Bi Yapım'dan Yeni Ataklar!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
Bi Yapım'dan Yeni Ataklar!

cropped_content_gunesin-kizlarindan-hande-ercel-ben-sahnede-olmaliyim_l48mreUeMYhDbGu-150x150.jpg

2014'te kurulan Bi Yapım'dan yeni sezon için dikkat çekici ataklar!

Bu aralar 'Poyraz Karayel'i kaleme alan ve gelecek sezon için bir dönem hikayesi üzerine çalışan Ethem Özışık ile çalıştığı yeni polisiye dizisini hayata geçirmek için anlaşma imzalayan şirket, geçtiğimiz günlerde ekranlara veda eden 'Güneşin Kızları'nın sevilen başrol oyuncusu Hande Erçel'i de yazın başlayacak olan yeni yapımında oynaması için renklerine bağladı.

CEO'luğunu oyuncu Burak Sağyaşar'ın üstlendiği yapım şirketi, bu dizilerle birlikte sektöre uzun soluklu bir giriş yapma niyetinde.

Kaynak: Ranini.tv
Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

Son düzenleme:

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Kaynak belirtseydin keşke özel haber neticede olay çıkmasın. :D

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,580
Puanı
1,061
Bu burak gunluk dızı yapmıyormuydu?
haftalığa geçiyor artık bence asıl bombe proje şu O3 yine batırmazsa nermin hanımı kaptırmışız.ss @Harunnn60 @sokak sanati
● O3 Yapım, dönem işi Vatan Haini için hazırlıklarını hızlandırdı. Taylan Biraderler'in kuracağı dizinin uygulayıcı yapımcısı ise Nermin Eroğlu olacak. Başrol erkek oyuncusu ile henüz imza atmadılar. Ancak en güçlü adayın kim olduğu malum. Medyanın kıllı bağrına malzeme vermemek için isim telaffuz etmeyeceğim lakin duyumlarıma göre aday oyuncu, Nuran Evren Şit tarafından revize edilen senaryoları beğenmiş. Ancak aynı oyuncunun henüz senaryosu yazım aşamasında olan bir başka projeye de sıcak baktığı konuşuluyor. Bakalım imza kime kısmet olacak.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
haftalığa geçiyor artık bence asıl bombe proje şu O3 yine batırmazsa nermin hanımı kaptırmışız.ss @Harunnn60 @sokak sanati
● O3 Yapım, dönem işi Vatan Haini için hazırlıklarını hızlandırdı. Taylan Biraderler'in kuracağı dizinin uygulayıcı yapımcısı ise Nermin Eroğlu olacak. Başrol erkek oyuncusu ile henüz imza atmadılar. Ancak en güçlü adayın kim olduğu malum. Medyanın kıllı bağrına malzeme vermemek için isim telaffuz etmeyeceğim lakin duyumlarıma göre aday oyuncu, Nuran Evren Şit tarafından revize edilen senaryoları beğenmiş. Ancak aynı oyuncunun henüz senaryosu yazım aşamasında olan bir başka projeye de sıcak baktığı konuşuluyor. Bakalım imza kime kısmet olacak.
O3e ne ara geldi konu? Bu kıllı kim? Senın yorumun mu alıntı mı? Kımden alıntı?

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061

-potterhead-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,769
Puanı
460
Bu yapım şirketinden kaliteli işler çıkacağını düşünüyorum ben, umutluyum. Ethem Özışık imza attıysa vardır bir bildiği :X Hande Erçel'in dizisi de yine yaz dizileri arasında belli bir kalitede olacaktır :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,580
Puanı
1,061
O3e ne ara geldi konu? Bu kıllı kim? Senın yorumun mu alıntı mı? Kımden alıntı?
ranini teyze toplu haber yapmış 17 yeni dizi için arada söyliyim dedim :D bu arada ece yörenç de kuzey güney ve fgsn nin abd versiyonları için los angelesa yerleşiyormuş geçmiş olsun senin şirkete:A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
ranini teyze toplu haber yapmış 17 yeni dizi için arada söyliyim dedim :D bu arada ece yörenç de kuzey güney ve fgsn nin abd versiyonları için los angelesa yerleşiyormuş geçmiş olsun senin şirkete:A
Bu bir başarıdır benim şirket için:A
Bari kablolu kanallarla çalişsalar da 13şer bölümle güzel bölümler izlesek :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Hande Ercel gerçekten dizinin en başarılı ve en güzel ismiydi. Yolu açık oyuncunun, hayırlısı olsun hakkında.

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
O değil de Bİ yapım ne ya? Daha güzel bir isim bulamamışlar mı??

crazymurat31

Favori Üye
Reaksiyon puanı
384
Puanı
84
Web Sitesi
twitter.com
oyunculukta çok başarısız ama tatlı ve güzel kız zaten bu yüzden sevildi ama oyunculuk sıfır gibi bişey malesef türkiyede oyunculuk yeteneği önemli değil