Beni Böyle Sev Ekibi Tebriği Haketti !

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Trt 1 ekranlarında izleyicisiyle buluşan,başrollerinde Zeynep Çamcı , Alper Saldıran , Güven Kıraç ve Lale Mansur gibi isimlerin yer aldığı sevilen dizi ''Beni Böyle Sev'' ekip olarak çok anlamlı bir işe imza attı.

Dizinin yapımcısı Çağrı Bingüller'in verdiği talimata göre tüm oyuncular her bölümde kitap okumak zorundalar.Bu kitap okuma işine ise tüm oyuncuların sıcak baktığı öğrenildi.Okunan bu kitaplar ise daha sonra dizinin yönetmeni Cem Tabak'a veriliyor ve başarılı yönetmen okunan bu kitapları Anadolu'da zor durumda olan öğrencilere gönderiyor.

Bundan böyle geleneksel olarak her bölümde kitap okunacak ve bu kitaplar daha sonra yardıma ihtiyaç duyan öğrencilere gönderilecek.

Güven Kıraç,sosyal medya üzerinden de bu işin yürütüleceğini söyledi.

Beni Böyle Sev ekibini bu güzel ve olumlu davranış için tebrik ediyorum.

4pnKhZUKrMYbv3zjj9Y4Ab3J.jpg

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Çok iyi bir davranış. Kitaplardan hem kendileri faydalanacak, hemde başkaları faydalanacak. Tebrik etmek lazım. :)

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Çok iyi bir davranış. Kitaplardan hem kendileri faydalanacak, hemde başkaları faydalanacak. Tebrik etmek lazım. :)
Katılıyorum.Her iki türlü de yarar sağlayacaklar.Bu dizi sosyal medya başarısını fazlasıyla alıyor ama reytinglerde istediğini alamıyor ne yazık ki.Bu durum çok üzücü.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Katılıyorum.Her iki türlü de yarar sağlayacaklar.Bu dizi sosyal medya başarısını fazlasıyla alıyor ama reytinglerde istediğini alamıyor ne yazık ki.Bu durum çok üzücü.

TRT 1 sayesinde ayakta kalıyor aslında daha doğrusu. Sosyal medyada elbette destek veriyor diziye ama dizinin ayakta kalmasında TRT 1'in önemli rolü var. Aldığı reytingler kötü değil ki ama daha da iyi olabilirdi. :)

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061

TRT 1 sayesinde ayakta kalıyor aslında daha doğrusu. Sosyal medyada elbette destek veriyor diziye ama dizinin ayakta kalmasında TRT 1'in önemli rolü var. Aldığı reytingler kötü değil ki ama daha da iyi olabilirdi. :)
Aldığı reytingler 1 küsürlere düştü.Ab grubu iyiydi o da düştü geçen hafta.Umarım bu hafta toparlanır.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Aldığı reytingler 1 küsürlere düştü.Ab grubu iyiydi o da düştü geçen hafta.Umarım bu hafta toparlanır.

Dizi çok yavaş ilerliyor. Önüne güçlü rakipler çıkınca, haliyle reytingleri düşüyor. Gelecek haftalarda toparlanacaktır diye düşünüyorum. :)

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061

Dizi çok yavaş ilerliyor. Önüne güçlü rakipler çıkınca, haliyle reytingleri düşüyor. Gelecek haftalarda toparlanacaktır diye düşünüyorum. :)
Dizide ki o samimiyet bile insanı ısıtmaya yetiyor bence.Yavaş olsun olmasın pek önemli değil.Pazartesi çok rakibi de yok aslında.Ama izlenme oranı yüksek yapımlar var.O yüzden kayıp yaşıyor.Aslında gün değişikliği nasıl olur diye düşünmeden edemiyorum. :)

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Dizide ki o samimiyet bile insanı ısıtmaya yetiyor bence.Yavaş olsun olmasın pek önemli değil.Pazartesi çok rakibi de yok aslında.Ama izlenme oranı yüksek yapımlar var.O yüzden kayıp yaşıyor.Aslında gün değişikliği nasıl olur diye düşünmeden edemiyorum. :)

Millet zaten samimiyeti izliyor dizide. Gün değişikliği iyi olmayabilir, yani iyi bir günde. Başka günlere gitse PT2'de yayınlanır. :)

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061

Millet zaten samimiyeti izliyor dizide. Gün değişikliği iyi olmayabilir, yani iyi bir günde. Başka günlere gitse PT2'de yayınlanır. :)
İzlenmiyor işte.Daha iyi reytingleri hakettiğini düşünüyorum.1 ile 2 ile olacak iş değil bu.En az 3 reytingi garanti hakediyor. :)

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061

Dedim ya, diziyi ayakta tutan TRT 1 diye. Bitmesini istemediğim birçok dizinin TRT 1'de başlamasını ve uzun bir süre devam etmesini istiyorum bu nedenle. :)
Evet haklısın sanırım.Trt 1 dizilerine çok iyi sahip çıkıyor.Ama yine de belli bir kazancı sağlarsa biz sevenleri içinde mutluluk kaynağı olur. :) Ayrıca tanıtımları çokça yapılmalı.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Evet haklısın sanırım.Trt 1 dizilerine çok iyi sahip çıkıyor.Ama yine de belli bir kazancı sağlarsa biz sevenleri içinde mutluluk kaynağı olur. :) Ayrıca tanıtımları çokça yapılmalı.

Bir kere zaten devlet kanalı. Ayrıca duymuşsundur, TRT payı diye birşey de vardı. Yani TRT 1'in aslında kazançları yok değil, var. :)

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
O yüzden Trt dizilerini gönül rahatlığıyla izleyebiliriz. :)

Evet, aynen öyle. İlgi görmeyen yapımlarını elden çıkartabiliyorlar, tabi o da çok normâl. TRT 1'in abartılı sahnelerin yer aldığı dizisi yok diyebiliriz. Hepsi ailecek izlenebilecek diziler. Yani TRT 1'in dizileri oldukça iyi. :)