Beni Affet, 10. Kez Dalya Yapıyor!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

Beni Affet, 10. Kez Dalya Yapıyor!

Adsız-2.png

Star Tv'nin sevilen günlük dizisi ''Beni Affet'' 1000. bölümü kutluyor!

Yapımcılığını Focus Film - Nilgün Sağyaşar'ın yaptığı, başrollerinde Mert Altınışık, Şeyma Korkmaz, Gaye Turgut, Nusret Şenay, Elif Şanlı gibi isimlerin yer aldığı dizi yarın yayınlanacak bölümüyle 1000. bölüme ulaşarak büyük bir başarıya imza atmış olacak. Dizi böylece 10. kez dalya yapmış oluyor.

''Beni Affet'' 1000. bölümüyle yarın 17.00'da Star'da!
Orijinal formatta oku

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
İlk sezonu showda iyiydi ondan sonrada dizi izlenmez oldu çünkü durmadan kendini klişe olarak başa sardı

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Anca kendini kandır sen :T :A

Hakettiğini düşünüyorum mesajına bakınca :T :A
Bu bölümleri pek güzel değil, eskiden güzeldi. :D Ara sıra denk geliyorum. Her bölüm birisi vuruluyor, birisi kaçırılıyor. :A

İlk sezonu showda iyiydi ondan sonrada dizi izlenmez oldu çünkü durmadan kendini klişe olarak başa sardı
İzlenmez mi oldu? :eek:
Asıl Star'a geçince coştu, dizi bir ara ful ilk 3-5 içerisinde yer alıyordu. 5 reytingin altına düşmüyordu.

Yanlış hatırlıyorsun sanırsam? (b)

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Bu bölümleri pek güzel değil, eskiden güzeldi. :D Ara sıra denk geliyorum. Her bölüm birisi vuruluyor, birisi kaçırılıyor. :A

Asıl Star'a geçince coştu, dizi bir ara ful ilk 3-5 içerisinde yer alıyordu. 5 reytingin altına düşmüyordu.

Sana sinir olmaya başladım :A :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Turkuazz dizinin izlenilirliliği azaldı demek istedi :A mod olmuşsun ama cümleleri anlamıyorsun :A
Bu aralar bi ayrı sinirim sana :A
Ben Show'dan ayrıldıktan sonra düştüğünü anladım, o mesajdan o ayrıntı da çıkabilir. :T:

Mod oldum, her an seni banlayabilirim. Forum kalitesini düşüren mesajlar yazıp duruyorsun zaten. :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Ben Show'dan ayrıldıktan sonra düştüğünü anladım, o mesajdan o ayrıntı da çıkabilir. :T:

Mod oldum, her an seni banlayabilirim. Forum kalitesini düşüren mesajlar yazıp duruyorsun zaten. :A
Admincimiz sen de nasıl bi potansiyel görüpte mod yaptıysa artık :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Hahaha sen daha olamadın demi? :A
Söylemesi ayıp falan değil, gururla söylüyorum iki aydır üst üste seçiliyorum. :Z :A
1 kez seçilmiştim , işine gelmedi demi hatırlamak :A ben az ve öz mesaj yazdığım için 500 sınırını geçemiyorum canım :A neyse bu ay rahat geçerim :A

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860

Benim açımdan diyorum:) ilk Show TV'de izleyince izlerdim bölümleri çok severek izliyordum ama ikinci sezondan sonra abarttılar Kemal bahar 100 defa hastanelik olup mucize olarak iyileşti.işin özü klişe oldu dizi.izlenmez oldu derken kendi açımdan diyorum izlemek isteyen tabi izliyor:)