AMC Better Call Saul - 4. Sezon Yorumları

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Hele şükür dizilere dönüş yapabildin :A Ben de son iki üç bölümü izlemedim daha, @Sherlock tamamladı galiba sessiz sessiz :A
Tam da dönmem gereken diziyle yapmışım dönüşümü. :A Böyle bir kaliteyi özlemişim. :A
Adaşım bölüm bölüm yorumlayıp puan verirsen seninle birlikte ben de ilk bölümden itibaren başlarım puan verip yorum yapmaya. Hatta belki Kütük @MasacRE- Bey'de yorumlar. :A
Pek mümkün görünmüyor, sezonu 1 2 güne bitirip toplu yorum yaparım anca yaparsam. :A Çünkü seri şekilde bölümlere dalacağım. Bugün dışarı falan çıkmazsam sezonu bile bitirebilirim. :A

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Castle Rock'a daldık, onun da iki bölümü kaldı. Onu izleyip tamamlarım bunu. Daha Shameless'de duruyor öylece ona başlayamadım bile :A

Ben de Ozark'ı falan bir kenara bırakıp Better Call Saul'a verdim önceliği yoksa uzun süre üşenir izlemezdim. Şimdi Ozark'ın önümüzdeki sezonuna başlayacağım önümüzdeki günlerde. :A

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Tam da dönmem gereken diziyle yapmışım dönüşümü. :A Böyle bir kaliteyi özlemişim. :A

Pek mümkün görünmüyor, sezonu 1 2 güne bitirip toplu yorum yaparım anca yaparsam. :A Çünkü seri şekilde bölümlere dalacağım. Bugün dışarı falan çıkmazsam sezonu bile bitirebilirim. :A

Benim taktiğim. Sinsice, sessiz sedasız izlemek. :A Yorum yapmaya gerek kalmıyor mis gibi. :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ben de Ozark'ı falan bir kenara bırakıp Better Call Saul'a verdim önceliği yoksa uzun süre üşenir izlemezdim. Şimdi Ozark'ın önümüzdeki sezonuna başlayacağım önümüzdeki günlerde. :A
Yok her türlü tamamlarım o kalan iki üç bölümü sıkıntı yok :A Castle Rock'u bitirince çıkartırım onu aradan kolay iş :A

f10caner

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
3
Puanı
4
Kimi çok iyi diyor, kimi bok gibi. Diziye başlasam mı başlamasam mı bilemedim lan?

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Sezonun ikinci yarısı çok iyiydi. Geçen sezondan daha iyiydi genel olarak. :)

Sen bırakmış mıydın ya? :)
ikinci sezondan sonrasını hatırlamıyorum :) gittikçe dizi açılacak diyorlardı ben umudu kesmiştim ama yorumlara bakılırsa dizi açılmadan izleyicilerin akıl ve mantığı açılıyor ?herkes kendini bir şekilde diziden kurtarma derdinde :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
@bazinga @MEnes @destere @legolas9900 @MasacRE- ve şu aralar aramızda olmayan @sürgünüm başka izleyen varsa etiketlersiniz. :A
Bir sonraki sezon benide eklersiniz :Z
Bu arada hiç yorum yok dizi hakkında galiba :eek: :A @MasacRE @MEnes
Sezonu yarıladık, dizi muazzam gidiyor ama gelin görün ki ben yorum yapmaya üşendim. :A

Sizin durumlar nedir? :A @MEnes @MasacRE- @bazinga
Ben son bölümü izlemedim sadece :D Kimseden hayır yok yalnız, kalan 5 bölümü ikimiz yorumlayalım bari üşenmeden :A
Gelmişken hayrıma yorumumu yapayım :A sonraki bölümleri toplu yaparım :D

4. sezon 1. bölüm
Abisi ölmüş, bir ihtimal yaşar belki diyordum. Evden geriye kalan birşey olmamış.
İlk başlangıçta Jimmy'nin hastane macerasını izledik ve kimliğinde sorun çıkacak zanettim. Acaba o taksici kimdi. Şüpheli tavirlar vardi. Büyük olasılıkla biz Jimmy'nin geleceğindeki maceralarıda tam olarak izleriz ilerde.
Mike park görevini bıraktı. Artık yeni maceralara atıldı.
Hektor hastaneyi boyladı ve Nacho bakalım işin içinden sıyrılabilecekmi.
Genel olarak durgun bir bölümdü :D