Beren Saat'in 'Netflix' Dizisinden Son Bilgiler!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
s-a18244ac2b30a21b7b8f76db69aa13b50b789e0c.webp

Netflix'in ikinci Türk yapımı için hazırlıklar son hız devam ediyor!

Aşk-ı Memnu, Fatmagül'ün Suçu Ne?, İntikam ve Muhteşem Yüzyıl: Kösem gibi büyük ilgi gören dizilerde rol alan Beren Saat'in başrolünde yer alacağı projenin yapımcılığını O3 Medya üstlenecek. Dizinin senaristliğini ise 'Vatanım Sensin' dizisinin senaristliğini üstlenen Nuran Evren Şit üstlenecek.

Dizi, Göbeklitepe'yi anlatacak. Göbeklitepe üzerine tarihi ve fantastik bir dizi olacak. Hatırlanacağı üzere UNESCO Dünya Mirası Kalıcı Listesi’ne giren Göbeklitepe için 2019 yılı “Göbeklitepe Yılı” ilan edilmişti.

Hazırlıkları son hız devam eden dizinin ismi ise henüz belli değil.
482

5b3f2220537a000c40953d7e.jpg

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Bu haberi de gördüm açmak istemedim canım istemedi. :D Beren TV ile dönmeliydi büyük kanalların birinde. Fantastik dizi nedir ya cidden? :A

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Süper olacak. Eminim ki yine kalitesini ortaya koyacaktır. Her ne kadar sevmedimci tayfa yine olacak olsa da izlenmesi ile yine onları susturacaktır. Güney amerikada almanyada filan Beren Saat çok seviliyor

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Süper olacak. Eminim ki yine kalitesini ortaya koyacaktır. Her ne kadar sevmedimci tayfa yine olacak olsa da izlenmesi ile yine onları susturacaktır. Güney amerikada almanyada filan Beren Saat çok seviliyor
Tamam çok seviliyor ben de severim kendisini ama fantastik dizi nedir? Dram ya da gizem-sır olaydı ya. :(

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Tamam çok seviliyor ben de severim kendisini ama fantastik dizi nedir? Dram ya da gizem-sır olaydı ya. :(
Türkiyede olmayan yani enazından tv de olmayan türlerin yapılmasını her zaman desteklemişimdir. Baksana yabancılarda bir milyon tane fantastik dizi var. Enazından bu fırsatla 5-10 tane fantastik dizimiz olur ki göbeklitepe zaten biz gitmiştik başlı başına biz gizem. Yani gizem gerilimde işin içinde olacaktır. Tam olarak neye hizmet ettiğini ve kimlerin kullandığı söylenilemiyor hatta

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Türkiyede olmayan yani enazından tv de olmayan türlerin yapılmasını her zaman desteklemişimdir. Baksana yabancılarda bir milyon tane fantastik dizi var. Enazından bu fırsatla 5-10 tane fantastik dizimiz olur ki göbeklitepe zaten biz gitmiştik başlı başına biz gizem. Yani gizem gerilimde işin içinde olacaktır. Tam olarak neye hizmet ettiğini ve kimlerin kullandığı söylenilemiyor hatta
Orası doğru farklı işler denenmeli ama tam güzel yapmıyorlar ki hiçbir zaman fantastiği bizimkiler. :( Umarım yanılırım. :(

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Orası doğru farklı işler denenmeli ama tam güzel yapmıyorlar ki hiçbir zaman fantastiği bizimkiler. :( Umarım yanılırım. :(
Bence the protector ilk iş olarak gayet iyiydi. Hoşuma gitti. Bilim kurgunun baş tacı star warsda ilk filminde kukla oynatmışlar ve iron firstde netflixin iptal edilen dizisinde arkada yeşil perde görülüp sonradan o bölümü tekrar editlemişlerdi. Daha beterleri var ama onlar takmıyorlar işte pek

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Bence the protector ilk iş olarak gayet iyiydi. Hoşuma gitti. Bilim kurgunun baş tacı star warsda ilk filminde kukla oynatmışlar ve iron firstde netflixin iptal edilen dizisinde arkada yeşil perde görülüp sonradan o bölümü tekrar editlemişlerdi. Daha beterleri var ama onlar takmıyorlar işte pek
Onu da hiç ama hiç beğenmedim ya. :( Olmamışlık çok var dizide. :( Tabii desteklemek şart en iyisi olana kadar fantastik çekmeliyiz. :D Bizim 5 büyük kanalda ilerde çeker bence. :D

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Biryerd
Onu da hiç ama hiç beğenmedim ya. :( Olmamışlık çok var dizide. :( Tabii desteklemek şart en iyisi olana kadar fantastik çekmeliyiz. :D Bizim 5 büyük kanalda ilerde çeker bence. :D
en başlamak lazım ama işte. Bak sen sevmedim ama desteklemek lazım diyorsun. Bazıları diyor ki. Biz çekmeyelim dram çekelim sadece diyorlar komedi çekelim cinli dizi çekelim diyorlar. Bunu diyenlerde sektör neden gelişmiyorcu kafası ama :/

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Biryerd

en başlamak lazım ama işte. Bak sen sevmedim ama desteklemek lazım diyorsun. Bazıları diyor ki. Biz çekmeyelim dram çekelim sadece diyorlar komedi çekelim cinli dizi çekelim diyorlar. Bunu diyenlerde sektör neden gelişmiyorcu kafası ama :/
Aynen çoğu öyle hele genç ve çocuklar ( çocuk derken 12 17 arası yaş) :D :D

Deniyelim habire olursa olur o kadar büyük bütçeli olmuyor ki bu işler zaten genelde. :D Bazıları gerçi büyük paralar :D

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Netflix’ten resmi açıklama gelmedikçe inanmıyorum. :A Diziyle ilgili sürekli haberler çıkıyor. Böyle bir konu ne alaka onu anlamadım. :(

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Beren'i insan bu yüzden sevmeli. Hep farklı şeyler deniyor. Kendini tekrar etmiyor. Romantik komedi dizisi tutturdu diye her zaman romantik komedi oynayan yada acılı anneye yakışıyor diye her zaman acılı anne karakterlerini oynayan kişilerdense herkes Beren'i tercih etmeli onu sevmeli.:bhr:

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Yine fantastik denemesi yine Hakan Muhafız gibi beş para etmez vasat modern Selena tehlikesi. Böyle türlere bütçeyi ayıracaklarına Masum gibi Şahsiyet gibi hem ülke genelinde hem dünyada dikkat çekecek kaliteli dizilere fırsat yaratsalar çok daha güzel olurdu.
Kalınlaştırılmış yer için harika attım. Yoksa bu diziye de şans vereceğim.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Beren Saat’in boş ve kalitesiz bir projeyi kabul edeceğini düşünmüyorum, Hakan: Muhafız’dan çok daha iyi bir dizi olacak bu bence. Mutlaka diziye şans vereceğim.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Şeye çok takıldım, Game Of Thrones'da bu tarz fantastik bir dizi. Onu bayıla bayıla izliyorlar ama Türkler geçmiş zamanda geçen fantastik çekince saçmalamış oluyor. Hiç şans tanımayan kalın düşünceli insanları da bitireceğiz.:D

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Beren'i insan bu yüzden sevmeli. Hep farklı şeyler deniyor. Kendini tekrar etmiyor. Romantik komedi dizisi tutturdu diye her zaman romantik komedi oynayan yada acılı anneye yakışıyor diye her zaman acılı anne karakterlerini oynayan kişilerdense herkes Beren'i tercih etmeli onu sevmeli.:bhr:

Günlük Beren Saat övme dozumuzu da aldık çok şükür. :Z Neslihan’ı da bu diziye alsınlar, Beren’le abla-kardeş rolünü oynasınlar. Oyunculuklarını izleyip mest olalım. :A

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Şeye çok takıldım, Game Of Thrones'da bu tarz fantastik bir dizi. Onu bayıla bayıla izliyorlar ama Türkler geçmiş zamanda geçen fantastik çekince saçmalamış oluyor. Hiç şans tanımayan kalın düşünceli insanları da bitireceğiz.:D
En azından şans vereceğim mesela ben. Umarım yanılırım çok iyi dizi olur. :D Beren bi FOX'uma gelemedi. :D :D :D