Beni Böyle Sev, Tekrarlarıyla Beyaz TV'de!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Beni Böyle Sev, Tekrarlarıyla Beyaz TV'de!

230820141349056660939_2-150x150.jpg

Şubat ayında 89. bölümüyle final yapan Beni Böyle Sev, tekrarlarıyla Beyaz TV'de!

Başrollerini Alper Saldıran, Zeynep Çamcı, Burcu Altın, Umut Kurt, Bala Atabek ve Erdem Akakçe gibi isimlerin paylaştığı, yapımcılığını ise BSK Yapım'ın üstlendiği dizi, hafta içi her gün Beyaz TV'de olacak. Bugün ilk bölümüyle ekrana gelen yapımın tekrarları hali hazırda TRT 1 ve TRT Avaz'da da yayınlanmaya devam ediyor.

Beni Böyle Sev, tekrar bölümleriyle hafta içi her gün 12.45'te Beyaz TV'de!
Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Evet biliyorum ama baştan başlasa da öyle izlesem diyorum. :D İlk bölümler daha iyiydi çünkü. :bhr:
Dün Beyaz TV'de ilk bölümü yayınlandı zaten, oradan bakabilirsin. TRT 1 20. bölümleri falan gösteriyor, TRT Avaz'daki tekrarlar da 3. sezona kadar geldi. :X

Beyaz TV'ye niye satılmış ki acaba, hadi 5-10 yıllık bir dizi olsa neyse ama daha biteli 6 ay anca oldu. (b)
Mesela Tatlı Hayat'ı yayınlamışlardı daha önce, yine eski bir komedi dizisinin yayın haklarını da alabilirlerdi. Dün 5-10 saniye kadar Beyaz TV'ye baktım, hiç yakışmamış. Diziler kendi kanallarında daha iyi duruyor bence.

Son düzenleme:

Tzira

Emekli
Reaksiyon puanı
2,714
Puanı
280
Dün Beyaz TV'de ilk bölümü yayınlandı zaten, oradan bakabilirsin. TRT 1 20. bölümleri falan gösteriyor, TRT Avaz'daki tekrarlar da 3. sezona kadar geldi. :X

Mesela Tatlı Hayat'ı yayınlamışlardı daha önce, yine eski bir komedi dizisinin yayın haklarını da alabilirlerdi. Dün 5-10 saniye kadar Beyaz TV'ye baktım, hiç yakışmamış. Diziler kendi kanallarında daha iyi duruyor bence.

Ben de o yüzden dedim zaten, Tatlı Hayat 2001 yılının dizisi mesela. Kanal arşivlerinde onlarca eski komedi dizisi dururken niye gidip Beni Böyle Sev'i almışlar açıkçası hiç anlamadım.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Ben de o yüzden dedim zaten, Tatlı Hayat 2001 yılının dizisi mesela. Kanal arşivlerinde onlarca eski komedi dizisi dururken niye gidip Beni Böyle Sev'i almışlar açıkçası hiç anlamadım.
Dizi bittikten sonra değerlendi resmen, tam 3 kanalda tekrarları yayınlanıyor. :X

Açıkçası BBS gibi güzel bir dizinin bu kadar ilgi görmesi güzel, ama Beyaz gibi bir kanalın yapısına göre değil bence.