'Bir Bulut Olsam' ve 'Hanımın Çiftliği' Tekrarlarıyla tv2'de!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,924
Puanı
1,061
Aserat yeni bir haber konusu açtı

'Bir Bulut Olsam' ve 'Hanımın Çiftliği' Tekrarlarıyla tv2'de!

23919_4-horz.jpg

Son yılların dikkat çeken projeleri tv2'de yeniden izleyicilerle buluşmaya devam ediyor.

Başrollerini Melisa Sözen, Engin Akyürek, Engin Altan Düzyatan, Meral Okay, Berfu Öngören, Ünal Silver, Sema Keçik, Ceren Olcayto, Aslıhan Gürbüz, Ahmet Kural ve Selim Bayraktar'ın paylaştığı 'Bir Bulut Olsam' Mardin'de geçen bir aşk hikayesini konu alıyor. 2009'da başlayıp aynı yıl sona eren yapımın tekrarları hafta içi her gün 08.30'da yayınlanacak.

Başrollerinde Özgü Namal, Mehmet Aslantuğ, Caner Cindoruk, Ebru Özkan, Mehmet Çevik, Necip Memili, Hakan Boyav, Ali Düşenkalkar gibi isimlerin yer aldığı 'Hanımın Çiftliği' ise Orhan Kemal'in ölümsüz eserinden uyarlanmış ve 2 sezon boyunca ekrana gelmişti. Sevilen dizi, her pazartesi 21.30'da tekrar ekrana gelecek.

Bir Bulut Olsam ve Hanımın Çiftliği, tekrarlarıyla yarından itibaren tv2'de!
Orijinal formatta oku

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Hanımın Çiftliği izlediğim en güzel dizidir, haftalık izlediğim de ilk dizidir. Yani o zaman net falan sıkıntıydı, netten dizi izlemezdim. Her hafta, cuma günü kesintisiz izlerdim.

Salı günleri fragmanın çıkmasını beklerdim, genelde çarşamba çıkardı. :(

Ah ah ne günlerdi, duygulandım lan. :D O zamanlar her diziyi izlerdik, şimdi böyle kaliteli işler nerede var?

Hanımın Çiftliği'ni keşke hafta içi her gün 18.00'a koysa, haftada bir vermesi ne kadar ilgi çeker bilmiyorum. Genelde eski izleyicileri bakar zaten. :)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
İkisi de güzel dizilerdi özellikle Hanımın Çiftliği, ilk sezonunu bayağı heyecanla izlerdik. Saati uygunmuş bakarım.