Beren Saat, Kösem'den Ayrılıyor, Yerine Nurgül Yeşilçay Geliyor!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
yigitt yeni bir haber konusu açtı

Beren Saat, Kösem'den Ayrılıyor, Yerine Nurgül Yeşilçay Geliyor!

577604b4c03c0e6670c91b2a.jpg

Star Tv'nin sevilen dizisi 'Muhteşem Yüzyıl: Kösem'de şok ayrılık!​

Yapımcılığını Tims Productions'un yaptığı 'Muhteşem Yüzyıl: Kösem' dizisinde yeni sezonda 4. Murat'ın hikayesinin işleneceği açıklanmıştı. Beren Saat yeni sezonda Kösem'in yaşlı halini canlandırmak istemedi ve anlaşma gereği sadece yeni sezonun ilk bölümünde rol alacak. İlk bölümün ardından ise Kösem'in yaşlanmış halini Nurgül Yeşilçay canlandıracak.​

'Muhteşem Yüzyıl: Kösem' Kanal Değiştiriyor!

Beren Saat'in ayrılık haberinin ardından diziden yeni bir haber daha geldi. Dizinin Star Tv ile anlaşmasının bittiği ve dizinin yeni sezonda yeni bir kanalda yayınlanacağı öğrenildi.​

'Muhteşem Yüzyıl: Kösem' yeni oyuncularıyla, yeni ismiyle, yeni kanalında Eylül'de!​
Orijinal formatta oku

kerim yavuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
179
Puanı
144
Böyle saçma sapan şeyler yapacaklarına diziyi bitirselerdi. Kendileri de kurtulurdu seyircilerde kurtulurdu

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
Haberi gördüm açacaktım ama yetkim yok ya bakalım ne olacak
@OzaN bir şans verseniz banada bende konu açsam ya:(

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Kösem'le ilgili her hafta farklı bir haber çıkıyor. Tims zahmet edip resmi bir açıklama yapsa güzel olacak ayrıldı mı ayrılmadı mı öğreniriz.

Umarım Beren ayrılmaz diziden.

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Doğru karar Nurgül de iyi oyuncu değil ama berenden kat kat daha iyi oynacagi en azında oynacağı çok belli))

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Kösem'le ilgili her hafta farklı bir haber çıkıyor. Tims zahmet edip resmi bir açıklama yapsa güzel olacak ayrıldı mı ayrılmadı mı öğreniriz.

Umarım Beren ayrılmaz diziden.
Beren Saat'e bu rol hiç ama hiç yakışmadı, ayrılması çok manidar olur. :(

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Beren Saat'e bu rol hiç ama hiç yakışmadı, ayrılması çok manidar olur. :(
Aniden girdi diziye ilk başlarda oturmadı ama ben çok yakıştırdım. Özellikle zaman atlamasından sonraki bölümlerde aşırı iyiydi.

Sultanlık ona çok yakıştı :bhr: Ben Beren'den başka bir Kösem düşünemiyorum. :bhr:

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Aniden girdi diziye ilk başlarda oturmadı ama ben çok yakıştırdım. Özellikle zaman atlamasından sonraki bölümlerde aşırı iyiydi.

Sultanlık ona çok yakıştı :bhr: Ben Beren'den başka bir Kösem düşünemiyorum. :bhr:
Ben yakıştıramadım nedense, keşke adam akıllı bir dramla dönseydi. :( Murat Yıldırım'la güzel partner olabilirler aslında yeni sezonda, Kanal D'de :Z

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Ben yakıştıramadım nedense, keşke adam akıllı bir dramla dönseydi. :( Murat Yıldırım'la güzel partner olabilirler aslında yeni sezonda, Kanal D'de :Z

Murat'la çok yakışırlar, ama nedense Kanal D'de olacağını düşünmüyorum Beren Perşembe ile özleşti. :(

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Keşke Kösem 1-2 sene sonra daha başlasaydı, yani Muhteşem Yüzyıl'ın etkisi iyice geçmişken. Çünkü ne Beren Saat'in gelişi, ne zaman atlaması, ne de olayların hızlandırılması reytingleri kalıcı olarak yüksek tutmaya yetmedi. Şimdi son bir şans denemek istiyorlar, ama yine ilk sezondaki gibi olursa Haziran'ı bile göremeyebilir. Tabii bunlar benim tahminlerim, herkesi gerçekten şaşırtıp ikna edebilirlerse ne mutlu.

Nurgül Yeşilçay iyi oyuncu, ama keşke yeni bir projeyle dönseydi. Ayrıca "Muhteşem Yüzyıl" da bir marka olarak Star ile özdeşleşti. Kaldı ki ondan gördüğü sabır ve hoşgörüyü başka kanalda görebileceğini sanmıyorum.

FurkanTB

Favori Üye
Reaksiyon puanı
345
Puanı
185
En olası durum hangi kanal alir ya 2 orani gecemeyn diziyi fox oyle bir sacmalik yapmaz arti oyuncu degisikligini startv istemis 2. sezon ilk 3 blme baklr bi artis yoksa biter bu dizi starla 1+1 sezon imzalais olabilirler nurgul daha iyi tabiki belki diziyi canlandirir