Bihter Ziyagil'i Saygıyla Anıyoruz!

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Beren Saat'in devleştiği bu karakteri izlemekten hiç bıkmayacağım. Keşke Ana D bugün diziyi yayınlasa.:(

Final bölümünde annesine sığındığı o duygulu sahneyi paylaşayım bende.:(

09.15'de başlıyor.:T:

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,113
Puanı
1,061
Türk Televizyon Tarihinin önemle beklediği bir tarihti zira sonunda kurtuluyorduk. :Z :A

Bihter'in kanı da muhteşem. :A :A

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
Unutulmayacak karakter.Oyuncuyu tek bir rolle zirveye çıkarmıştır.Hala da onun ekmeğini yemektedir:))

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Dışarda ne yapiyordun :A
Zaman ne çabuk geçiyor. :( Efsane aramızdan ayrılalı 7 yıl olmuş demek... Türk televizyonlarının gelmiş geçmiş en güçlü, en efsane karakteri asla unutulmayacak.

Daha bu sabah belki 10.kez tekrarına denk geldim ve bu efsane sahne vardı, onu paylaşalım bari. :(

Her sene tekrarlarını aynı heyecanla izliyorum :F Büyük finale de az kaldı... :(
hhahah @destere konusunu açma haruna cnm çocuk gitti hala kurtalamadı :A :A :A

@Yiğitt cins cins avatarlar koyuyorsun ama atatürk avatarını sevdim demiştim yine batırmışsın ayoll :A :A :A
kız sen cingöz recai konusuna yorum yapmadın seni yıkacak bir haber daha geldi:A tıkla bakyım :A @Harunnn60 çikinellanın yanında dur bayılmasın :F
https://fav10.net/forum/threads/cingöz-recainin-kadrosu-belli-oldu.267045/page-2#post-3092537
Nur içinde yat, şehvetli güzelim. Cennete buluşalım:hearteyes:
Lanet soyadı ile anmayalım Melih Bey takımından Yöreoğlu o. :A
Bihter Ziyagil öyle ölümsüz ki dizinin finalinin 7. yılında yine Twitter'ı sallıyor! @sokak sanati @S.G.A.T.
gdf.png