Show Benim İçin Üzülme - Dizi Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Mahsun Kırmızıgül'ün genel yönetmenliğini üstlendiği Benim İçin Üzülme ATV ekranlarında her Salı 20.00'da ekranlara geliyor.[/B]

Diziyle ilgili her türlü yorum ve paylaşım bu konudan yapılabilir...

maxresdefault.jpg

Moderatörün son düzenlenenleri:

Hafız

Aktif Üye
Reaksiyon puanı
342
Puanı
205
Benim İçin Üzülme 6.Bölüm Fragmanı

Farklı hayatlar, farklı kültürler, farklı diller, Karadeniz'in eşsiz güzelliği ve gerçek aşklar..
Benim İçin Üzülme Heyecan Dolu Yeni Bölümüyle Salı 20:00'de ATV'de!!!

[video=youtube_share;WxqN-DHYWrU]http://youtu.be/WxqN-DHYWrU[/video]

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Benim İçin Üzülme 6.Bölüm Özeti (11.12.212)

Niyazi'nin Buke'yi eve getirmesi Nermin'in kinini ve nefretini alevlendirecek, Emine de annesine hak verince Buke zor günler geçirmek zorunda kalacaktır. Niyazi ise aşkının arkasında duracak ve Buke'yi ezdirmeyecektir. Buke'nin eve gelişi Harun'u iyice yıkacak ve genç adam büyük bir bunalımın içerisine sürüklenecektir. Şahin'in Sinan'a bir sürprizi vardır.

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Benim İçin Üzülme 7.Bölüm Özeti (18.12.212)

Nermin ve Emine'nin tüm baskısına karşı Buke ile Niyazi geleceğe umutla bakmaktadır. Genç aşıkları tatlı bir nikah telaşı alır. Ancak bu, Nermin ve Emine için asla kabul edilemeyecek bir durumdur. Buna rağmen Buke ve Niyazi'nin nikah hayali gerçekleşecek midir? Yoksa onları yine kötü bir sürpriz mi beklemektedir? Aşk acısı yaşayan ve babasının baskısından bunalan Harun ise yaşadığı acı günleri ardında bırakmak için önemli bir yol ayrımındadır. Ancak karşısına halletmesi gereken bir sorun daha çıkar. Sinan'ın kararı ise bazılarını üzerken bazılarını sevindirecektir.

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Benim İçin Üzülme 8.Bölüm Fragmanı

Çok iddialı bir fragman olmuş bu hafta yükseliş yaşayabilir.

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Benim İçin Üzülme 8.Bölüm Özeti (25.12.212)

Nermin'in evi terk etmesiyle Niyazi ile Buke'nin hayalleri bir kez daha suya düşmüştür. Şimdi bütün aile Şahin'in de desteğiyle Nermin'i sağ salim bulmak için zamanla yarışacaktır. Öte yandan Resul uzaklara gitme kararı alan Harun'u şeytanca planlarına alet etmeye çalışacaktır.

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Benim İçin Üzülme 9.Bölüm Özeti (1.01.2013)

Niyazi ve Sinan hayatlarının en zor anıyla karşı karşıyadır. Bulunan ceset anneleri Nermin’e mi aittir? Davut’un, Hopa’ya gelme kararı Niyazi ve Buke’yi zor duruma sokacak, Enver ve Melahat hiçbir şeyden haberi olmayan Davut’a durumu nasıl açıklayacaklarının çaresini düşünecektir. Irmak’ın sürpriz ziyareti dengeleri değiştirecek ve olayların fitilini ateşleyecektir. Uzaklara gitme kararı alan Harun’un artık yeni bir amacı vardır ve bu, işlerini büyütme planları yapan Resul’ün hiç hoşuna gitmeyecektir.

darksaal

Emekli
Reaksiyon puanı
3,579
Puanı
910
[h=1]Benim İçin Üzülme Dizi Müziği - Ayşenur Kolivar - E Asiye[/h]

darksaal

Emekli
Reaksiyon puanı
3,579
Puanı
910
[h=1]Emine'nin Yüreklere Dokunan Sahnesi - Ahmet'in Mezarında[/h]

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Benim İçin Üzülme 10.Bölüm Özeti (08.01.2013)

Nermin ortaya çıkmıştır ancak Harun’dan bunu bir sır olarak saklamasını ister. Öte yandan Davut her şeyi öğrenmiştir, olanlara anlayış gösterse de Buke’nin mutluluğu her şeyden daha önemlidir. Davut’un alacağı karar Niyazi’yi çok üzecek, Enver’in de desteğiyle Buke’yi kaybetmemek için çıkış yolları arayacaktır. Nermin ve Emine’nin planları ise Niyazi ve Buke’nin kavuşmasının önünde en büyük engeldir.

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Benim İçin Üzülme 10.Bölüm Fragmanı