'Ben Bilmem Eşim Bilir' Geri Dönüyor! | 2017

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

'Ben Bilmem Eşim Bilir' Geri Dönüyor! | 2017

98a9f97d-670b-4456-8ac6-27c316bf4b69.jpg

Ekranların efsane yarışma programlarından birisi olan ''Ben Bilmem Eşim Bilir'' yeni bölümleriyle geri dönüyor!

Yapımcılığını D Yapım'ın üstlendiği, sunuculuğunu Ufuk Özkan'ın yaptığı program yeni bölümleriyle geri dönüyor. İlker Ayrık'ın sunumuyla yayına başlayan daha sonra Ufuk Özkan ile yoluna devam eden program yeni bölümleriyle yakında izleyicisi ile buluşacak.

'Ben Bilmem Eşim Bilir' yeni bölümleriyle yakında Kanal D'de! İşte fragman:

Orijinal formatta oku

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,147
Puanı
1,060
Ufuk özkanda güzel sundu bu yarışmayı ama İlker ayrığın sunumu efsaneydi bence

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bence yeter artık, yeni sezon şöyle 2-3 yıl belki daha fazla yıl sonra başlamalı. Biraz özlesin millet daha iyi olur. Ortalama reytinglerle kanalı kurtarır yaz boyunca. :)

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,424
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Yeni farkettim ramazan özel mi olacakmış
evet

Bence yeter artık, yeni sezon şöyle 2-3 yıl belki daha fazla yıl sonra başlamalı. Biraz özlesin millet daha iyi olur. Ortalama reytinglerle kanalı kurtarır yaz boyunca. :)
ben ne yapıcam tercüme konusunda @destere ye anlıyamadığı uğruyamıyor harunda haziranda sezon finali yap diyor zaten yazdığım haziranda sezon finali yapsan konu yeni sezonunun sonuna kadar adamlara saldırı ardından adamlar hala yakalanamadı şehrin meleklerimi asayiş berkemalmi gizli servisler olunca bölüm kaç bölüm sürer en fazla sezon sonuna götürür işi içerde mi yoksa bu benim yazdığım Arka sokakların uyarlaması Halkın Polisi Arka sokaklara göre gidiyor yani baktığımda onunda sezon finaline çok var 14 temmuz konu öyle gibi yeni sezona uzar yeni sezonun başında yeni düşman gelir ekibe @Yiğitt