'Beni Affet'in Başrol Oyuncusu Diziden Ayrıldı!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
yigitt yeni bir haber konusu açtı

'Beni Affet'in Başrol Oyuncusu Diziden Ayrıldı!

mert-altınışık-beni-affet-kemal-nereli.jpg

Star Tv'nin sevilen dizisi ''Beni Affet''te şok bir ayrılık yaşandı!

Başrollerinde Şeyma Korkmaz, Murat Danacı, Gaye Turgut, Mert Altınışık ve Özgün Çoban’ın bulunduğu, yapımcılığını Nilgün Sağyaşar’ın yaptığı dizide şok bir ayrılık yaşandı. Dizinin başrol oyuncusu olan ve dizide 'Kemal' karakterine hayat veren Mert Altınışık, diziden ölerek ayrıldı.

''Beni Affet'' yeni sezonuyla Eylül'de Star'da!
Orijinal formatta oku

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Bu diziyi anlamadım hiç ilk başrol çocuk buydu sonra yardımcı rol falan oldu :A Ayrıca hala mı affedemediler:F

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Günlük dizilerin topundan kurtulduk bi bu kaldı ama oranları uçuk değil sıralamada dikkat çekmiyor :D

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Bu dizinin sezon finalini azıcık baktım bu kadarda olmaz önceki sezon Finalleri'nin kopyası olmuş ya 10 kişinin tamamı başı belada bir kişi de bi defa normal olarak dizide olsun.mutlaka başları belada oluyor.artık bu dizi bitmelidir.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Bu dizinin sezon finalini azıcık baktım bu kadarda olmaz önceki sezon Finalleri'nin kopyası olmuş ya 10 kişinin tamamı başı belada bir kişi de bi defa normal olarak dizide olsun.mutlaka başları belada oluyor.artık bu dizi bitmelidir.
doğru söylüyorsun ama bu dizinin efsane olduğu gerçeğini değiştirmez :bhr: :A bi dahakine harika atar ödeşiriz :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
İlk sezonu çok iyiydi ona tamam lafım yok ama ondan sonra bu çizgisini bozdu.
yok be 3 sezon iyiydi zaten sonra tekrar etmeye başladı ama ben yine de izlemeye devam ettim :F izlettiriyordu napiyim :F bu sezon yapmadıysa bile yeni sezonda adam akıllı herkesin öldüğü bi finalle 5-6 reyting alarak bitirmeliler diziyi :)

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
yok be 3 sezon iyiydi zaten sonra tekrar etmeye başladı ama ben yine de izlemeye devam ettim :F izlettiriyordu napiyim :F bu sezon yapmadıysa bile yeni sezonda adam akıllı herkesin öldüğü bi finalle 5-6 reyting alarak bitirmeliler diziyi :)
Olabilir 3 sezon iyiydi ama ilk sezonu baya iyiydi 2 ile 3 te iyidi ama ilk sezondaki doğallığını koruyamadı.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Olabilir 3 sezon iyiydi ama ilk sezonu baya iyiydi 2 ile 3 te iyidi ama ilk sezondaki doğallığını koruyamadı.
oktay mı ne vardı feride ye sulanan onun olduğu sezonda ki final cidden efsaneydi.yine herkesin başına bişey geliyordu ama gerçekten efsaneydi.3.sezon finali olması lazım.

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
oktay mı ne vardı feride ye sulanan onun olduğu sezonda ki final cidden efsaneydi.yine herkesin başına bişey geliyordu ama gerçekten efsaneydi.3.sezon finali olması lazım.
O bölümler iyiydi haklısın.ya başlarının belada olma durumu sorun değil ama dizinin sorunu şu aşırı abartılı oluyor artık.10 kişinin tamamı başı belada mı olur ya ayrıca artık dizideki oyuncular aşırı saçmalıyor.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Eylulsuz kemalsiz bu dizi artik bitmistir.

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Mert Altınışık gerçekten çok başarılı bir oyuncuydu, star ışığı da var kendisinde. Yeni sezonda kendisini günlük değil de iyi bir dizide görmek istiyoruz. :)

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,151
Puanı
410
6-7 kurşunla baba oğul ölmeselerdi bir de, Robocop mode on

şu diziyi izlediğim için kendimden utanıyorum ama o saatte hiçbir şey yok. İzdivaç mı izleyeyim :A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
1.5 sezon izlemiştim ama hakikaten o bölümleri efsaneydi. :F Ondan sonra 2.sezonun ortasında bırakmıştım çok saçmalıyorlar bir yerden sonra.

1.sezon finalini diyorsun bence. :A

Canol

Favori Üye
Reaksiyon puanı
379
Puanı
184
Ilk bolumler iyiydi bu dizinin ama sonra surekli kendini tekrar etmeye basladi bende izlemeyi biraktim ama kemal onemli bir karakterdi cikmasi diziyi kotu etkiler

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
1.5 sezon izlemiştim ama hakikaten o bölümleri efsaneydi. :F Ondan sonra 2.sezonun ortasında bırakmıştım çok saçmalıyorlar bir yerden sonra.

1.sezon finalini diyorsun bence. :A
Bu dizinin en az 4 sezon gideri var :A en heyecanlı yerlerde bırakmışsın diziyi :A