla beklenen yeni dizisi Bir Deniz Hikayesi'nin fragmanı yayınlandı!

Başrollerinde Begüm Birgören, Emre Kızılırmak, Emir Berke Zincidi, Başak Parlak, Ozan Çobanoğlu, Caner Kurtaran ve Cevdet Arıcılar'ın yer aldığı, yönetmenliğini Aydın Bulut'un üstlendiği Erler Film - Türker İnanoğlu imzalı Bir Deniz Hikayesi, babasıyla sakin bir hayat yaşayan Deniz'in hikayesi anlatılıyor.

Bir Deniz Hikayesi, yakında Kanal D'de!

https://www.kanald.com.tr/bir-deniz-hikayesi/fragmanlar/bir-deniz-hikayesi-genel-tanitimi
Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Fragman güzel gibi duruyor, günü iyi olursa ve boş olursam bi bakarım. :)

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Fragmanı pek beğenmedim, zaten Emir Berke isimli yürüyen antipatikliğin olması nedeniyle 5-0 geride başlıyor benim gözümde. Erler Film'in yine klişe senaryosuyla millete kakaladığı bir iş olacak gibi.

Son düzenleme:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Hiç Erler Film dizisine benzemiyor bu :D

Fragman güzel olmuş, izleyebilirim belki güne bağlı :)

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
çocuk denize düştü diye reyting 27ye çıktı sedefin tüm dizileri topla 27 reyting etmez:F
Her şey reyting değil Emrecik bunu bir gün anlayınca konuşalım bence :A Halk çocuk oyuncu seviyor, buna bir şey diyemem ama ne reytingsiz isimler var ki oyunculuğu çok iyi :A

-potterhead-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,769
Puanı
460
Beğenmedim fragmanı, ama beklediğimden iyi görünüyor yine. Emir Berke Zincidi büyüdükçe tatlılığını kaybetti itici geliyor bana bu çocuk. Şans vermeyeceğim dizilerden..

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,463
Puanı
1,061
Her şey reyting değil Emrecik bunu bir gün anlayınca konuşalım bence :A Halk çocuk oyuncu seviyor, buna bir şey diyemem ama ne reytingsiz isimler var ki oyunculuğu çok iyi :A
sedef sanki emmy mi aldı oscar mı aldı daha altın kelebekçiği yok :A ivet misal demet akbağ,haluk bilginer tv de pek reytingleri yok ama oyunculuklarını tartışan yok :A

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
sedef sanki emmy mi aldı oscar mı aldı daha altın kelebekçiği yok :A ivet misal demet akbağ,haluk bilginer tv de pek reytingleri yok ama oyunculuklarını tartışan yok :A
Ben ödül aldığını söylemedim başladın yine. :F Sedef'in doğallığını, oyunculuğunu seviyorum reyting umrumda bile değil.