TVen 'Beni Ne Kadar İyi Tanıyorsun?' 3.Bölüm (xemrexxx)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,465
Puanı
1,061

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,465
Puanı
1,061
Ben tanımısımda sen 5 yaptın beyefendi :A :A :A Atacanıda 4 yaptın sanırım o ne olacak :A :A :A
kız sizi tanayip napicam iki çarpık kardeşsiniz :A zaten kardeşliğiniz böyle
indir (13).jpeg

Ama sezon finalinde böyle olacaksınız bence :A
images (69).jpeg

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
:F Ama ablacım o sorularda güncelleme öncesinde de çoğu aynıydı yani. :A
Boş zamanda ne yapma spor ve neye değer veriyorsun birbiriyle bağlantılıydı mavi kıza kapı çıkıyordu üçüüde forumda çok göz önüne sokuyordun onları yanlış yapmalarına çok şaşırdım ben sorular basitti ülkeye kadar hiç düşünmedim :A

@xemrexxx de de Renk ve Ülkede düşündüm ama altarnatif seçeneklerim bile yanlıs çıktı yapacam bir şey yoktu 8 i basına koysun öpüp :A :A :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,465
Puanı
1,061
Boş zamanda ne yapma spor ve neye değer veriyorsun birbiriyle bağlantılıydı mavi kıza kapı çıkıyordu üçüüde forumda çok göz önüne sokuyordun onları yanlış yapmalarına çok şaşırdım ben sorular basitti ülkeye kadar hiç düşünmedim :A

@xemrexxx de de Renk ve Ülkede düşündüm ama altarnatif seçeneklerim bile yanlıs çıktı yapacam bir şey yoktu 8 i basına koysun öpüp :A :A :A
https://goo.gl/images/7oecH1

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
1/10 yaptım. :X Şu kahve sorusu aşırı saçma derhal kaldırılmalı (Türk kahvesi çıkarılmalı, şaşırtmaca oluyor), ayrıca tatil sorusunda da Hawai ile Maldivler var, ikisi de benzer yerler... Renk sorusu da saçma, kedi köpek sorusu da. Bunları forumdan özel olarak sormadan kimse bilemez ki? :F Para sorusu da aynı şekilde yani ben tutup da Emre'nin borsaya mı yatıracağını, villa mı alacağını nerden bileyim. :X

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
1/10 yaptım. :X Şu kahve sorusu aşırı saçma derhal kaldırılmalı (Türk kahvesi çıkarılmalı, şaşırtmaca oluyor), ayrıca tatil sorusunda da Hawai ile Maldivler var, ikisi de benzer yerler... Renk sorusu da saçma, kedi köpek sorusu da. Bunları forumdan özel olarak sormadan kimse bilemez ki? :F Para sorusu da aynı şekilde yani ben tutup da Emre'nin borsaya mı yatıracağını, villa mı alacağını nerden bileyim. :X
Aaa @mrt-06 ile biz yaptık ayoll :A

Şimdi şöyle bir şey var cnm kişiyi ne kadar iyi tanıyorsan cevabını bilmedin soruda o kişiyi analiz ederek mantıkla çözüyorsun spor sorusunda o cevabı sohbetlerde yazdını görmedim ama seçeneklerde şıklara baktım sevmediği sporları biliyordum 2 seçenek arasında kalıp Emreye yakın gördümü işaretledim :A Yatırım sorusu keza Emre bunu der dedim forumda ettiği sohbetlere dayanarak vsyle diğer sorularda :F

Renk ve Ülke analizde işe yaramadı ama olsun okadar :A :A :A @xemrexxx

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Aaa @mrt-06 ile biz yaptık ayoll :A

Şimdi şöyle bir şey var cnm kişiyi ne kadar iyi tanıyorsan cevabını bilmedin soruda o kişiyi analiz ederek mantıkla çözüyorsun spor sorusunda o cevabı sohbetlerde yazdını görmedim ama seçeneklerde şıklara baktım sevmediği sporları biliyordum 2 seçenek arasında kalıp Emreye yakın gördümü işaretledim :A Yatırım sorusu keza Emre bunu der dedim forumda ettiği sohbetlere dayanarak vsyle diğer sorularda :F

Renk ve Ülke analizde işe yaramadı ama olsun okadar :A :A :A @xemrexxx
Tamam ne kadar tanıdığın ve akıl yürütmeye bağlı ama canım yine de kesin ve net diyemezsin ki, emin olamazsın yani. :X Dediğim sorular ama cidden saçma. Renk, kahve, para ve tatil sorularının çıkması şart. :F

Bende spor sorusunu bildim yalnız diğerleri mantıklı gelmedi. :X