AMC Better Call Saul - 4. Sezon Yorumları

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
pn5Z40.jpg

Breaking Bad'in spin-off'u olan Better Call Saul, dördüncü sezonuyla AMC ekranlarına geri döndü.

Peter Gould ve Vince Gilligan ikilisinin imzasıyla hayata geçirilen Better Call Saul'un baş rolünde Bob Odenkirk yer alıyor ve avukat Jimmy McGill karakterinin Breaking Bad’de karşılaştığımız Saul Goodman karakterine dönüşümü anlatılıyor.

Better Call Saul'un 4. sezonuyla ilgili tüm yorumlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz.

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
@destere açılan konu bu var mesela ama gördüğün gibi bu bile bomboş :A Sen de izliyordun galiba, açılışı sen yap da son 3 bölüme @Sherlock la ben eşlik ederiz sana :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
@destere açılan konu bu var mesela ama gördüğün gibi bu bile bomboş :A Sen de izliyordun galiba, açılışı sen yap da son 3 bölüme @Sherlock la ben eşlik ederiz sana :A
pek hoş bir yere davet etmedin beni bunu izliyordumda çok ağır gidiyordu dizi bunalıma girmiştim yorumlarda diziyi kalaylamaya başlayınca diğer arkadaşların morali bozulmasın diye diziden uzaklaşmıştım bir süre :)
kaçıncı sezondaydım sanırım iki sezon izledim :)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
pek hoş bir yere davet etmedin beni bunu izliyordumda çok ağır gidiyordu dizi bunalıma girmiştim yorumlarda diziyi kalaylamaya başlayınca diğer arkadaşların morali bozulmasın diye diziden uzaklaşmıştım bir süre :)
kaçıncı sezondaydım sanırım iki sezon izledim :)
Yeni dizi bul o zaman beraber izleyelim :A