Star Beni Affet - Dizi Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Star TV ekranlarında yayınlanan Beni Affet dizisi ile ilgili bölüm yorumları, dizi hakkında sohbetler, bölüm özet ve fragman paylaşımları bu başlık altından yapılabilir.[/B]

Beni Affet yeni bölümleriyle hafta içi her gün 17.00'da Star'da!

86038.jpg

Moderatörün son düzenlenenleri:

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Beni Affet 266.Bölüm Özeti (17.12.2012)

Kemal ve Bahar'ın gizli ilişkisi artık ayyuka çıkmıştır. İki aşık Berat'ın oyunuyla Sevgi ve Nazire karşısında düştükleri bu durum karşısında ne yapacaklardır? Bu yüzleşme büyük bir kopuşun mu yoksa gelecek güzel günlerin mi habercisidir?

Osman Kozan'ın Feride'nin şirketinin başarısız olması için oynadığı oyunlar, Tunç'u zıvanadan çıkarır. Osman Kozan'a hesap soran Tunç'un herkesi şaşkınlığa sürükleyecek bütün dengeleri tehdit eden açıklaması nedir?

Ferman'a ihtiyacı olan Yıldız, ona ulaşmaya çalışırken, Ferman Derya'nın yanındadır. Her geçen gün Yıldız'dan uzaklaşan Ferman tehlikeli bir oyun oynamaktadır.

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Beni Affet 269.Bölüm Özeti (20.12.2012)

Tunç, Osman Kozan'ın planlarını alt üst etmiş, annesini yanına almaya karar vermiştir. Cüneyt ise Feride'nin yardımıyla Edibe'yi, Tunç ve Osman arasındaki savaştan kurtarma çabasındadır. Feride'nin Cüneyt'le ortak hareket ettiğini öğrenen Tunç ne yapacaktır?

Kozanlardan ailesinin intikamını almak için her şeyi göze alan Eylül'ün planları yolunda giderken, geçmişten gelen düş...manı Gül ortaya çıkar. Eylül'ün uzun yıllar önceki ihanetinin hesabını sormakta kararlı olan Gül Eylül'ün kirli geçmişini ortaya çıkarmakta kararlıdır.

Bebeğinin hayatta olduğunu öğrenen Kemal Bahar'ın bu gerçeği ailesinden saklamasına anlam veremez. Bu yalana mahkum olan Bahar'ın gerçek amacı nedir? Öte yandan yaşananlardan habersiz olan Umut Bahar'ı yeniden eve götürür.

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Beni Affet 270.Bölüm Özeti (21.12.2012)

Eylül'ün geçmişindeki bütün gizlerden haberdar olan Gül Eylül'ü rahat bırakmamakta kararlıdır. Eylül'den istediğini alamayacağını anlayan Gül sonunda Kozanların evine gider. Öte yandan Feride ve Cüneyt'in birlikte hareket ettiğini öğrenen Tunç, Feride'yi köşeye sıkıştırır. Feride'nin, Tunç'a açıklaması ne olacaktır? Tunç ve Cüneyt arasında bir seçim yapmak zorunda kalan Feride k...imin yanında yer alacaktır?

Umut dışında herkes Kemal ve Bahar'ın gizli birlikteliğinden haberdardır. Kemal Bahar'a kavuşacağı gün için beklerken Umut Bahar ve Berat'ın boşanacaklarını öğrenir. Bahar ve Berat'ın boşanma davası nasıl sonuçlanacaktır? Bütün dengeleri alt üst eden bu gelişme Umut'tan saklanan gerçeklerin su yüzüne çıkacağının habercisidir. Diğer yandan yaşananlar üzerine Bahar'la aynı evde kalmak istemeyen Nazire'ye Sevgi nasıl bir yanıt verecektir? Sevgi öz evladından vazgeçebilecek midir?

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Beni Affet 272.Bölüm Özeti (25.12.2012)

Eylül'ün kirli geçmişinden haberdar olan Gül, sonunda Kozanların evine sızmayı başarır. Geçmişinin açığa çıkmasından endişe duyan Eylül Gül'den kurtulmak için uğraşırken daha da batağa saplanır.
Tunç'un yalanlarından habersiz olan Feride'nin, Tunç'la her an biraz daha yakınlaşması Cüneyt'i deli eder. Feride'yi kaybettiğini düşünen Cüneyt ne yapacaktır?

Diğer yandan Feride'nin şirketi Osman Kozan'ın oyunları nedeniyle batma tehlikesiyle karşı karşıyadır. Feride'yi bu çıkmazdan kurtaran sürpriz isim kim olacaktır?

Annesi tarafından evden kovulan Bahar Kemal'e sığınır. Mahallede yaşamaya devam edemeyen iki âşık Kemal'in kararıyla sürpriz bir adım atarlar. Bahar ve Kemal'in yeni bir yuvası vardır artık.

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Beni Affet 276.Bölüm Özeti (29.12.2012)

Feride’nin Cüneyt’e olan öfkesi ve Cüneyt’in çaresizliğine karşın yeni yıla saatler kala iki aşık yine yan yanadır. Feride ve Cüneyt arasındaki bu hesaplaşmada neler yaşanacaktır? Yeni yıl Feride ve Cüneyt aşkının kaderini değiştirebilecek midir?
Kozanlarda, Kemal ve Bahar’ın eve dönüşüyle başlayan mutluluk Kemal’in Bahar’a yaptığı sürpriz teklifle doruğa ulaşır. Yeni yıl gecesi Kemal ve Bahar aşkının dönüm noktası olacaktır.
Bütün parasını kumar masasında kaybeden Berat’ın tek çaresi Şahin’dir. Şahin ailesini kazanmak için girdiği yolda Berat’ı kullanarak başarıya ulaşır. Şahin Sevgi’nin ve çocuklarının yaşadığı eve girmiştir artık.

Son düzenleme:

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Beni Affet 276.Bölüm Özeti (02.01.2013)

Kemal ve Bahar düğün hazırlıklarına başlamıştır. Bahar ve Kemal’in nikah haberini alan Handan bu evliliğin Kozan ailesi tarafından da desteklendiğini öğrenince deliye döner. Boşanma karşılığında Berat’ın Kemal’den para aldığını öğrenen Handan’ın aklındaki hain plan nedir?

Cüneyt Feride’ye ondan ve aşkından vazgeçtiğini ispat etmek için her yolu dener. Olanlara inanmak istemeyen Feride Cüneyt’in son hamlesiyle sevdiği adamı tamamen kaybettiğini anlar.
Yılbaşı sabahı çocuklarından uzak tutmaya çalıştığı Şahin’i evinde bulan Sevgi neye uğradığını şaşırmıştır. Yaşadığından habersiz oldukları babaları Şahin’i çocuklarından uzak tutmaya çalışan Sevgi gerçekleri saklayabilecek midir?

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060

Beni Affet 277.Bölüm Özeti (03.01.2013)

Bahar ve Kemal’in nikah günü Kozan ailesini bir araya toplamıştır. Kemal ve Bahar’ın mutluluğuna engel olmak isteyen Handan hain planını devreye sokar. İçindeki öfkeye rağmen yüreğine söz geçiremeyen Sevgi de gizlice kızı Bahar’ın nikahına gider. Kızının en mutlu gününde yanında olmak isteyen Sevgi Umut’un peşinde olduğundan habersizdir. Umut’un karşılaşacağı gerçek bir felaketin habercisidir.
Bahar’ın ısrarıyla nikah şahidi olan Feride Kozanların evindedir. Eylül Cüneyt ve Feride’nin bu mutlu gündeki karşılaşmaları karşısında deliye döner. Cüneyt’ten kopamadığı ve onu sevdiği gerçeğiyle bir kez daha yüzleşen Feride ise gördükleri karşısında yıkılır.
Ferman’ın hayatında başka bir kadın olduğuna emin olan Handan Yıldız’a bu gerçeği açıklar. Kocasına güvenen Yıldız Handan’ın söylediklerine inanmaz. Ancak Handan bu gerçeği ispat etmek konusunda kararlıdır.

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Beni Affet 281.Bölüm Özeti (07.01.2013)

Ayrı kalmayı bir türlü başaramayan Feride ve Cüneyt yine karşı karşıyadırlar. İki aşığın tesadüfi buluşmaları sayesinde ortaya çıkan sürpriz gerçek nedir?
Tunç’un, Zühre’ye duyduğu öfkenin her geçen gün daha da arttığını gören Edibe, Tunç’u hayatını esir alan bu intikamdan vazgeçirmek ister. Zühre’yi ancak bir şartla affedeceğini söyleyen Tunç ne istemektedir?
Osman Kozan tarafından evden kovulan Bahar ve Kemal’in mahalledeki hayatları gitgide zorlaşmaktadır. Öte yandan Bahar ve Kemal’in başına gelenleri öğrenen Kader’in bir planı vardır.
Ferman ve Derya arasındaki ilişki her geçen gün derinleşirken Yıldız kocasının ihanetiyle sarsılmıştır. Ferman’ı kaybetmemekte kararlı olan Yıldız evliliğini kurtarmak için ne yapacaktır?

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Beni Affet 282.Bölüm Özeti (08.01.2013)

Kaybettiği şirket hisseleri nedeniyle çıkmaza giren Osman Kozan iktidarını kurtarmak için bir plan yapar. Osman Kozan kızı Yıldız’dan ne isteyecektir? Öte yandan hisseleri satın alan gizli ismin Tunç olduğu ortaya çıkar. Feride ve Cüneyt arasındaki gerilim devam ederken Feride Cüneyt’e ve aşkına karşı koyamayacağını anlamıştır.
Umut, kumar borcu yüzünden alıkoyulan Berat’ı kurtarmak için babası Şahin’le işbirliği yapmak zorunda kalır. Ailesine yeniden kavuşmak için her yolu deneyen Şahin amacına ulaşabilecek midir?

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Beni Affet 284.Bölüm Özeti (10.01.2013)

Yıldız’ın hisseleri babası Osman Kozan’a devrettiğini öğrenen Ferman deliye döner. Olan bitenden sonra Ferman’ın alacağı karar ailedeki dengeleri yerinden oynatır. Ferman Tunç’la birlikte hareket etmeye karar verirken Kozan şirketlerinin ortaklarından biri olan Feride Cüneyt’i mi kader arkadaşlarını mı seçecektir?
Sevgi kızı Bahar’ın mahalledeki gizli hayatını öğrenmiştir. Kızını affetmemekte kararlı olan Sevgi’yi bu kararından ne döndürecektir? Diğer yandan Şahin’e borçlu olan Berat Şahin’in isteğiyle Umut ve Şahin’i bir araya getirir. Bu karşılaşmada neler yaşanacaktır?

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Beni Affet 285.Bölüm Özeti (11.01.2013)

Osman Kozan gizli ortaklarının Feride Tunç ve Ferman olduğunu öğrenir. Feride’nin Kozan Şirketi’nin hissedarı olduğunu öğrenen Cüneyt ne yapacaktır? Diğer yandan Eylül’ün Kozan ailesine girmesinin asıl sebebinin Osman Kozan’dan intikam almak olduğunu öğrenen Gül eline geçirdiği kozu nasıl kullanacaktır?
Bahar’ın hastalığı nedeniyle yanından ayrılamayan Sevgi Umut’un şüpheleriyle de karşı karşıyadır. Her şeye rağmen kızının yanında olan Sevgi ve Bahar arasındaki iplerin kopmasına neden olacak sürpriz haber ne olacaktır?
Ferman ve Derya aşkı son sürat devam ederken Yıldız kocasıyla arasına giren bu kadını bulmaya adım adım yaklaşmıştır...

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Beni Affet 286.Bölüm Özeti (14.01.2013)

Yeni ortaklarının Feride ve Tunç olduğunu öğrenen Osman Kozan deliye dönerken bu ortaklığa son vermek isteyen Cüneyt hisseleri geri almak için harekete geçer. Feride’nin Tunç’un hin oyununun içinde olduğunu düşünen Cüneyt yıkılmıştır.
Sevgi Bahar’ın hamilelik konusunda yalan söylediğini öğrenmiş, anne kız arasındaki ipler bir kez daha kopma noktasına gelmiştir. Öte yandan Şahin’i ailesinden uzak tutmaya çalışan Sevgi açık vermeye devam eder. Şahin’i gören Kader ne yapacaktır?
Ferman’ın ihanetini kabullenemeyen Yıldız bu işi çözmeye kararlıdır. Ferman’ı takip eden Yıldız’ın karşılaştığı acı son nedir?

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Beni Affet 287.Bölüm Özeti (15.01.2013)

Tunç’un şirket hisselerini almasıyla ortalık iyice karışır. Feride bu ortaklık sayesinde Cüneyt’e yakın olacağı için kararında ısrar ederken, kalbine gömmeye karar verdiği aşkıyla her an karşı karşıya kalacak olan Cüneyt ne yapacaktır?
Sevgi’nin Şahin’le konuşmalarına şahit olan Kader, Sevgi’nin bu gizemli davranışlarının ardındaki gerçeğe ulaşabilecek midir? Kader’le birlikte annesinin peşine düşen Bahar’ı bekleyen tehlike nedir?
Kumar borcu nedeniyle karanlık adamların pençesine düşen Berat çareyi Şahin’den yardım istemekte bulur. Şahin Berat’ı bu durumdan kurtarabilecek midir?
Ferman’ın ihanetine şahit olan Yıldız’ı kötü bir sürpriz daha beklemektedir.

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Beni Affet 288.Bölüm Özeti (16.01.2013)

Feride’yi Tunç’tan korumak için gözünün önünden ayırmak istemeyen Cüneyt Feride ve Tunç’la ortaklığı sürdürmeye karar verir. Ancak Cüneyt’in sürpriz bir isteği vardır. Öte yandan yaşananlar sebebiyle rahatsızlanan Osman Kozan’ı ne beklemektedir?
Bahar’ın memlekette olduğunu zanneden Umut kardeşini karşısında görünce neye uğradığını şaşırır. Bahar ve Kemal birlikteliğinden habersiz olan Umut bu düğümü çözebilecek midir?
Kocasının ihanetiyle karşı karşıya kalan Yıldız mutluluğuna göz diken bu kadının kimliğini araştırmaya başlar. Yıldız bu takibin sonunda neye ulaşacaktır?

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Beni Affet 287.Bölüm Özeti (17.01.2013)

Osman Kozan’ın başına gelenlerden kendini sorumlu tutan ve Cüneyt’e yaşattıklarına dayanamayan Feride bu işi çözmeye karar verir. Kemal’den yardım isteyen Feride, Cüneyt’e dair sürpriz bir gerçekle karşı karşıya gelir. Kemal’in Feride ve Cüneyt aşkının kaderini etkileyecek açıklaması ne olacaktır?
Sevgi Şahin’i ailesinden uzak tutmaya çalışsa da Kader gerçeklere adım adım yaklaşmaktadır. Annesiyle ilgili şüphelerini Bahar’la paylaşan Kader, sonunda Sevgi’nin geçmişine dair bir kanıta ulaşır. Bunun hesabını sormaya kararlı olan Kader başına geleceklerden habersizdir.
Ferman’ın kendisini aldattığını öğrenen Yıldız, Derya’nın peşine düşer. Evliliğini kurtarmak isteyen Yıldız’ın planı nedir?

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Beni Affet 291.Bölüm Özeti (21.01.2013)

Osman Kozan, Tunç ve Feride’nin Kozan şirketlerine ortak olmasından sonra yıkılır. Bütün bunlara sebep olduğunu düşünen Kemal ise hatasını düzeltmek için kolları sıvar. Öte yandan bir araya gelen Cüneyt ve Feride arasındaki buzlar erimeye başlar. Fakat Osman Kozan’ın yeni ortaklarına sunduğu teklif Feride ve Cüneyt için bir kez daha ayrılık demektir.

Gül Eylül’ün Kozanların evine girmekteki amacını, intikam planını öğrenir. Gül’ün gerçekleri bildiğini duyan Eylül Gül’den kurtulmaya çalışırken her ikisi de geçmişten gelen daha kötü bir haberle sarsılırlar.
Şahin’le ilgili gerçekleri açıklayamayan Sevgi kızlarına karşı zor durumdadır. Bahar ve Sevgi arasında neler yaşanacaktır? Öte yandan Umut ve Handan’ın sürpriz gezisi Berat’ın bütün planlarını bozacak kadar tehlikelidir. Handan Umut’a Berat’la ilgili gerçekleri anlatacak mıdır?

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Beni Affet 292.Bölüm Özeti (22.01.2013)

Şahin’in gelişiyle çocuklarını kaybetme tehlikesiyle karşı karşı kalan Sevgi ortadan kaybolur. Sevgi’den gelen kötü haber ev halkını yerle bir ederken Bahar ve Kader sonunda Şahin’le ilgili bütün gerçeği öğrenirler.

Öte yandan Osman Kozan’ın yeni ortaklarına sunduğu teklif Feride ve Cüneyt arasında yeni bir gerginliğe sebep olur. Birbirilerine karşı koyamayan iki aşığı bekleyen son nedir?

Bütün geçmişini bilen Gül’ü evden uzaklaştırmayı başaran Eylül rahatlarken başına açtığı daha büyük bir beladan habersizdir. Geçmişten gelen yeni isim Eylül’ün yaklaşan felaketinin habercisidir.

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Beni Affet 293.Bölüm Özeti (23.01.2013)

Şehirden uzak bir yerde iş toplantısına katılmak zorunda kalan Feride ve Cüneyt uzun zaman sonra ilk defa yalnız kalırlar. Bu yolculuk iki aşığın kaderini değiştirebilecek midir?

Geçmiş yaşamının gölgesinden bir türlü kurtulamayan Eylül Gül’den kurtulmaya çalışırken daha büyük bir bela olan Kadir’in ağına düşer. Eylül’ü bütün geçmişini Kozanlara anlatmakla tehdit eden Kadir’in Eylül’e şok edici teklifi nedir?

Umut Bahar’ın Kemal’e dair sakladığı gerçekleri kurcalamaya başlar. Şüphelerini takip eden Umut, Kemal ve Bahar birlikteliğini öğrenecek midir? Nazire ise oğlu Berat’la ilgili öğrendikleriyle yerle bir olur. Diğer yandan Şahin’in öz babaları olduğunu öğrenen Kader ve Bahar bu gerçeği reddetmekte kararlıdırlar.

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Beni Affet 294.Bölüm Özeti (24.01.2013)

Eylül Kozanlara bütün geçmişini açıklamak üzere olan Kadir’i susturmak için para aramaya başlar. Geçmişinin ve intikam planının her an açığa çıkma tehlikesiyle karşı karşıya kalan Eylül, Kadir’den kurtulmayı başarabilecek midir?
Aksilikler sonucu geceyi şehirden uzak bir evde geçirmek zorunda kalan Cüneyt ve Feride arasında neler yaşanacaktır? İki âşığın bu mecburi birlikteliği gizli aşklarını ayyuka çıkaracak mıdır?
Bahar’ın Kemal’le birlikteliği saklamak için söylemek zorunda kaldığı bir yalanı ortaya çıkaran Umut deliye döner. Bahar ve Kemal’i yakalamak için gizlice Kemal’in evine giren Umut nasıl bir gerçekle yüz yüze gelecektir? Öte yandan Berat’ın Bahar ve Kemal’e öfkesi yaklaşan acı sonun habercisidir. Bahar’ın, sakladığı hamileliğini öğrenen Berat bu gerçeği Umut’la paylaşmakta kararlıdır. Öte yandan babası Şahin’e geçmişin hesabını soran Kader, Şahin’i affedebilecek midir?