TVen 'Beni Ne Kadar İyi Tanıyorsun?' 2.Bölüm (Çiğdem)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
@mrt-06 da doğru bir bakıma 2 dizinin bir cevapta olması biraz zor oldu çünkü ikisinide çok sevdimi biliyorlar birine tercih edip birazda şans işine dönüştü :A :A :A

O diziyi izlediğimiz dönemlerde burdaydın bir de hangi türü sevdiğimden dolayıda seçimini etkiledi muhtemelen :A

Özel güç sorusunda yanılanlara şaşırdım forumda bozuk plak gibi her gün dediğim şey :A @MasacRE- 10 Yapamamış ona sevindim :A :A :A
8/10 gayet iyi skor zaten, o 2 puan da kütüklük payı, olsun o kadar :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Basit sorular kaçtı hep. Kadınlar genelde voleybol sporundan hoşlanır, bunu atladım mesela. Hatta gittim "futbol" dedim. Beşiktaş tutuyorsun diye "Cenk Tosun" dedim, "Ronaldo" çıktı. "Söz" izliyorsun diye işaretledim, o çıkmadı. Seçeneklerde "Çukur" olsa gözüm kapalı işaretlerdim. :D
Ünide Voleybol takımında bir ara oynamıştım @mrt-06 bilir :A :A :A

Futbolla alakam yok iyi halt yemişsin ayoll :A :A :A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Ünide Voleybol takımında bir ara oynamıştım @mrt-06 bilir :A :A :A

Futbolla alakam yok iyi halt yemişsin ayoll :A :A :A
Beşiktaşlısın ve Caner Erkin'le fotoğrafın var. Ondan yola çıkarak bu kanıya varmıştım. İşte kadınların en çok voleybolu sevdiğini unutmuşum. Birden "futbol"a basıp geçtim, "voleybol"u görmedim bile. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Beşiktaşlısın ve Caner Erkin'le fotoğrafın var. Ondan yola çıkarak bu kanıya varmıştım. İşte kadınların en çok voleybolu sevdiğini unutmuşum. Birden "futbol"a basıp geçtim, "voleybol"u görmedim bile. :A
Aaa Beşiktaş ayrı :love1::love1::love1: Gerçi onlarda da kim var kim yok tam bilmiyorum ama :F

qurezmayı bir doğru dürüst biliyorum :A Ama favorim başka kütük @MasacRE- bilir :A :A :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
5/10

Fena değil ama daha iyi olabilirdi. Quaresma'ya oy verdim son anda Ronaldo'yu gördüm şıklarda. Görsem kesin onu seçerdim. :A
5 Baraj olarak görüyorum 5 ve üstü iyidir :A

Şık konusunda sonradan görmeyi diyenler yine oldu tüm şıklara bakıp oylamazsanız öyle olur :A Siz sınavlarıda mı öyle yapıyordunuz :A :A :A