papuleoo

Tecrübeli Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
1760457-6jpURR.jpg

Ay Yapım'ın yeni sinema filmi 'Kürk Mantolu Madonna'nın başrol oyuncuları belli oldu!

Sabahattin Ali'nin unutulmaz eserinden uyarlanacak filmin kadın başrol oyuncusu :Aşk-ı Memnu', 'Fatmagül'ün Suçu Ne', 'İntikam' gibi dizilerde rol alan Beren Saat, erkek başrol oyuncusu ise 'Poyraz Karayel' dizisinde yer alan yakışıklı oyuncu İlker Kaleli oldu. Dizinin senaristliğini ise 'Cesur Ve Güzel' dizisinin senaristi Ece Yörenç oldu.

'Kürk Mantolu Madonna' yakında sinemalarda!

Son düzenleme:

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,147
Puanı
1,060
Berenle İlker çok uyumlu görünüyorlar bakalım nasıl bir film olacak

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Kitabı okumadım ama ilk fırsatta okurum gibi. Maria karakteri Beren'e çok yakışacak herkes bunu söylüyor bu iş için heyecanlandım açıkçası.:Z

Onun dışında Beren'in yıllar sonra Ay Yapım ile tekrar yollarının kesişmesine ayrı sevindim. Ay Yapım gerçek kraliçeye döndü sonunda.:A Birde Hilal Yönetirse efsane bir iş olur.:Z

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,583
Puanı
1,061
deniz çakırla meryemin oyunculuklarını beğendim ama sanem olmamış şuan en gereksiz karakter hatta ayoll neden nefes alıyor dizide anlamıs değilim :A
kız o değil de beroş da tubişin hastalığınanyakalanmış kendinden çok daha iyi oyuncluğu olan partnerler seçiyor aha bu konudaki gibi yazık edecek kendine .ss işin sonunda dreamle destere saç saça baş başa kavga eder gibi :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Kitabı okumadım ama ilk fırsatta okurum gibi. Maria karakteri Beren'e çok yakışacak herkes bunu söylüyor bu iş için heyecanlandım açıkçası.:Z

Onun dışında Beren'in yıllar sonra Ay Yapım ile tekrar yollarının kesişmesine ayrı sevindim. Ay Yapım gerçek kraliçeye döndü sonunda.:A Birde Hilal Yönetirse efsane bir iş olur.:Z
Rica ederiz:X

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Hilal abla yönetsin bu rica mi ilet yada Çağrı falan abuk abuk isimler yönetmesin özellikle Hilal bu projenin ruhuna çok uygun bir isim bence.:Z Kerem Deren'de olur.
Aşkı Memnu ekibi istiyorsun anladığım kadarıyla:F Beren'i zor ikna ettim valla :A azcık dinlenecem:F

kız o değil de beroş da tubişin hastalığınanyakalanmış kendinden çok daha iyi oyuncluğu olan partnerler seçiyor aha bu konudaki gibi yazık edecek kendine .ss işin sonunda dreamle destere saç saça baş başa kavga eder gibi :A
Etrafta başrol erkek yoktu ondan İlker oldu :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Aşkı Memnu ekibi istiyorsun anladığım kadarıyla:F Beren'i zor ikna ettim valla :A azcık dinlenecem:F

Özledim efsane diziyi.:ozur:
Bu kitapta kadın karakter baya yırtıcı bir karakter sanırım o yüzden çok heyecanlandım o Bihter dönemini hatırlayıp.:Z

Kısmetse dizi de yapın ama İlker olmasın.:A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,583
Puanı
1,061

Etrafta başrol erkek yoktu ondan İlker oldu :A
erkek başrıolü bilmem ama kadın başrol için en uygun isim burcu biricikti halk sarışın sevmez diyorsanız funda eryiğit de olurdu zaten tip olarak kradayıdaki halinin bir benzeri karakter ama illa popüler isim olsun dyip batırmışınız yine.ss

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Özledim efsane diziyi.:ozur:
Bu kitapta kadın karakter baya yırtıcı bir karakter sanırım o yüzden çok heyecanlandım o Bihter dönemini hatırlayıp.:Z

Kısmetse dizi de yapın ama İlker olmasın.:A
Efsane başka bir proje daha yapıcaz inş Beren hamile kalmazsa:A

erkek başrıolü bilmem ama kadın başrol için en uygun isim burcu biricikti halk sarışın sevmez diyorsanız funda eryiğit de olurdu zaten tip olarak kradayıdaki halinin bir benzeri karakter ama illa popüler isim olsun dyip batırmışınız yine.ss
Halk sarişin sevmiyor diye kim diyor:A Halk sarişin erkekleri seyretmeyi sevmiyor pek :A Bkz:Kıvanç, bkz:senin güneşin kızlarındaki oğlan, bkz'ler artar da aklıma gelmiyor oğlanları pek takip etmiyorum:A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Efsane başka bir proje daha yapıcaz inş Beren hamile kalmazsa:A

Halk sarişin sevmiyor diye kim diyor:A Halk sarişin erkekleri seyretmeyi sevmiyor pek :A Bkz:Kıvanç, bkz:senin güneşin kızlarındaki oğlan, bkz'ler artar da aklıma gelmiyor oğlanları pek takip etmiyorum:A

Olay Hilal Saralda ben sana söylim bunu Kara Sevda izlerken anladım kadının seyircisini biliyor.:bhr: Beren ile efsane oluyorlar Hilal Çekerse yine bir efsane doğacaktır.:Z