Benim Adım Feridun'un Vizyon Tarihi Belli Oldu!

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
harunnn60 yeni bir haber konusu açtı

Benim Adım Feridun Film Oluyor!

261-1024x576.jpg

Mahir Ünsal Eriş'in, Olduğu Kadar Güzeldik adlı kitabında yer alan öykülerden biri olan Benim Adım Feridun sinemaya uyarlanıyor. Yönetmenliğini Çağan Irmak'ın üstleneceği filmin vizyon tarihi belli oldu!

Feridun aşk acısını unutmaya çalışırken, kendisini önce bir düğünde sonra da yeni bir aşkın içine düşmüş halde bulur. Çağan Irmak'ın hem yönetmenliğini hem de senaristliğini üstlendiği filmin kadrosunda ise Halil Sezai, Büşra Pekin, Tarık Pabuçcuoğlu, Suzan Aksoy, Güngör Bayrak, Kadriye Kenter, Defne Yalnız ve Özge Borak yer alıyor.

Film 11 Kasım 2016'da vizyonda olacak.

cagan_irmak.jpg

cagan-irmak.jpg

Orijinal formatta oku

Son düzenleme:

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Final sınavımızda bu öyküyü sınavda sormuşlardı bende ne saçma bir şey demiş ama zoraki de olsa okumuştum. :F Öyküyü başta çok ergence buldum ama sonradan baya açıldı. Anlatım dili zaten harika. Yalnız filmde yeni bir aşka yelken açıyor ama öyküde yeni bir aşk yaşamıyordu sanırım filmi uzatmak için yapmışlar.

Ben kitabı okurken canlandırdığım Feridun, Halil Sezai'ye benzemiyordu ama iyi bir seçim. :D

Öyküde ki en sevdiğim cümle. :(
''Hep güldüğümü, gülümsediğimi fark ettim. Yalnızlık ailesizlikmiş meğer, yalan da olsa bir ailem olunca nasıl mutlu göründüğümü hissettim''

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Keşke hiç film olmayan şu yaz aylarında vizyona girseydi. Kasım'da iyi film dolu zaten buna sıra gelmez. :):)
Yazın girse büyük patlardı, zaten en iddialı yerli filmler genellikle izleyicinin yoğun olduğu Kasım-Şubat arası vizyona girer. :)

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Umarım başrol Büşra Pekin değil de Özge Borak'tır, yoksa film çekilmez şimdiden söyleyeyim.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Son düzenleme: