Ben Seçtim Yolumu (Gülizar 10. Bölüm)

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,931
Puanı
1,061
Aradan 3 yıl geçti, Gülizar kendi yolunu kendisi seçti. Çağan Irmak'ın dediği gibi "birileri" bu hikayeyi bitirmek istese de ekibin sözleri, şarkıları susmadı ve kendi sonlarını yine onlar yazdı. İşte ders niteliğindeki o sahne:

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Aradan 3 yıl geçti, Gülizar kendi yolunu kendisi seçti. Çağan Irmak'ın dediği gibi "birileri" bu hikayeyi bitirmek istese de ekibin sözleri, şarkıları susmadı ve kendi sonlarını yine onlar yazdı. İşte ders niteliğindeki o sahne:

Bunu paylaşmanı bekliyordum :Z
Güzel cevap ;)

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,931
Puanı
1,061
Bunu paylaşmanı bekliyordum :Z
Güzel cevap ;)
Ya böyle olması o kadar hoşuma gitti ki anlatamam. Şimdi bulamadım ama Gülizar'ın hem Kartal'la, hem Mavi Top'a kapak üstüne kapak yaptığı sahne de tüm hüznümü unutturdu. :Z

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Ya böyle olması o kadar hoşuma gitti ki anlatamam. Şimdi bulamadım ama Gülizar'ın hem Kartal'la, hem Mavi Top'a kapak üstüne kapak yaptığı sahne de tüm hüznümü unutturdu. :Z
Mavi top diye diye tükettin kanalı be :F
Sende ne biçim bir güç var :eek:

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,931
Puanı
1,061
Mavi top diye diye tükettin kanalı be :F
Sende ne biçim bir güç var :eek:
Dizi bitiyor diye öyle bir beddua ettim ki hem Fatih patladı, hem de başka gruba satıldı. Gerçi sonuncusunu ben bile beklemiyordum. Neyse sıra yeni cumartesi dizisinin patlamasında. :Z

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Dizi bitiyor diye öyle bir beddua ettim ki hem Fatih patladı, hem de başka gruba satıldı. Gerçi sonuncusunu ben bile beklemiyordum. Neyse sıra yeni cumartesi dizisinin patlamasında. :Z
Fatih için patladı demek çok erken :eek:
Bence iyi oranlar aldı.
Cumartesiyi bende merak ediyorum. 2 yeni dizi gelecek. Heyecanlı bir reyting savaşı olur :Z

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,917
Puanı
1,060
Evde izliyorlardı. Bende ilk 2 bölüme baktığım için hakimdim diziye. Dünkü final hayal kırıklığı oldu. Apar topar final olduğu belliydi :) Herşey başrol bile olmayan birinin rüyasıymış :D
ayyy klişenin dibi :D