'Beyaz Gece' Dizisi Ertelendi!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
'Beyaz Gece' Dizisi Ertelendi!

thumbnail_1409563395-150x150.jpg

Bir süredir ekrandan uzak olan Cansu Dere, Beyaz Gece dizisiyle Eylül'ün sonunda ekranlara dönmeye hazırlanıyordu.

Ancak, dizinin planlanan ilk çekim tarihi de oyuncu kadrosu kurulamayınca Ocak ayına ertelendi. Cansu Dere'ye partner olması için Erdal Beşikçioğlu’na teklif gitmiş ama ünlü aktör Pana Film'le olan projesi nedeniyle rolü kabul etmediği öğrenildi.

Hatırlanacağı üzere, güzel oyuncunun geçen yıl anlaştığı ve başrolünü Murat Yıldırım’la paylaşacağı Yangın dizisi de iptal edilmişti.

Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

Son düzenleme:

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,117
Puanı
560
erdal reisin panayla işi ne ?
eşkiya ya mı dahil olacak acaba?

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Zaten kadrosu bile belli olmamışken başlayamazdı, bu gidişle Ocak'a sarkar sanırım.

erdal reisin panayla işi ne ?
eşkiya ya mı dahil olacak acaba?
Reaksiyon Film'in yapımcılığını üstlendiği Breaking Bad uyarlamasında rol alacak.

Son düzenleme:

Castei

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,699
Puanı
185
Erdal Beşikçioğlu Reaksiyon Filmle çalışıyor bildiğim kadarıyla Pana ya da Fark Filmle değil.

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059

-potterhead-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,768
Puanı
460
Cansu'yla Erdal Beşikçioğlu'nu partner yapmayı düşünen kişi kim acaba ve ne içmiş :F İnşallah Ekim'de başlar bu dizi, Birkan Sokullu deniyordu partneri ama yalan oldu galiba:T:

Castei

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,699
Puanı
185

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Cansu'yla Erdal Beşikçioğlu'nu partner yapmayı düşünen kişi kim acaba ve ne içmiş :F İnşallah Ekim'de başlar bu dizi, Birkan Sokullu deniyordu partneri ama yalan oldu galiba:T:
Bu Uçankuş'un editörü kimse Allah evine ateşler salsın. Cansu Dere'nin partneri haberini yapan da onlar: http://www.ucankus.com/detay/143785...e-nin-dizisi-beyaz-gece-kasim-ayina-ertelendi

Şimdi de ''Birkan Sokullu ile başrol oynayacağı gündeme gelen'' yazmışlar. Yani bu Birkan'ın başrolde olmayacağı anlamına geliyor. Zaten Cansu'nun yanında çok toy kalıyordu.

-potterhead-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,768
Puanı
460
Bu Uçankuş'un editörü kimse Allah evine ateşler salsın. Cansu Dere'nin partneri haberini yapan da onlar: http://www.ucankus.com/detay/143785...e-nin-dizisi-beyaz-gece-kasim-ayina-ertelendi

Şimdi de ''Birkan Sokullu ile başrol oynayacağı gündeme gelen'' yazmışlar. Yani bu Birkan'ın başrolde olmayacağı anlamına geliyor. Zaten Cansu'nun yanında çok toy kalıyordu.
Uçankuş yine asparagas haberlere devam:bağır:Ayrıca bence de yakışmazlardı :D Artık şu Cansu'nun TV'de bir projesi başlasın kız çok bahtsız çıktı, ben dertlendim :T:

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Pana Filmden ayrılan her kişi bi tane yapım şirketi kurduğu için karışıklık çıkabiliyor tabi :A
Ben artık Pana Film ile Reaksiyon'u ayırıyorum da, Beyaz Karanfil'i yapan Fark Filmi karıştırıyorum. Çünkü senaristler iki yapım şirketiyle de çalışıyorlar. :)

Uçankuş yine asparagas haberlere devam:bağır:Ayrıca bence de yakışmazlardı :D Artık şu Cansu'nun TV'de bir projesi başlasın kız çok bahtsız çıktı, ben dertlendim :T:
Forumda biri haberini yaptı şimdi hatırlayamadım. Ay Yapım'ın atv ile anlaşması olduğunu, Beyaz Gece'nin Pazartesi yayınlanacağını söylediler. En azından Kırgın Çiçekler kurtuldu. :)

-potterhead-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,768
Puanı
460
Ben artık Pana Film ile Reaksiyon'u ayırıyorum da, Beyaz Karanfil'i yapan Fark Filmi karıştırıyorum. Çünkü senaristler iki yapım şirketiyle de çalışıyorlar. :)

Forumda biri haberini yaptı şimdi hatırlayamadım. Ay Yapım'ın atv ile anlaşması olduğunu, Beyaz Gece'nin Pazartesi yayınlanacağını söylediler. En azından Kırgın Çiçekler kurtuldu. :)
Öyle anlaşma olur mu ya, saçma gelmişti açıkcası :F Kanal istediği güne koyar, tabi Ay Yapım farkı olduğu için hafta içi olurdu :)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Öyle anlaşma olur mu ya, saçma gelmişti açıkcası :F Kanal istediği güne koyar, tabi Ay Yapım farkı olduğu için hafta içi olurdu :)
Dizi hazır olsa belki koyabilirlerdi ama Cansu Dere'ye iddialı bir partner lazım. Hem Kırgın Çiçekler yerinde iyi reyting alıyor daha oynamazlar artık. :)

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Pazartesi yayınlanacak diyenler de oldu. :A

Castei

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,699
Puanı
185

Şimdi Ozan Aksungur ( Reaksiyon Film ) Cüneyt Aysan ( Fark Film ) Cesaret dizisinin senaryosunu da yazacaklar yapım şirketi de farklı sanırım Reaksiyon ya da Fark Film de değil :) Böyle olunca da karışık bir durum ortaya çıkıyor :) Kim nerede diye bakmamak en iyisi bence :A