Belçim Bilgin'in Partneri Belli Oldu!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Belçim Bilgin'in Partneri Belli Oldu!

436223-150x150.jpg

FOX'un yeni sezon için hazırlanan iddialı dizisi Ya Her Şeyim Ya Hiçim'in ilk başrol oyuncusu belli oldu!

Belçim Bilgin'in ideallerinden ödün vermeyen bir çocuk doktoruna hayat vereceği dizide güzel oyuncuya İbrahim Çelikkol eşlik edecek. Bilgin ile 'Sadece Sen' filminde de beraber oynayan aktör, güçlü ve gözü kara bir iş adamını canlandıracak. Bilgin'in eşini canlandıracak oyuncu için arayışlar sürerken adaylar arasında ise Alican Yücesoy, Yiğit Özşener ve Ozan Güven gibi isimler geçiyor.

Yapımcılığını Endemol Türkiye'nin, genel yönetmenliğini ise Ömer Faruk Sorak'ın üstlendiği Ya Her Şeyim Ya Hiçim'in Aralık ayında ilk bölümüyle ekrana gelmesi planlanıyor.
Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

eros

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,439
Puanı
559
Hiç yakıştirmadim. Senaristlerin gözü kör oldu mu ne ??

Sırf iyi oyuncu aramaktan başka işleri olmuyor bazı senaristlerin , bu kadar da uyumsuzluk olmaz yani.

alperen blgr

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
36
Puanı
34
Aralığa kadar bütün günlerin reyting kontenjanı dolar boş gün kalmaz..Tutma şansı zorlaşır fox yeni sezona iyi hazırlanmadı eskilerine güvendi ama onlarda çok düşecek...

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Aralığa kadar bütün günlerin reyting kontenjanı dolar boş gün kalmaz..Tutma şansı zorlaşır fox yeni sezona iyi hazırlanmadı eskilerine güvendi ama onlarda çok düşecek...
Paramparça da Aralık'ta başlamasına rağmen tuttu. Yani ne olacağı belli olmaz.

alperen blgr

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
36
Puanı
34
Paramparça da Aralık'ta başlamasına rağmen tuttu. Yani ne olacağı belli olmaz.
Paramparça çok kolay gündeydi karşısında bir tek 6 reyting alan karadayı vardı ve karadayı eski havasından çok uzaktı başkada zorlu bir dizi yoktu.Bu sene tüm günlerde çok iddalı diziler var.

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
Bakalım nasıl olacak bu dizi o kadar tutulacağını sanmıyorum ama yinede bekleyip bakalım

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Sadece Sen filminde bence çok yakışıyorlardı, gerçi Belçim'in gözleri pek görmedi için net bir şey diyemiyorum. Umarım İbrahim olur, o zaman ben izlerim diziyi. :Z