Benim Hakkımda Ne Düşünüyorsun? | 2. Hafta

batuhankaralar

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,619
Puanı
1,061
photo.jpg

Genel İzleyici Kitlesi
ba%C5%9Fl%C4%B1ks%C4%B1z-155-jpg.55766

Fav10'un en eğlenceli yarışması "Benim Hakkımda Ne Düşünüyorsun?" 2. haftasıyla devam ediyor!

İlk haftada aynı puanı alan ve oylama eşit oy alan @Çiğdem- ve @Aserat büyük finale hak kazandılar. Yarışmacılarımızı ve haftanın jürilerini tanıtmadan önce dilerseniz formatımızı ve kurallarımızı kısaca hatırlatalım. Bu hatırlatmayı yapmam lazım çünkü formatta küçük değişiklikler gerçekleşti.
  • 3 jüri üyemize toplamda 10 soru soruyoruz. Bu sorulara kendilerine göre cevap veriyorlar.
  • Daha sonra verilen cevaplardan 10 soru rastgele şıklar ile karıştırıyoruz. Şıkların tahmin zorluğu sorular geçtikçe artıyor.
  • Bu sorular ve şıkları yarışmacılarımıza gönderiyoruz. Jüri üyelerimizin cevap verdiği doğru şıkkı tahmin etmeye çalışıyorlar.
  • Genel puan durumunda eşitlik çıkması durumunda ilk 8 sorudan alınan puanlara bakılacak. Orada da eşitlik bulunması durumunda halk oylaması yapılacak.
Puanlandırma ise şu şekilde;
  • İlk 8 soru 10'ar puan
  • Son 2 çift şıklı soru ise 5 puan
Haftanın şampiyonları, 6. haftada gerçekleşecek sezon finalinde kozlarını paylaşacak. Katılımlarınızı bekliyoruz :)

Jüriler
@batuhankaralar
@MayısKralı
@sokak sanati (Konuk jüri)

Yarışmacılar
???
???
???

Son düzenleme:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Artık yarışmalardanda emekli oluyorum o yüzden yarışmak istemiyorum ama jüri olabilirim.:D

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,898
Puanı
1,061
Çok şükür başladı. Finale çıktığıma sevindim. Jüride olayım ben de. :A

batuhankaralar

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,619