Bensu Soral 'İçeride' Dizisinden Ne Kadar Kazanacak?

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

Bensu Soral 'İçeride' Dizisinden Ne Kadar Kazanacak?

cagatay-ulusoyun-partneri-bensu-soral-olduTBGmU7zgA06r-aq5AniP1A.jpg

Ay Yapım'ın yeni ve iddialı dizisi ''İçeride''nin kadın başrol oyuncusu Bensu Soral'ın diziden bölüm başına ne kadar kazanacağı belli oldu!

Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği, yönetmenliğini Uluç Bayraktar'ın yapacağı, başrollerinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Bensu Soral, Damla Colbay Roza Kocaoğlu, Mustafa Uğurlu ve Çetin Tekindor'un yer aldığı dizinin kadın başrol oyuncusu Bensu Soral diziden bölüm başına 15 bin TL kazanacak.

Dizinin çekimlerinin haftaya başlaması bekleniyor.
Orijinal formatta oku

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
10bin yapacaktık ama bu sefer dağıtılacak ülkelerden pay istedi. Bizde 15bin teklif ettik balıklama üstüne atladi :A Aras da 40 alacak @xemrexxx :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
çok bile bu çirkinliğe :D
aras kaç alıyor la @Forumdash çağatay 40 alacakmış aras son dizisinden 50 alıyodu:A
Aslında yapımcı Yasemin Allen'i istiyormuş ama Allen 30 bin TL istemiş duyumlarıma göre. :A Yapımcı da Bensu Soral 15 bin deyince ona yönelmiş. :A

Eee kız haklı, Aras ve Çağatay'la oyna deseler ben beleş oynarım. :Z :F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,583
Puanı
1,061
Aslında yapımcı Yasemin Allen'i istiyormuş ama Allen 30 bin TL istemiş duyumlarıma göre. :A Yapımcı da Bensu Soral 15 bin deyince ona yönelmiş. :A

yasemin allenin hakkı şimdi kızın duruşu yeter:A

10bin yapacaktık ama bu sefer dağıtılacak ülkelerden pay istedi. Bizde 15bin teklif ettik balıklama üstüne atladi :A Aras da 40 alacak @xemrexxx :A
bensuyu azerbeycandan başka bilen ülke mi var da pay istemiş :F

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
yasemin allenin hakkı şimdi kızın durulu yeter:A
Aman ben de o kıza sinir oluyorum, konuşması falan. Tamam güzel ve kendini geliştirdi ama niyeyse itici geliyor. :A Bensu'nun da dudağı beni sinir ediyor, çok büyük. TKY izlerken gözüm sürekli oraya kayıyor, inşallah estetik falan yaptırır. :F

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060

Bu ay yapımda beleşci çıktı çağatayın dizilerinde :F
Diğerlerine 100 bin falan verir ama çağataya gelince yiter size o kadan para şükredin diyip fakirleri gösterir :F :F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
şükrü özyıldız bile 70 bin aldı tky den @Forumdash çağatay hala sizle çalışıyor diye şükredin bence :F @Yiğitt

Oha doğru ya la :F
Çağatay neden hala ay yapımla çalışıyor şantaj mı yapılıyor Çağatay cnm bunu görüyosan ve tehlikedeysen instagrama kuru fasulye yerken resim at :F

@Forumdash la uygunsuz görüntüleri varmış kerem çatay şantaj yapıyormuş o görüntülerle :F

Çağatayla size özel pijama partisi yapıcam :F Çok eğlenecez:F